Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Bravo,rekla bih da se sa predposlednjom i poslednjom recenicom clanice slaze vecina clanica ali ne sme javno da kaze 👏 Ivana jako mi je zao sto Vam se ovo desilo,i svaka Vam cast na strpljenju...Pratim redovno forum ali se retko oglasavam,a ovu temu bas pazljivo pratim i cekam komentar od Spotter,jako me zanima njeno misljenje obzirom na to da rec nije rekla od kad je Ivana iznela jasne dokaze ;) > mmikalacki: > > ladalu: > > Ne želim nikoga da uvredim, ali ja i dalje ne mogu da verujem da je LB takav mastermind koji je uspeo da obmane onoooliki br članica. Trebalo je jako puno uloženog vremena, truda, energije da bi oformila sliku o sebi koju jeste. Trebalo je skupiti toliko pozitivnih utisaka koliko je skupila, ćaskati svakodnevno na forumu godinama, deliti savete i kritike, a sve za šta...….. > > Čak i da jeste tako vešt I strpljiv manipulator, zar ne bi onda namestila situaciju da se okoristi za nešto veće? Prevaranti obično uzimaju keš a ne polovnu garderobu i kozmetiku, trude se da ne ostave nikome lične podatke, da zametnu trag da bi mogli da
2019 07 02
Nema niko čega više da se boji da iznese javno. Sad je vreme :D
2019 07 02
Samo ne znam kako joj savest dozvoljava mirno nocu da spava.
2019 07 02
> Ivana19999: > Samo ne znam kako joj savest dozvoljava mirno nocu da spava. Ozbiljne sociopate savest ni ne nemaju, ne uviđaju da su uradili bilo sta pogrešno. A ova mizerija je vrv već našla neko opravdanje za svoj postupak, čak mislim da je spremna i da se sveti, jer je njoj sad oduzeto pola života pošto nema krpičarenja sa pravog naloga. Dakle, povedi računa ubuduće kako kačiš predmete, ako ne znaš šta je dozvoljeno pitaj nekog da te ne bi prijavila ona ili njoj slični adminu za neku glupost za blok. Ovde verovala ili ne ljudi idu predaleko, skoro sam saznala da su izvesne persone slale poruke u inbox da se sa nekim članicama ne sarađuje, bolest ne bira!
2019 07 02
> LunaLuBeka: > > Ivana19999: > > Samo ne znam kako joj savest dozvoljava mirno nocu da spava. > Ozbiljne sociopate savest ni ne nemaju, ne uviđaju da su uradili bilo sta pogrešno. A ova mizerija je vrv već našla neko opravdanje za svoj postupak, čak mislim da je spremna i da se sveti, jer je njoj sad oduzeto pola života pošto nema krpičarenja sa pravog naloga. Dakle, povedi računa ubuduće kako kačiš predmete, ako ne znaš šta je dozvoljeno pitaj nekog da te ne bi prijavila ona ili njoj slični adminu za neku glupost za blok. Ovde verovala ili ne ljudi idu predaleko, skoro sam saznala da su izvesne persone slale poruke u inbox da se sa nekim članicama ne sarađuje, bolest ne bira! E upravo je ovo razlog i odgovor zašto multi. Jer ne želim poremećene osobe na mom profilu!
2019 07 02
> LunaLuBeka: > > Ivana19999: > > Samo ne znam kako joj savest dozvoljava mirno nocu da spava. > Ozbiljne sociopate savest ni ne nemaju, ne uviđaju da su uradili bilo sta pogrešno. A ova mizerija je vrv već našla neko opravdanje za svoj postupak, čak mislim da je spremna i da se sveti, jer je njoj sad oduzeto pola života pošto nema krpičarenja sa pravog naloga. Dakle, povedi računa ubuduće kako kačiš predmete, ako ne znaš šta je dozvoljeno pitaj nekog da te ne bi prijavila ona ili njoj slični adminu za neku glupost za blok. Ovde verovala ili ne ljudi idu predaleko, skoro sam saznala da su izvesne persone slale poruke u inbox da se sa nekim članicama ne sarađuje, bolest ne bira! Kakve bolesnice boze sacuvaj i sakloni.. Ovaj sajt nije vise ni malo siguran.. Dzabe utisci dzabe sve..
