Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Debela_devojka: > Malo samje povređena što sam izostavljena :( Možda ako budeš malo više povređena i utučena kolačić se smiluje pa ti zalepi bar neku negativnu... Vidiš ja sam se baš potresla pa me je častila sa još jednom... 🤣🤣🤣
2019 07 03
> Debela_devojka: > Bolest ne bira :D Citas mi misli 😂😂😂
2019 07 03
> MlleSanja: > Molim vas da sve pišete adminu. Možda neko neće ni kliknuti da vidi zašto ste dobili negativnu, jednostavno će ga odbiti od saradnje. A neko će jednostavno odustati od sajta smatrajući ga neozbiljnim. Ma ko god pročita utisak videće da je dat od blesave osobe...
2019 07 03
> MiciZara: > > Debela_devojka: > > Malo samje povređena što sam izostavljena :( > Možda ako budeš malo više povređena i utučena kolačić se smiluje pa ti zalepi bar neku negativnu... > Vidiš ja sam se baš potresla pa me je častila sa još jednom... 🤣🤣🤣 Pa, evo lijem suze krokodilske
2019 07 03
> MlleSanja: > Molim vas da sve pišete adminu. Možda neko neće ni kliknuti da vidi zašto ste dobili negativnu, jednostavno će ga odbiti od saradnje. A neko će jednostavno odustati od sajta smatrajući ga neozbiljnim. Mislim da vecina kad vidi negativan utisak ipak udje da vido o cemu je rec,pa onda odluci Bar ja ,udjem,procitam,pa onda odem na profil clanice koja je isti ostavila pa proucavam njene utiske MLo prodaja,malo detekticski posao,dosta kupovine i nadasve Zurka je na forumu Pratimo 🎈🎉🎊🎉🎈
2019 07 03
Kad smo vec kod muffina jel ima neko neki dobar recept, ali da nije cokoladni?
2019 07 03
> MlleSanja: > Molim vas da sve pišete adminu. Možda neko neće ni kliknuti da vidi zašto ste dobili negativnu, jednostavno će ga odbiti od saradnje. A neko će jednostavno odustati od sajta smatrajući ga neozbiljnim. Admina nema ovde tako da ne vidim svrhu uopste,neka meni ove dve divne negativne kao podsetnik da smo uspele barem delimicno da ocistimo forum od prevaranata i diktatora koji su predugo bili glavni . Ziveli!🤗🍻
2019 07 03
Znate ko je možda ovo? Onaj skriveni leptir ili kako bese.
2019 07 03
> ladalu: > Kad smo vec kod muffina jel ima neko neki dobar recept, ali da nije cokoladni? Jaoj ladalu imala sam ja jedan divan recept sa bananom ali sam ga naravno zagubila. Ovde kod nas sami cokomanijaci tako da sam u poslednje vreme samo sa cokoladom pravila. Ali nadji na netu neki,joj sto to diiiiivno mirise kada se ispece 🤗
2019 07 03
Ma potpuni sam antitalenat za kolace…...ali bas mi se prijeli neki vocni , uz kafu.
2019 07 03
> ladalu: > Kad smo vec kod muffina jel ima neko neki dobar recept, ali da nije cokoladni? A da pitaš ovaj 🍪 maffin za recept🤣
2019 07 03
> Debela_devojka: > Znate ko je možda ovo? Onaj skriveni leptir ili kako bese. Ko je bese to?
2019 07 03
> MiciZara: > > ladalu: > > Kad smo vec kod muffina jel ima neko neki dobar recept, ali da nije cokoladni? > A da pitaš ovaj 🍪 maffin za recept🤣 Pa naglasila sam da ne bih cokoladni :D
2019 07 03
> MlleSanja: > > Debela_devojka: > > Znate ko je možda ovo? Onaj skriveni leptir ili kako bese. > Ko je bese to? Pa, šta znam, svašala se često, otvarala teme. Ja sam sa njom čak i sarađvala kada je otvorkla novi nalog, sve je ok bilo, ali pamtim da je imala više profila i svašala se
2019 07 03
> ladalu: > > MiciZara: > > > ladalu: > > > Kad smo vec kod muffina jel ima neko neki dobar recept, ali da nije cokoladni? > > A da pitaš ovaj 🍪 maffin za recept🤣 > Pa naglasila sam da ne bih cokoladni :D Pa zna ta garant dosta recepata... Vidiš li da je ovde opasno zakuvala😭🤣😘
2019 07 03
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 70