Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> SharpMuffin: > > NinuNana2: > > > GabiProdaja: > > > > Ivana19999: > > > > > Ivana19999: > > > > > > SharpMuffin: > > > > > > > GabiProdaja: > > > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > > > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D > > I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅 > Ne dupliraj postove gaduro ,gusis temu :') Dušice mila draga ja sam ovde glavni multi. Ne kopiraj me loše ti ide... Ti nikada nećeš biti kao ja ti si moja loša kopija 🙃
2019 07 04
Minka, Minka, tako te zovu u mahali, evo i 'MENE ME' interesuje, jel turis karmin kad ides u Ranilug? Kazi mi koju boju tvoja "beba" Miki voli? Jel crvenu, da sluti na radost? Da znam kakvu masnicu da ti posaljem.
2019 07 04
> GabiProdaja: > Minka, Minka, tako te zovu u mahali, evo i 'MENE ME' interesuje, jel turis karmin kad ides u Ranilug? Kazi mi koju boju tvoja "beba" Miki voli? Jel crvenu, da sluti na radost? Da znam kakvu masnicu da ti posaljem. Ma voli ta sve samo da je za džabe... Ali njoj najvipe treba pažnje, a pošto joj muž ne pruža dovoljno onda je traži ovde na krpicama... Ali razumite čoveka pa treba ovakvu osobicu i trpeti
2019 07 04
> NinuNana2: > > SharpMuffin: > > > NinuNana2: > > > > GabiProdaja: > > > > > Ivana19999: > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > SharpMuffin: > > > > > > > > GabiProdaja: > > > > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > > > > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D > > > I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅 > > Ne dupliraj postove gaduro ,gusis temu :') > Dušice mila draga ja sam ovde glavni multi. Ne kopiraj me loše ti ide... Ti nikada nećeš biti kao ja ti si moja loša kopija 🙃 Ko ce kopirati seosku dzumaru ....ahahha....ti si glavni multi ,mozda ....al ne jos dugo . :P :P
2019 07 04
> NinuNana2: > > GabiProdaja: > > Minka, Minka, tako te zovu u mahali, evo i 'MENE ME' interesuje, jel turis karmin kad ides u Ranilug? Kazi mi koju boju tvoja "beba" Miki voli? Jel crvenu, da sluti na radost? Da znam kakvu masnicu da ti posaljem. > Ma voli ta sve samo da je za džabe... Ali njoj najvipe treba pažnje, a pošto joj muž ne pruža dovoljno onda je traži ovde na krpicama... Ali razumite čoveka pa treba ovakvu osobicu i trpeti Ko tebe trpi dzukelo.. 8-) Zato se i sakrivas iza slike iz bajke ,,,da ne poplasis ljude sa pravom slikom sebe ...Klovnu
2019 07 04
> SharpMuffin: > > NinuNana2: > > > SharpMuffin: > > > > NinuNana2: > > > > > GabiProdaja: > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > > SharpMuffin: > > > > > > > > > GabiProdaja: > > > > > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > > > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > > > > > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D > > > > I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅 > > > Ne dupliraj postove gaduro ,gusis temu :') > > Dušice mila draga ja sam ovde glavni multi. Ne kopiraj me loše ti ide... Ti nikada nećeš biti kao ja ti si moja loša kopija 🙃 > Ko ce kopirati seosku dzumaru ....ahahha....ti si glavni multi ,mozda ....al ne jos dugo . :P :P Dušice mila draga... Vidiš ovu dvojčicu, e ako treba biće i trojčica... 😁 Ja sam glavni multi i biću dok ja to hoću, a ne dok mi neki detlić tu kuca 😘
2019 07 04
