Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> TatjanaMikulic: > Evo citam i ne verujem. Molim Vas, kome je ona delovala humano i iskreno? Napadna i vrlo iritantna osoba o kojoj je sve receno u temi Najodvratnije mesto - forum. Ne mogu da verujem da je 80+ strana posveceno ovoj zeni, koja je svakom svojom recenicom i komentarom, savetom ili predlogom toliko, barem mene, odbijala od bilo kakvog kontakta, pogotovo saradnje. Secam se, jednom je napisala kako se gadi slikanja predmeta na podu, bas mi je to zapalo za oko, jer ja uglavnom slikam na podu. Pa ta silna pisanija o njenim problemima, te usla voda, pa ona je prokleta, pa dajte ljudi, smorila je. I onda svi kao ona je humana i velikog srca. Svaki njen utisak o nekome je prepun srdasaca, ljubavnih poruka, cmokica...to mi je u istom rangu kao ono duso, mila, draga, sto smo vec konstatovali da niko ne voli :) > Misljenja sam da je ona najobicnija dokona frajla, koja se registruje po raznim sajtovima, "prepametna" i "prekulturna" (uvek onako "s postovanjem" "unapred zahvalna"..) a sustinski prazna i poprilicno nepismena. Zao mi je sto je svoje teme obrisala, jer je tu stajalo sve crno na belo jer, pobogu, pa mesecima smo samo njene gluposti citali. I hvala konacno Jeleni2606 sto je pokrenula temu. U poslednje vreme se osilila pa je cak, kad neko otvori temu sa nekim pitanjem, isla dotle da pita, citiram: A ova tema je...sta tacno? Bila sam sokirana sta ona sebi sve dopusta!! > Neko je vec rekao da nikoga od nas ovde ne zanima niicje stanje niti situacija. I u pravu je. Svako ima svoju muku i njena me najmanje zanima. Najobicniji prevarant koga treba prijaviti. I dajte Ivana, molim Vas, ucinite to sto pre, jer i na ovu negativnu se cekalo.. Sve je to i meni pisala da joj crko tv, da joj se samo lose stvari desavaju otkako je trudna, KAKAV MANIPULATOR.. jos ako se dokaze da je lagala za devojcice IZACICE U NOVINE SA SVE NJENIM TUNJAKOVICEM, KOJI JE IZBRISAO PROFIL ALI NIJE SE UDOSTOJI DA PROCITA PORUKU.. OLOSI
2019 07 02
> Ivana19999: > > TatjanaMikulic: > > Evo citam i ne verujem. Molim Vas, kome je ona delovala humano i iskreno? Napadna i vrlo iritantna osoba o kojoj je sve receno u temi Najodvratnije mesto - forum. Ne mogu da verujem da je 80+ strana posveceno ovoj zeni, koja je svakom svojom recenicom i komentarom, savetom ili predlogom toliko, barem mene, odbijala od bilo kakvog kontakta, pogotovo saradnje. Secam se, jednom je napisala kako se gadi slikanja predmeta na podu, bas mi je to zapalo za oko, jer ja uglavnom slikam na podu. Pa ta silna pisanija o njenim problemima, te usla voda, pa ona je prokleta, pa dajte ljudi, smorila je. I onda svi kao ona je humana i velikog srca. Svaki njen utisak o nekome je prepun srdasaca, ljubavnih poruka, cmokica...to mi je u istom rangu kao ono duso, mila, draga, sto smo vec konstatovali da niko ne voli :) > > Misljenja sam da je ona najobicnija dokona frajla, koja se registruje po raznim sajtovima, "prepametna" i "prekulturna" (uvek onako "s postovanjem" "unapred zahvalna"..) a sustinski prazna i poprilicno nepismena. Zao mi je sto je svoje teme obrisala, jer je tu stajalo sve crno na belo jer, pobogu, pa mesecima smo samo njene gluposti citali. I hvala konacno Jeleni2606 sto je pokrenula temu. U poslednje vreme se osilila pa je cak, kad neko otvori temu sa nekim pitanjem, isla dotle da pita, citiram: A ova tema je...sta tacno? Bila sam sokirana sta ona