Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ljudi moji, ja citam temu i ne verujem... U soku sam... Ja sam takodje bila jedna od clanica koja je poslala pun paket garderobe i platila postarinu misleci da pomazem nekome kome je pomoc zaista potrebna... Skoro sam poslala i knjigu kao poklon za Lady da uziva u trudnoci, jer je rekla da je visokorizicna... MOLIM LADY DA SE OGLASI, jer je ovo otislo predaleko. Previse je ljudi ukljuceno u sve ovo i prva Ivana a kasnije i mi ostali zasluzujemo objasnjenje. Ne zelim ikoga da krivim pre vremena, zato i kazem, LADY OGLASI SE.
2019 07 02
> VBarbarez: > Ljudi moji, ja citam temu i ne verujem... U soku sam... Ja sam takodje bila jedna od clanica koja je poslala pun paket garderobe i platila postarinu misleci da pomazem nekome kome je pomoc zaista potrebna... Skoro sam poslala i knjigu kao poklon za Lady da uziva u trudnoci, jer je rekla da je visokorizicna... MOLIM LADY DA SE OGLASI, jer je ovo otislo predaleko. Previse je ljudi ukljuceno u sve ovo i prva Ivana a kasnije i mi ostali zaslucujemo objasnjenje. Ne zelim ikoga da krivim pre vremena, zato i kazem, LADY OGLASI SE. LADYBLYE OGLASI SE!!!!
2019 07 02
Jel ste slali porodici direktno ili?
2019 07 02
Ja ipak mislim da nije ovo smišljeno .... kad bi htela ja da prevarim ne bih se zadovoljila sa polovnim robom i 1000din daj budimo realni. Najverovatnije najblize istinom je post od DD A pakete koje su poslate kao pomoć ...pa za njih neznam šta bi rekla
2019 07 02
Ne, njoj smo slali a ona prosledjivala, ma meni je sada sve mutno u glavi.
2019 07 02
> MARIJANA832: > Jel ste slali porodici direktno ili? Ne, ona je rekla u tim temama da ide preko nje, da oni da li dolaze kod nje ili ona ide kod njih, tako nesto, uglavnom slali smo na njenu adresu... To jeste cudno, ali videla sam kako je aktivna clanica, da svi govore da je postena, imala je i dosta utisaka i onda nisam sumnjala u sve to...
2019 07 02
E ja mislim da je ona planski stvarala takvu sliku o sebi, kako je ona veliki humanista i dobrocinitelj ne bi li zadobila vase poverenje i sazaljenje i ne bi li vi njoj onda slali pakete za decu i devojcice koje ne postoje... Sto niste slali na adrese tih porodica pakete i novac nego njoj??
2019 07 02
> drajel: > Ja ipak mislim da nije ovo smišljeno .... kad bi htela ja da prevarim ne bih se zadovoljila sa polovnim robom i 1000din daj budimo realni. Najverovatnije najblize istinom je post od DD > A pakete koje su poslate kao pomoć ...pa za njih neznam šta bi rekla Ne bi se sa ovim zadovoljila? SVE JE TO DOBILA DZABE NARAVNO DA JE ZADOVOLJNA
2019 07 02
> Esperansa: > Nisam ja jedina Gabi, dosta clanica je poslalo neko haljine, neko tasne, neko obucu...Sazalile smo se na siromasnu porodicu i devojku koja nema sta da obuce za maturu.Jos neke devojke su poslale i novac za sandale. Delovala je tako humano i iskreno :( Znam i razumem da se sada lose osecate. I ja sam joj tada ponudila to sto sam imala iako sam imala neki crv sumnje, ali joj stvari nisu odgovarale.
2019 07 02
Meni je bilo cudno sto trazi velicinu xl. Mislim koja klinka cak i bucka nosi xl, ali ajde sve je moguce.
2019 07 02
> MARIJANA832: > Meni je bilo cudno sto trazi velicinu xl. Mislim koja klinka cak i bucka nosi xl, ali ajde sve je moguce. Pa onaaa nosi XL.. Ti velicinu mi je trazila u razmeni
2019 07 02
Ona je trazila neki M ili L.Medjutim uspostavilo se da su neke stvari navodno male koje su poslete i onda je dala dimenzije,koje su apsolutno xl..Medjutim ona je objasnila da to nije xl...
2019 07 02
> jelena2606: > Ona je trazila neki M ili L.Medjutim uspostavilo se da su neke stvari navodno male koje su poslete i onda je dala dimenzije,koje su apsolutno xl..Medjutim ona je objasnila da to nije xl... Jujujujuuuuu kakva OLOS
2019 07 02
Evo citam i ne verujem. Molim Vas, kome je ona delovala humano i iskreno? Napadna i vrlo iritantna osoba o kojoj je sve receno u temi Najodvratnije mesto - forum. Ne mogu da verujem da je 80+ strana posveceno ovoj zeni, koja je svakom svojom recenicom i komentarom, savetom ili predlogom toliko, barem mene, odbijala od bilo kakvog kontakta, pogotovo saradnje. Secam se, jednom je napisala kako se gadi slikanja predmeta na podu, bas mi je to zapalo za oko, jer ja uglavnom slikam na podu. Pa ta silna pisanija o njenim problemima, te usla voda, pa ona je prokleta, pa dajte ljudi, smorila je. I onda svi kao ona je humana i velikog srca. Svaki njen utisak o nekome je prepun srdasaca, ljubavnih poruka, cmokica...to mi je u istom rangu kao ono duso, mila, draga, sto smo vec konstatovali da niko ne voli :) Misljenja sam da je ona najobicnija dokona frajla, koja se registruje po raznim sajtovima, "prepametna" i "prekulturna" (uvek onako "s postovanjem" "unapred zahvalna"..) a sustinski prazna i poprilicno nepismena. Zao mi je sto je svoje teme obrisala, jer je tu stajalo sve crno na belo jer, pobogu, pa mesecima smo samo njene gluposti citali. I hvala konacno Jeleni2606 sto je pokrenula temu. U poslednje vreme se osilila pa je cak, kad neko otvori temu sa nekim pitanjem, isla dotle da pita, citiram: A ova tema je...sta tacno? Bila sam sokirana sta ona sebi sve dopusta!! Neko je vec rekao da nikoga od nas ovde ne zanima niicje stanje niti situacija. I u pravu je. Svako ima svoju muku i njena me najmanje zanima. Najobicniji prevarant koga treba prijaviti. I dajte Ivana, molim Vas, ucinite to sto pre, jer i na ovu negativnu se cekalo..
2019 07 02
Jel moze nekako da se kontaktira Admin i da je blokira na ovom sajtu?
2019 07 02
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 70