Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

E multi ,a koliko cemo da budemo u kazni? ,:) A da ti pustim neku pesmu,da se malo oraspolozis :D
2019 07 03
Hahahahaha društvo svi ste pozvani na kokice
2019 07 03
Lokiii srećan rođendan,poklon činija kokica,al s mašnu :*
2019 07 03
Dakle šta se sve izdešava,za ovo kratko vreme.Legne tako čovek uveče,radi ko konj na dva posla.Dođe kući kad ono, ima šta da vidi. Pa lepo mi društvance za negativnu,baš nemam ništa protiv Dobro je da joj nisam "uvalila" neku polovnu robu x-) x-) x-) Dobro je da nije prokomentarisala prevare. Dobro je da imamo psihologa,neuropsihijatra i pacijenta u isto vreme. Dobro je .....
2019 07 03
Dobro je da si kriva sto si jela kokice.Kazna primerena ponasanju ahahahahahah
2019 07 03
> jelena2606: > Dobro je da si kriva sto si jela kokice.Kazna primerena ponasanju ahahahahahah hahahahaha,pa jeste.Iz prikrajka posmatram često uz kokice,jbg,da znam s kim imam posla. Vidim da sam većini članica nepoznata. Ne znam da li da se predstavljam,hahahahaha
2019 07 03
Pa mozda bi i trebalo ,posto te je docekao neki ocigledno stari obozavalac..I kada si se usudila da progovoris,pa makar i o kokicama ,:) ,:) ,resio je da ti ocita bukvicu :D
2019 07 03
Pa progovarah ja,al izgleda nisam dovoljno glasna ,:( ,:( ,:( ,bila jednom jedna tema,dobila sam po nosu i od tad samo voaerišem,hahahahahaha.Još nisam počela gaćice da tražim. Stari,novi,potresla sam se jezivo
2019 07 03
I ja oisto, evo trese mi se desna obrva, popiću diazepam
2019 07 03
Ahahahaha, ova budala me okitila sa jos jednom negativnom. Opasno sam joj brcnula prst u oko :D
2019 07 03
> plava16: > Lokiii srećan rođendan,poklon činija kokica,al s mašnu :* Hvaaaalaaaa.....možemo zajedno da jedemo kokice-čekamo te Ivana i ja već godinu dana da nam dođeš na kafu o:) Mada, možda se i plašiš da nnam dođeš sad kad znaš da sam psihopata hahaahahaha
2019 07 03
> lokibg: > > plava16: > > Lokiii srećan rođendan,poklon činija kokica,al s mašnu :* > Hvaaaalaaaa.....možemo zajedno da jedemo kokice-čekamo te Ivana i ja već godinu dana da nam dođeš na kafu o:) > Mada, možda se i plašiš da nnam dođeš sad kad znaš da sam psihopata hahaahahaha Pa tek sad ću da dođem,hahahaha.Ja se samo s takvima družim.A moram doći, ubiše me leđa.
2019 07 03
Mene samo zanima zasto se Spotter ne oglasava posle dokaza da je Emina preuzela slike sa eBay-a i Googla ? Ozbiljno me zanima, zanima me njeno misljenje jer je do sad branila prevaranta
2019 07 04
Većina ima 2 negativne, a Lady i Spotter po jednu.. hmmmmm
2019 07 04
Dje ste pičke evo Supermena. Ko prodaje nosene gace kupujem sve. Fonja a ? Ekipa opet na gomili za sranja. Standard. Lokibg - Ovan predvodnik ,poslaću ti zvono da te ne zabole usta od tvojih extravagantno seratorskih bljuvotina. Ova s kerom je baba to se da naslutiti,debela gde ti je multi sa kog si podjebavala narod ovde ? Ninunana,djilkosu i olosu hohstaplerski ,poserem ti se i na multi i na pravi nalog .hahhaa. lokibg, još fali dijagnoza anoreksije ,pa komplet garnitura. Mici , treba malo više da zapusavas rupe u diskusijama i forumskim bljuvotinama. Mikalacki vreme ti je da palis sa sajta.,ostarila si ovde ,prosipajuci govanca s vremena na vreme..ahaahha. Debela ,dzanki bila dzanki ostala. Alkos too. Lady, nabavljaj parfeme dolazim po njih soon. I za kraj za sve dzumle :Ne ser'te deco puno imate i ovako ostatke govana oko usta.
2019 07 04
1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 70