Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Maculi: > Molim samo jedno objašnjenje: > 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . > 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. > Razmena , paket za paket ? > Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ? Cizme je vratila, za njih dobila novu haljinu i nov novcanik.. U sustini da, tako je .. Chanel Mademoiselle i Amouage
2019 07 02
> Ivana19999: > > Maculi: > > Molim samo jedno objašnjenje: > > 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . > > 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. > > Razmena , paket za paket ? > > Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ? > Cizme je vratila, za njih dobila novu haljinu i nov novcanik.. U sustini da, tako je .. Chanel Mademoiselle i Amouage I 1000 din.
2019 07 02
> Maculi: > Molim samo jedno objašnjenje: > 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . > 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. > Razmena , paket za paket ? > Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ? 3.tacka . Eminin paket se izgubio i ko moze da garantuje da ga doticna mozda nije preuzela. Za sve treba imati dokaze .. Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno .
2019 07 02
> Spotter: > > Maculi: > > Molim samo jedno objašnjenje: > > 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . > > 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. > > Razmena , paket za paket ? > > Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ? > 3.tacka . Eminin paket se izgubio i ko moze da garantuje da ga doticna mozda nije preuzela. Za sve treba imati dokaze .. Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno . HAHAHAHHHH JAO SPOTTER ISTA SI KO ONAA, STIDIIII SEEE, KAKO DA PREUZMEM NESTO ZA STA MI JE RECENO DA JE U LANDOL I DA MORA NJOJ DA SE VRATI? JAOOOJ KAKO SI SMESNA OVO JE KOMEDIJA VEC 😂😂😂
2019 07 02
> Spotter: > > Maculi: > > Molim samo jedno objašnjenje: > > 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . > > 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. > > Razmena , paket za paket ? > > Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ? > 3.tacka . Eminin paket se izgubio i ko moze da garantuje da ga doticna mozda nije preuzela. Za sve treba imati dokaze .. Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno . 4. tačka. Paketa nema u sistemu. A Emina kao dokaz ima papir koju je ona popunila i još bez pečata ( a gde je pečat?). A sa tim papirom može da...upali roštilj...
2019 07 02
> NinuNana2: > > Spotter: > > > Maculi: > > > Molim samo jedno objašnjenje: > > > 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . > > > 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. > > > Razmena , paket za paket ? > > > Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ? > > 3.tacka . Eminin paket se izgubio i ko moze da garantuje da ga doticna mozda nije preuzela. Za sve treba imati dokaze .. Niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno . > 4. tačka. Paketa nema u sistemu. A Emina kao dokaz ima papir koju je ona popunila i još bez pečata ( a gde je pečat?). A sa tim papirom može da...upali roštilj... A gde je pecat? 😂😂
2019 07 02
> jovaniccca: > Mici, mislim da su dokaz i poruke gde joj ona obecava da ce joj poslati parfeme u zamenu za krpice i sminku. To je prevara, obmana, kako vec. Uglavnom, ja sam vec nestrpljiva da saznam epilog cele price. 😂 Ma ženska ako ima dokaz u kome piše da joj Ledy dođe 10.000 onda ok.. Mada i to je slab dokaz.. A papir tj potvrda o pošiljci koju je poslala i na kojoj piše kozmetika i čizme npr nije dokaz.. Ako ima taj dokaz nek ga objavi i ovde što se mene tiče.. I pravac mup onda.. Uz to joj je sama poslala paket nije je niko naterao.. Sve će je to pitati u supu.. Ako sve to ima nek je prijavi..
2019 07 02
Spotterčiću citas li ti ? 🤣🤣
2019 07 02
Izvinjavam se na upadu ali ovo je gore od 12 gnevnih ljudi 😂
2019 07 02
> Borovniica: > Izvinjavam se na upadu ali ovo je gore od 12 gnevnih ljudi 😂 Bujrum na našu divnu zabavu ☺️. Ali pazite se sve se Posmatra, skrinšotuje i podvlači crvenim plajvazom! 😅
2019 07 02
> NinuNana2: > > Borovniica: > > Izvinjavam se na upadu ali ovo je gore od 12 gnevnih ljudi 😂 > Bujrum na našu divnu zabavu ☺️. Ali pazite se sve se Posmatra, skrinšotuje i podvlači crvenim plajvazom! 😅 😂😂😂
2019 07 02
@Borovnica, volim taj film, dokazuje da je sve moguce, ovaj nas na Mk mi se nimalo ne dopada...Nadam se da ce se sve resiti, mada je ovde uveliko eskaliralo, i to u pogresnom pravcu...31 strana sa mnostvom upadica koje ne pomazu, potpaljivanje Ivane da uradi neke veoma ruzne stvari koje bi devojka u afektu i mogla da uradi a kasnije da se kaje nikuda ne vodi...Ivana, ne znam da li si pokusala da kontaktiras postu u Landolu, mozda potrazis neku clanicu iz tog mesta koja bi ti pomogla da sama pronadjes paket? I da, i dalje se nadam da ce Lady ovo resiti.
2019 07 02
Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :(
2019 07 02
> NinuNana2: > > Borovniica: > > Izvinjavam se na upadu ali ovo je gore od 12 gnevnih ljudi 😂 > Bujrum na našu divnu zabavu ☺️. Ali pazite se sve se Posmatra, skrinšotuje i podvlači crvenim plajvazom! 😅 Tako je Olga aka Soljicakafe 2 aka ninunana 2
2019 07 02
Dobro ajde sada.Evidencija mora da postoji .Ili je to pecat,ili potpis kurira,ili u posti mora potpis onoga ko salje,da bi potvrdio tacnost podataka....Svi ovde to znamo...Kada se salje paket od 300 e,ozbiljnije se pristupa svemu tome.A neko ko se postavio kao Lady na ovom sajtu itekako to treba da zna...I veoma je cudno da joj je takva stvar promakla....
2019 07 02
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 70