sebi sve dopusta!! > > Neko je vec rekao da nikoga od nas ovde ne zanima niicje stanje niti situacija. I u pravu je. Svako ima svoju muku i njena me najmanje zanima. Najobicniji prevarant koga treba prijaviti. I dajte Ivana, molim Vas, ucinite to sto pre, jer i na ovu negativnu se cekalo.. > Sve je to i meni pisala da joj crko tv, da joj se samo lose stvari desavaju otkako je trudna, KAKAV MANIPULATOR.. jos ako se dokaze da je lagala za devojcice IZACICE U NOVINE SA SVE NJENIM TUNJAKOVICEM, KOJI JE IZBRISAO PROFIL ALI NIJE SE UDOSTOJI DA PROCITA PORUKU.. OLOSI :')
2019 07 02
> drajel: > Ja ipak mislim da nije ovo smišljeno .... kad bi htela ja da prevarim ne bih se zadovoljila sa polovnim robom i 1000din daj budimo realni. Najverovatnije najblize istinom je post od DD > A pakete koje su poslate kao pomoć ...pa za njih neznam šta bi rekla čak i da je tako, osoba koja ima čiste namere se javi devojci koja je ostavila oglas da traži određene parfeme i kaže - slušaj, postoji mogućnost da ću imati te parfeme tad i tad, da li ti je problem da sačekaš? osoba koja ima čiste namere ne skida slike parfema sa interneta i predstavlja ih kao svoje, a onda pravi zaplet ravan psihološkom trileru. osoba koja ima čiste namere ne tretira devojku kojoj duguje kao da je bezvredno smeće, nedostojno objašnjenje, izvinjenja. osvestite se, ljudi.
2019 07 02
> EsBeBe: > > drajel: > > Ja ipak mislim da nije ovo smišljeno .... kad bi htela ja da prevarim ne bih se zadovoljila sa polovnim robom i 1000din daj budimo realni. Najverovatnije najblize istinom je post od DD > > A pakete koje su poslate kao pomoć ...pa za njih neznam šta bi rekla > čak i da je tako, osoba koja ima čiste namere se javi devojci koja je ostavila oglas da traži određene parfeme i kaže - slušaj, postoji mogućnost da ću imati te parfeme tad i tad, da li ti je problem da sačekaš? osoba koja ima čiste namere ne skida slike parfema sa interneta i predstavlja ih kao svoje, a onda pravi zaplet ravan psihološkom trileru. osoba koja ima čiste namere ne tretira devojku kojoj duguje kao da je bezvredno smeće, nedostojno objašnjenje, izvinjenja. osvestite se, ljudi. Nisam rekla da je lady svetica nego da ovo ne izgleda na smišljena prevara Na sajtu sam 5,6 godina bilo je prevaranti sa 500 + utiska ,krali su mnogo vise ,,prodavali ‘’iPhone 20puta Da neko upropasti profil za par krpica nema logike to sam rekla
2019 07 02
> EsBeBe: > > drajel: > > Ja ipak mislim da nije ovo smišljeno .... kad bi htela ja da prevarim ne bih se zadovoljila sa polovnim robom i 1000din daj budimo realni. Najverovatnije najblize istinom je post od DD > > A pakete koje su poslate kao pomoć ...pa za njih neznam šta bi rekla > čak i da je tako, osoba koja ima čiste namere se javi devojci koja je ostavila oglas da traži određene parfeme i kaže - slušaj, postoji mogućnost da ću imati te parfeme tad i tad, da li ti je problem da sačekaš? osoba koja ima čiste namere ne skida slike parfema sa interneta i predstavlja ih kao svoje, a onda pravi zaplet ravan psihološkom trileru. osoba koja ima čiste namere ne tretira devojku kojoj duguje kao da je bezvredno smeće, nedostojno objašnjenje, izvinjenja. osvestite se, ljudi. Ona je meni napisala da ima te parfeme da je od jetrve dobila za 8.mart cini mi se, moram da pogledam u porukama.. Ja i daljeeee je verujem, kakva zena kakav olos i manipulator.. Videla sam ja odmah da ona nije cista u glavi i sva svoja..