> SharpMuffin: > > NinuNana2: > > > SharpMuffin: > > > > NinuNana2: > > > > > GabiProdaja: > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > > SharpMuffin: > > > > > > > > > GabiProdaja: > > > > > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > > > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > > > > > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D > > > > I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅 > > > Ne dupliraj postove gaduro ,gusis temu :') > > Dušice mila draga ja sam ovde glavni multi. Ne kopiraj me loše ti ide... Ti nikada nećeš biti kao ja ti si moja loša kopija 🙃 > Ko ce kopirati seosku dzumaru ....ahahha....ti si glavni multi ,mozda ....al ne jos dugo . :P :P Dušice mila draga... Vidiš ovu dvojčicu, e ako treba biće i trojčica... 😁 Ja sam glavni multi i biću dok ja to hoću, a ne dok mi neki detlić tu kuca 😘
2019 07 04
> GabiProdaja: > > Ivana19999: > > > Ivana19999: > > > > SharpMuffin: > > > > > GabiProdaja: > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D Obozavam te😂😂😂
2019 07 04
> SharpMuffin: > > NinuNana2: > > > GabiProdaja: > > > Minka, Minka, tako te zovu u mahali, evo i 'MENE ME' interesuje, jel turis karmin kad ides u Ranilug? Kazi mi koju boju tvoja "beba" Miki voli? Jel crvenu, da sluti na radost? Da znam kakvu masnicu da ti posaljem. > > Ma voli ta sve samo da je za džabe... Ali njoj najvipe treba pažnje, a pošto joj muž ne pruža dovoljno onda je traži ovde na krpicama... Ali razumite čoveka pa treba ovakvu osobicu i trpeti > Ko tebe trpi dzukelo.. 8-) Zato se i sakrivas iza slike iz bajke ,,,da ne poplasis ljude sa pravom slikom sebe ...Klovnu Dušice mila draga ovako divnu osobu kao što sam ja svi obožavaju. Ja ne skupljam poene na jadikovanje kao ti... Još je samo falilo da tražiš i zamenu za muža... Al ko će tebe takvu jadnu namirsanu polovnim rolonom 😆
2019 07 04
> SharpMuffin: > > Ivana19999: > > > SharpMuffin: > > > Lepo ime samo malo debilno 😂 > > Pa kazi tvojeee ako imas mudascaa ? :-D moje je savrseno Ime, slusaj pesmicu Ivana-Leo 😁 > Mudroseratorko oladi ribicu za pocetak ,puno si se zahuktala..hahahaa Ne slusam te malogradjansko-seoske mudroserije ,to vi slusate tamo dok orete brazde jel ..Leo &Co..hhahahah..Batali me tih paorskih fora .
2019 07 04
> SharpMuffin: > > SharpMuffin: > > > Ivana19999: > > > > SharpMuffin: > > > > Lepo ime samo malo debilno 😂 > > > Pa kazi tvojeee ako imas mudascaa ? :-D moje je savrseno Ime, slusaj pesmicu Ivana-Leo 😁 > > Mudroseratorko oladi ribicu za pocetak ,puno si se zahuktala..hahahaa > Ne slusam te malogradjansko-seoske mudroserije ,to vi slusate tamo dok orete brazde jel ..Leo &Co..hhahahah..Batali me tih paorskih fora . Provaljena si ko si prevarantu, nisi cak ni pametna da sakrijes identitet preko laznog profila, debilko :-D
2019 07 04
Devojke, opusteno samo, ovo je jedna mucenica koju sam bas odavno poslala na blok sa foruma. Zapravo, poslala se sama. Uuuuu bas te dugo boli kolacicu? Nije bilo drugog posla hahaha? Nego kako je kad gledas bolje od sebe iz te zablje perspektive? Boli vrat?
2019 07 04
A zašto se meni cini da je ovaj nalog postojao i ranije, ili je bio neki sličan njemu?
2019 07 04
Bolest ne bira, a dokonost je đavolja rabota :D žene, nemojte da dajete na značaju ovoj mučenici, nije ona kriva što je hronično nesrećna. Nagađam da je ili baba devojka ili raspuštenica ili prostitutka koja obavlja delatnost van granica naše zemlje :D dve, tri mačke ima, to je sigurno
2019 07 04
A ko je ona myfashionroom i zasto ona dobi negativnu? Nisam videla da je ucestvovala u raspravi ovde ili mi je promaklo? U svakom slucaju ja odustajem od pokusaja da shvatim ko je tu ko i zasto radi sto radi, mnogo ste bre zakomplikovali.
2019 07 04
1 2 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 70