Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Dobila sam i ja negativan. Ako pročitate moj prethodni komentar i kome je upućen, jasno je ko je multi. Sve mudonja do mudonje kada se kriju iza tastatura i lažnih naloga.
2019 07 03
Ahahhahahahahhahahhahahahhaga.... Posmatračica prsla... Mislim bila je flipnuta i do sada, ali ovo...🤯🤯🤯
2019 07 03
> MlleSanja: > Svi mi koji smo učestvovali u temi. Vrv je LB, ali može biti bilo koja budala. Ali nisu svi koji su ucestvovali na temi dobili negativnu, samo odabrani. Totalno ludilo!
2019 07 03
Ja nisam... A baš sma toliko želela neki utisak...šmrc šmrc...😭
2019 07 03
Pa bas se zabavih uz jutarnju kafu :D Da li je Tunjakovicka ili Spotter, pitam se, pitam :D No, da se pohvalim, dobih i ja negativnu :D
2019 07 03
Aaaa, pa necu tako, samo je meni velikim slovima napisala "negativna na kvadrat". Stvarno nije fer
2019 07 03
Šta se to dešava devojke, baš sam se iznenadila sad kad sam ušla na temu. Ko li je iza profila???
2019 07 03
> MiciZara: > > HMgadreroba: > > Ivana19999 vidim da je dobila negativan ali je ne vidim u ovoj prici uopste pa mi nije jasno zasto njoj negativan? I ne kontam to sto ste napisali da je jedino za taj utisak ispala fer. 🤔 > Ima njen post u temi.. Devojka je napisala da je pojela kokice.. Nije joj to jedini post u temi.
2019 07 03
Postoji samo jedna osoba ovde koja je zaludna dovoljno da otvara multije samo da bi podelila negativne. I cija sujeta takodje ne trpi nista osim javnog hvalospeva....
2019 07 03
Neko se sprda t.j. želi da se tema nastavi
2019 07 03
> mmikalacki: > Dobila sam i ja negativan. > Ako pročitate moj prethodni komentar i kome je upućen, jasno je ko je multi. > Sve mudonja do mudonje kada se kriju iza tastatura i lažnih naloga. Spotter? Da li je moguće?
2019 07 03
E, ja nisam dobila, ali znam zašto :D kako biste pomislile da sam mulri :D ali evo vraćam se sa jutarnjeg kupanja,nisam ta, mame mi :D
2019 07 03
> Debela_devojka: > E, ja nisam dobila, ali znam zašto :D kako biste pomislile da sam mulri :D ali evo vraćam se sa jutarnjeg kupanja,nisam ta, mame mi :D Ovaj multi je neverovatno promućuran 😳 Ko li je to, ko li 🙄
2019 07 03
> NinuNana2: > Ja nisam... A baš sma toliko želela neki utisak...šmrc šmrc...😭 Što si ljubomorna na naše negativne utiake??? Dug je dan ima vremena... 😂🤣
2019 07 03
@MlleSanja pa mene je nekada volela. Ali znas kako ide posle raskida hahahahaha..... Evo da joj nežnoj duši bude lakse: Ne brini duso, nisi ti u pitanju-ja sam! :') :') :') :') :') :') :')
2019 07 03
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 70