2019 07 02
> TatjanaMikulic: > Evo citam i ne verujem. Molim Vas, kome je ona delovala humano i iskreno? Napadna i vrlo iritantna osoba o kojoj je sve receno u temi Najodvratnije mesto - forum. Ne mogu da verujem da je 80+ strana posveceno ovoj zeni, koja je svakom svojom recenicom i komentarom, savetom ili predlogom toliko, barem mene, odbijala od bilo kakvog kontakta, pogotovo saradnje. Secam se, jednom je napisala kako se gadi slikanja predmeta na podu, bas mi je to zapalo za oko, jer ja uglavnom slikam na podu. Pa ta silna pisanija o njenim problemima, te usla voda, pa ona je prokleta, pa dajte ljudi, smorila je. I onda svi kao ona je humana i velikog srca. Svaki njen utisak o nekome je prepun srdasaca, ljubavnih poruka, cmokica...to mi je u istom rangu kao ono duso, mila, draga, sto smo vec konstatovali da niko ne voli :) > Misljenja sam da je ona najobicnija dokona frajla, koja se registruje po raznim sajtovima, "prepametna" i "prekulturna" (uvek onako "s postovanjem" "unapred zahvalna"..) a sustinski prazna i poprilicno nepismena. Zao mi je sto je svoje teme obrisala, jer je tu stajalo sve crno na belo jer, pobogu, pa mesecima smo samo njene gluposti citali. I hvala konacno Jeleni2606 sto je pokrenula temu. U poslednje vreme se osilila pa je cak, kad neko otvori temu sa nekim pitanjem, isla dotle da pita, citiram: A ova tema je...sta tacno? Bila sam sokirana sta ona sebi sve dopusta!! > Neko je vec rekao da nikoga od nas ovde ne zanima niicje stanje niti situacija. I u pravu je. Svako ima svoju muku i njena me najmanje zanima. Najobicniji prevarant koga treba prijaviti. I dajte Ivana, molim Vas, ucinite to sto pre, jer i na ovu negativnu se cekalo.. Bravo macko,ovo sam i ja htela da napisem,al me mrzelo da kucam.Jelena2606 jos jednom hvala na otvaranju teme,veliku si nam uslugu svima ucinila.😊😊😊😊
2019 07 02
Devojke izvinite ali moram da isticem da od Spottera ni S! Vidim da je aktivna i da prati sta se desava ali ne komentarise.To je onako bas da se zapitas... Koja je njena uloga uopste? Da li se Lady krije iza tog profila?Ili sta? Prestala je da se oglasava kada je Ivana okacila slike parfema sa neta.Jel moguce da nema sta da doda? Evo mene bas zanima kako to da ta clanica koja je iz petnih zila branila doticnu sada nema sta da kaze na sve ovo s obzirom da je navodno upucena i u kontaktu sa Lady.
