Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Gledam i ne verujem!
2019 07 03
> MiciZara: > > ladalu: > > > MiciZara: > > > > ladalu: > > > > Kad smo vec kod muffina jel ima neko neki dobar recept, ali da nije cokoladni? > > > A da pitaš ovaj 🍪 maffin za recept🤣 > > Pa naglasila sam da ne bih cokoladni :D > Pa zna ta garant dosta recepata... Vidiš li da je ovde opasno zakuvala😭🤣😘 Kakav lik ova Micizara 😂🤣😂🤣😋😋
2019 07 03
:')
2019 07 03
Ovom sajtu nema spasa 😩
2019 07 03
Boze sačuvaj ali najstvarnije.!!!!!!
2019 07 03
Jede mi se mimoza. I ruska, doduše, ali malo više mimoza
2019 07 03
Pa gde bas danas na rodjendan da na poklon dobijem i dijagnozu i etiketu. Mada ne znam samo, ako sam ja Pcelica Maja, ko je moj Pavo? :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 07 03
> ladalu: > > MlleSanja: > > Svi mi koji smo učestvovali u temi. Vrv je LB, ali može biti bilo koja budala. > Ali nisu svi koji su ucestvovali na temi dobili negativnu, samo odabrani. Totalno ludilo! Pa to i jesteee poenta, igra se sa namaa
2019 07 03
Srecan rodjendan Loki,sve najlepse! <3 .Multi,uh zagrcnu se,htedoh ime da napisem, je bio bas velikodusan u rodjendanskim"poklonima",tesko da mogu da pariram ,:)
2019 07 03
> lokibg: > Pa gde bas danas na rodjendan da na poklon dobijem i dijagnozu i etiketu. @Loki poklonu se u zube ne gleda :) :) :) :) :) :) :)
2019 07 03
Ovaj sajt je postao utociste za psihicke bolesnike, ne obracajte paznju. Jos jedna od *Sad me vidis, sad me ne vidis* pacenica. Nego Ivana, da li si ti pozvala postu u Landolu i postu posaljioca da proveris navode doticne? Treba da prikupis konkretne dokaze i podneses krivicnu prijavu. Ne mozes da znas da li je protiv nje vec nesto pokrenuto i da li ima osnova, tvoje je da prijavis lopova kako ne bi svojom proliv patetikom ostetila jos ko zna koliko ljudi a ko zna, mozda ti i refundira novac.
2019 07 03
> lokibg: > Pa gde bas danas na rodjendan da na poklon dobijem i dijagnozu i etiketu. > Mada ne znam samo, ako sam ja Pcelica Maja, ko je moj Pavo? :') :') :') :') :') :') :') :') Ahahhaha jooj Srećan ti rođendan 🎂
2019 07 03
Kao prvo pridružujem se čestitkama... ☺️ A kao drugo ljudi shvatite da paketa nema..kakva pošta, kakav Landol. Ova lopurda je verovatno uzela kartu Srbije, zažmurila i gde je prstom ubola tu je navela da je paket "zagubljen". I paket se ne zadržava u pošti nego ako "skrene sa puta" oni ga preusmeravaju dalje do primaoca. Uopšte ne kontaktiraju pošiljaoca. A ako se ne preuzme u roku od pet dana onda se vraća. Ali pošto devojka nije dobila nikakvo obaveštenje, a i PE broj je lažan da se lako zaključiti da taj paket nije ni poslat. A i slike sa neta sve govore!
2019 07 03
Naravno da je lazno ali ona mora prikupiti izjave u pisanoj formi i kontaktirati kontrolora kako bi podnela prijavu. Ko zna koliko ljudi je ostetila i koliko planira da osteti taj retardirani parazit. Nemojte dozvoliti da to prodje bez posledica. Sve da ne podnesu prijavu, bice evidentirana. Loki, srecan rodj 🍸
2019 07 03
Ali pošta sa ovim nema nikakve veze. Kako da joj pomogne kontrolor kada paket nije dospeo do pošte!? Nema ga u sistemu i to je to...
2019 07 03
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 70