2019 07 02
Devojke, nažalost ovakav scenario se već događao na Krpicama pre nekoliko godina. Istina, nije bila u pitanju rizična trudnoća i pobačaj već kancer, operacije i slično. Podrazumeva se, osim psihijatrijskih problema nikome tu ništa nije falilo ali je fino poslužilo da se prevare članice kojima na kraj pameti nije bilo da bi se iko služio takvim sredstvima. Ivana, jako mi je žao, ali čisto sumnjam da ćete ikada povratiti i svoj novac i svoje stvari, a verujte mi da iskreno želim da nisam u pravu! Što se tiče Spotter koja mi je preko treće osobe poručila i pretila da će mi doći "da je upoznam" iskreno mi je drago da je pružila šansu svim članicama na forumu da upoznaju nju. Baš onakvu kakva je a ne onakvu kakvom se predstavljala....
2019 07 02
Ja sam.psiho—socuo—meteoRo PATA :D čuvajte se žene :D danas je neki baš lep dan, ako i autra bude ovako, odoh na bazen da se banjam :D sva sreća , pa mi je zenba blizu. Ne znam.zašto sam sve ovo napisala, tako mi došlo <3
2019 07 02
@Jelena2606, kupljeno! :') Ja sa 29 po ovoj vrucini ne mogu ni da mrdnem :') :') :') Ivana, pokusaj da malo skrenes misli s ovog dogadjaja, puci ces ako stalno o ovome razmisljas...
2019 07 02
> lokibg: > Devojke, nažalost ovakav scenario se već događao na Krpicama pre nekoliko godina. Istina, nije bila u pitanju rizična trudnoća i pobačaj već kancer, operacije i slično. Podrazumeva se, osim psihijatrijskih problema nikome tu ništa nije falilo ali je fino poslužilo da se prevare članice kojima na kraj pameti nije bilo da bi se iko služio takvim sredstvima. > Ivana, jako mi je žao, ali čisto sumnjam da ćete ikada povratiti i svoj novac i svoje stvari, a verujte mi da iskreno želim da nisam u pravu! > Što se tiče Spotter koja mi je preko treće osobe poručila i pretila da će mi doći "da je upoznam" iskreno mi je drago da je pružila šansu svim članicama na forumu da upoznaju nju. Baš onakvu kakva je a ne onakvu kakvom se predstavljala.... Joj ko se jos plasi te Spotter majke ti.. Ona je jaka preko sajta .. Ne znam da l je takva van monitora i tastature.. Mozda i mene dodje licno da upozna 😂😂😂
2019 07 02
> MinaMasa: > @Jelena2606, kupljeno! :') Ja sa 29 po ovoj vrucini ne mogu ni da mrdnem :') :') :') Ivana, pokusaj da malo skrenes misli s ovog dogadjaja, puci ces ako stalno o ovome razmisljas... Mislim da necu da se smirim dok ovo zlo prevarantsko ne bude uklonjeno sa sajta
2019 07 02
> Debela_devojka: > Ja sam.psiho—socuo—meteoRo PATA :D čuvajte se žene :D danas je neki baš lep dan, ako i autra bude ovako, odoh na bazen da se banjam :D sva sreća , pa mi je zenba blizu. Ne znam.zašto sam sve ovo napisala, tako mi došlo <3 I ja planiram na bazen, ili na srebrno jezeroo❤️❤️
2019 07 02
6 dana je proslo od otvaranja teme. I jos nista. Stvarno sam mislila da ce se ovo resiti. Bar da ce se Spotter oglasiti kad si okacila fotke parfema ali pogresila sam. Blago vama devojke sto volite ovako toplo ako i sutra bude ovako ja ziva nisam 😁 sve preko 30 nikako ne podnosim.
2019 07 02
> Debela_devojka: > Ja sam.psiho—socuo—meteoRo PATA :D čuvajte se žene :D danas je neki baš lep dan, ako i autra bude ovako, odoh na bazen da se banjam :D sva sreća , pa mi je zenba blizu. Ne znam.zašto sam sve ovo napisala, tako mi došlo <3 Ja sam upravo sad dosla sa bazena ☀️⛱💦 doduse sa dvorisnog bazena 😂 ali definitivno mi pomaze da se rashladim s obzirom da sam samoj sebi teska🤰🏻
2019 07 02
> Borovniica: > 6 dana je proslo od otvaranja teme. I jos nista. Stvarno sam mislila da ce se ovo resiti. Bar da ce se Spotter oglasiti kad si okacila fotke parfema ali pogresila sam. Blago vama devojke sto volite ovako toplo ako i sutra bude ovako ja ne ziva nisam 😁 sve preko 30 nikako ne podnosim. Nece da se oglasi, nema sta da kaze ..
2019 07 02
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 70