2019 07 02
> starwars: > > TatjanaMikulic: > > Evo citam i ne verujem. Molim Vas, kome je ona delovala humano i iskreno? Napadna i vrlo iritantna osoba o kojoj je sve receno u temi Najodvratnije mesto - forum. Ne mogu da verujem da je 80+ strana posveceno ovoj zeni, koja je svakom svojom recenicom i komentarom, savetom ili predlogom toliko, barem mene, odbijala od bilo kakvog kontakta, pogotovo saradnje. Secam se, jednom je napisala kako se gadi slikanja predmeta na podu, bas mi je to zapalo za oko, jer ja uglavnom slikam na podu. Pa ta silna pisanija o njenim problemima, te usla voda, pa ona je prokleta, pa dajte ljudi, smorila je. I onda svi kao ona je humana i velikog srca. Svaki njen utisak o nekome je prepun srdasaca, ljubavnih poruka, cmokica...to mi je u istom rangu kao ono duso, mila, draga, sto smo vec konstatovali da niko ne voli :) > > Misljenja sam da je ona najobicnija dokona frajla, koja se registruje po raznim sajtovima, "prepametna" i "prekulturna" (uvek onako "s postovanjem" "unapred zahvalna"..) a sustinski prazna i poprilicno nepismena. Zao mi je sto je svoje teme obrisala, jer je tu stajalo sve crno na belo jer, pobogu, pa mesecima smo samo njene gluposti citali. I hvala konacno Jeleni2606 sto je pokrenula temu. U poslednje vreme se osilila pa je cak, kad neko otvori temu sa nekim pitanjem, isla dotle da pita, citiram: A ova tema je...sta tacno? Bila sam sokirana sta ona sebi sve dopusta!! > > Neko je vec rekao da nikoga od nas ovde ne zanima niicje stanje niti situacija. I u pravu je. Svako ima svoju muku i njena me najmanje zanima. Najobicniji prevarant koga treba prijaviti. I dajte Ivana, molim Vas, ucinite to sto pre, jer i na ovu negativnu se cekalo.. > Bravo macko,ovo sam i ja htela da napisem,al me mrzelo da kucam.Jelena2606 jos jednom hvala na otvaranju teme,veliku si nam uslugu svima ucinila.😊😊😊😊 Koja Jelena ? 😁😁
2019 07 02
> HMgadreroba: > Devojke izvinite ali moram da isticem da od Spottera ni S! Vidim da je aktivna i da prati sta se desava ali ne komentarise.To je onako bas da se zapitas... Koja je njena uloga uopste? Da li se Lady krije iza tog profila?Ili sta? Prestala je da se oglasava kada je Ivana okacila slike parfema sa neta.Jel moguce da nema sta da doda? Evo mene bas zanima kako to da ta clanica koja je iz petnih zila branila doticnu sada nema sta da kaze na sve ovo s obzirom da je navodno upucena i u kontaktu sa Lady. Pa nemaa, jer nema sta.. I juce je pustila muda i pocela opet da brani PREVARANTA Eminu, ali posle dokaza da su parfemi sa neta, nema je.. Pojela joj maca jezik :-D
2019 07 02
Ahahahahah Nema na cemu
2019 07 02
> drajel: > > EsBeBe: > > > drajel: > > > Ja ipak mislim da nije ovo smišljeno .... kad bi htela ja da prevarim ne bih se zadovoljila sa polovnim robom i 1000din daj budimo realni. Najverovatnije najblize istinom je post od DD > > > A pakete koje su poslate kao pomoć ...pa za njih neznam šta bi rekla > > čak i da je tako, osoba koja ima čiste namere se javi devojci koja je ostavila oglas da traži određene parfeme i kaže - slušaj, postoji mogućnost da ću imati te parfeme tad i tad, da li ti je problem da sačekaš? osoba koja ima čiste namere ne skida slike parfema sa interneta i predstavlja ih kao svoje, a onda pravi zaplet ravan psihološkom trileru. osoba koja ima čiste namere ne tretira devojku kojoj duguje kao da je bezvredno smeće, nedostojno objašnjenje, izvinjenja. osvestite se, ljudi. > Nisam rekla da je lady svetica nego da ovo ne izgleda na smišljena prevara > Na sajtu sam 5,6 godina bilo je prevaranti sa 500 + utiska ,krali su mnogo vise ,,prodavali ‘’iPhone 20puta > Da neko upropasti profil za par krpica nema logike to sam rekla slike parfema skinute sa neta JESU smišljena prevara, u startu. sve ostalo je naš pokušaj racionalizacije i opravdanja.
