Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ok, hvala , pisale smo istovremeno. Ali , ja sam prilično uverena da je to u pitanju .Naravno, ako neko misli drugačije nek iznese.. Ja ne znam devojku, zaista , ali po onoj temi ... Ohh.. vanzemaljci su se umešali .. ;)
2019 07 03
Ona je pre 15-16 sati ostavila nov utisak adminu
2019 07 03
> Zlatana: > Ona je pre 15-16 sati ostavila nov utisak adminu Vidim... Ali da li je i tad admin skinuo njoj negativan utisak ? Ako jeste , sve se uklapa. Nije logovan 5 dana AdminRS , a skinut joj negativan pre 2 dana po poruci -ispravi me ako grešim. Znači nov Admin ?
2019 07 03
> Maculi: > Ok, hvala , pisale smo istovremeno. Ali , ja sam prilično uverena da je to u pitanju .Naravno, ako neko misli drugačije nek iznese.. > Ja ne znam devojku, zaista , ali po onoj temi ... > Ohh.. vanzemaljci su se umešali .. ;) Hahahahhahhaha 8-)
2019 07 03
> Maculi: > > Zlatana: > > Ona je pre 15-16 sati ostavila nov utisak adminu > Vidim... Ali da li je i tad admin skinuo njoj negativan utisak ? Ako jeste , sve se uklapa. Nije logovan 5 dana AdminRS , a skinut joj negativan pre 2 dana po poruci -ispravi me ako grešim. Znači nov Admin ? Ne pre dva dana, pre dva dana je napisala na temi koju si kopirala, da joj je skinut još pre neki dan.
2019 07 03
Pogledaj njen predhodni komentar iznad u temi
2019 07 03
Ipak mislim da ima logike ... 5 dana nije tu , skine usput neke negativne , onda čita forum (može bez logovanja) i pojavi se kolačić.. ,:) o:) Piše kao neko ko je jako ljut a vidim da se Ivana dogovorila s Lady. Evo opet detektivske priče .. o:)
2019 07 03
> Maculi: > Ipak mislim da ima logike ... 5 dana nije tu , skine usput neke negativne , onda čita forum (može bez logovanja) i pojavi se kolačić.. ,:) o:) > Piše kao neko ko je jako ljut a vidim da se Ivana dogovorila s Lady. > Evo opet detektivske priče .. o:) Nismo se mi nista na normalan nacin dogovorile.. Morao je moj muz da joj pise jer sam ja blokirana, a i pisala sam joj pre par dana sa drugog broja i nije mi odgovorila, ocigledno sa mnom ne zeli da komunicira.. Videcu kad cu otici po paket, i usput jos neke stvarcice da se raspitam..
2019 07 03
> Ivana19999: > > Nismo se mi nista na normalan nacin dogovorile.. Morao je moj muz da joj pise jer sam ja blokirana, a i pisala sam joj pre par dana sa drugog broja i nije mi odgovorila, ocigledno sa mnom ne zeli da komunicira.. Videcu kad cu otici po paket, i usput jos neke stvarcice da se raspitam.. Onda nisam dobro razumela , taman sam pomislila da je nađen kompromis i neko prihvatljivo rešenje za obe. Šteta. :(
2019 07 03
> Maculi: > Ipak mislim da ima logike ... 5 dana nije tu , skine usput neke negativne , onda čita forum (može bez logovanja) i pojavi se kolačić.. ,:) o:) > Piše kao neko ko je jako ljut a vidim da se Ivana dogovorila s Lady. > Evo opet detektivske priče .. o:) Ja mislim da nema veze sa adminom ovaj profil, jer kao prvo mislim da ne bi smeo da ostavlja ovakve komentare i uvrede..
2019 07 03
I ja sam sigurna da ovo nije admin. Zašto bi admin morao da se skriva iza multija, a drugo zašto on krši pravila koje je on postavio, a nas kažnjava zbog toga. Ovo je još jedan profil sa kog su dozvoljeni utisci bez saradnje! 😉
2019 07 03
> Zlatana: > > Maculi: > > Ipak mislim da ima logike ... 5 dana nije tu , skine usput neke negativne , onda čita forum (može bez logovanja) i pojavi se kolačić.. ,:) o:) > > Piše kao neko ko je jako ljut a vidim da se Ivana dogovorila s Lady. > > Evo opet detektivske priče .. o:) > Ja mislim da nema veze sa adminom ovaj profil, jer kao prvo mislim da ne bi smeo da ostavlja ovakve komentare i uvrede.. Ja ovde više ne smem ni da mislim .. 😎 😂 Još manje da se pozivam na logiku.. Rekoh, vanzemaljci.. 😉 Zaista je neophodan Admin , ako već nije tu. Pročitah nedavno dobar fazon: " Dajte ženama u PMS-u puške i vratiće Kosovo" !!!! .... 😂 😂 😂 PMS, MS, MSP , KGB... 😅
2019 07 03
> Maculi: > > Zlatana: > > > Maculi: > > > Ipak mislim da ima logike ... 5 dana nije tu , skine usput neke negativne , onda čita forum (može bez logovanja) i pojavi se kolačić.. ,:) o:) > > > Piše kao neko ko je jako ljut a vidim da se Ivana dogovorila s Lady. > > > Evo opet detektivske priče .. o:) > > Ja mislim da nema veze sa adminom ovaj profil, jer kao prvo mislim da ne bi smeo da ostavlja ovakve komentare i uvrede.. > Ja ovde više ne smem ni da mislim .. 8-) :') Još manje da se pozivam na logiku.. Rekoh, vanzemaljci.. ;) > Zaista je neophodan Admin , ako već nije tu. > Pročitaj nedavno dobar fazon: > " Dajte ženama u PMS-u puške i vratiće Kosovo" !!!! .... :') :') :') > PMS, MS, MSP , KGB... ,:) :')
2019 07 03
Jel neko pisao adminu vezano za ove negativne?
2019 07 03
Ma kakav admin ,sta pricate???!!Da li je moguce diskutovati na tu temu???
2019 07 03
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 70