2019 07 02
> Ivana19999: > > starwars: > > > TatjanaMikulic: > > > Evo citam i ne verujem. Molim Vas, kome je ona delovala humano i iskreno? Napadna i vrlo iritantna osoba o kojoj je sve receno u temi Najodvratnije mesto - forum. Ne mogu da verujem da je 80+ strana posveceno ovoj zeni, koja je svakom svojom recenicom i komentarom, savetom ili predlogom toliko, barem mene, odbijala od bilo kakvog kontakta, pogotovo saradnje. Secam se, jednom je napisala kako se gadi slikanja predmeta na podu, bas mi je to zapalo za oko, jer ja uglavnom slikam na podu. Pa ta silna pisanija o njenim problemima, te usla voda, pa ona je prokleta, pa dajte ljudi, smorila je. I onda svi kao ona je humana i velikog srca. Svaki njen utisak o nekome je prepun srdasaca, ljubavnih poruka, cmokica...to mi je u istom rangu kao ono duso, mila, draga, sto smo vec konstatovali da niko ne voli :) > > > Misljenja sam da je ona najobicnija dokona frajla, koja se registruje po raznim sajtovima, "prepametna" i "prekulturna" (uvek onako "s postovanjem" "unapred zahvalna"..) a sustinski prazna i poprilicno nepismena. Zao mi je sto je svoje teme obrisala, jer je tu stajalo sve crno na belo jer, pobogu, pa mesecima smo samo njene gluposti citali. I hvala konacno Jeleni2606 sto je pokrenula temu. U poslednje vreme se osilila pa je cak, kad neko otvori temu sa nekim pitanjem, isla dotle da pita, citiram: A ova tema je...sta tacno? Bila sam sokirana sta ona sebi sve dopusta!! > > > Neko je vec rekao da nikoga od nas ovde ne zanima niicje stanje niti situacija. I u pravu je. Svako ima svoju muku i njena me najmanje zanima. Najobicniji prevarant koga treba prijaviti. I dajte Ivana, molim Vas, ucinite to sto pre, jer i na ovu negativnu se cekalo.. > > Bravo macko,ovo sam i ja htela da napisem,al me mrzelo da kucam.Jelena2606 jos jednom hvala na otvaranju teme,veliku si nam uslugu svima ucinila.😊😊😊😊 > Koja Jelena ? 😁😁 U pitanju je tema Forum odvratno mesto.
2019 07 02
> Zlatana: > U pitanju je tema Forum odvratno mesto. može link teme?
2019 07 02
Strasnoooo
2019 07 02
@Ivana19999, negde pročitah da si jako mlada (19), usudiću se da ti dam savet, najdobronamerniji i onako kako stvari stoje u praksi. Svi smo ponekad bili izigrani i izmanipulisani, razumem tvoj bes i ljutnju, ono što ti zakonski možeš u ovoj situaciji je jako malo, gotovo ništa. I da podneseš krivičnu prijavu zbog recimo prevare, za nadoknadu štete bi te uputili na parnicu. Da podneseš tužbu za pokretanje parnice opet košta (taksa), ti nemaš nikakav pisani dokument ugovor ili sl, navodiš vrednost predmeta, ne zaboravi ovde se radi o polovnim stvarima (nemaš priznanice, račune). Parnica inače traje dugo, troškove snosi strana koja izgubi, ali odakle i da joj naplatiš, ona nema nikakva primanja, pa da bude prinudnog izvršenja?! Hoću reći, baš ti se nikako ne isplati, čak i kad postoji ugovor uvek se prvo nudi povraćaj stvari, pa ako to nije moguće nadoknada štete. Ovo ti sve kažem, ne zato što glumim pametnicu, već da ti objasnim da ne smeš da joj pretiš, za to ona može podneti prijavu protiv tebe, a da uopšte budeš pozivana i saslušana, u tim godinama naročito, ne treba ti takvo iskustvo. Ako ti je lakše da se prazniš ovde to je ok, već je mnogo članica i imalo ne tako dobro mišljenje o njoj ili ga je ovim promenilo, opet ništa ti konkretno ne dobijaš. Ako ti nudi povraćaj stvari prihvati ili ne, novac ne verujem da ćeš dobiti i to je to, ona više ništa nema da izgubi, jer je tako silan obraz oblatila da ga ni strašna zloupotreba opravdanja poput pobačaja ne mogu oprati, iako je sasvim spremna da igra i na emotivne ucene. Spusti malo loptu i razmisli dobro i nemoj sebi natovariti dodatan problem 😉.
2019 07 02
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 70