Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Mici jel su tebi preko neke veze obrisani negativni? ;)
2019 07 04
> MlleSanja: > To Olga sigurno zna. > Nego, danas počinje Exit. Da li je stigla jetrva? Hahhaha kakva jetrva, kakav Exit😂😂😂 Verovatno opet jetrva odlozila odmor za iduci Exit😂😂
2019 07 04
> ladalu: > Mici jel su tebi preko neke veze obrisani negativni? ;) Jok bre... Kakva veza i ja sam u čudu.. Možda su još nekome... Napisala sam adminu pp. Ali ne vidim da je bio tu. To se ja nekome baš sviđam.... 😂
2019 07 04
> MiciZara: > > ladalu: > > Mici jel su tebi preko neke veze obrisani negativni? ;) > Jok bre... Kakva veza i ja sam u čudu.. > Možda su još nekome... Napisala sam adminu pp. Ali ne vidim da je bio tu. > To se ja nekome baš sviđam.... 😂 Ja mislim da je admin vise puta bio tu, nzm zasto pise pre 6 dana. Zato sam i pitala juce da li ste pisale adminu da vam obrise.
2019 07 04
Bila je tu ocito, ne znaci mnogo datum prijave kad ne mora uvek da se loguje. Sto se jetrve tice, ako je to family sa fb, pa da ne diskriminisem ali tesko da takve ekipice odlaze na Exit 🤔.
2019 07 04
Ja sam.pisala admini da nam akine, visim nekima skinuo, meni ne :D
2019 07 04
Kakav admin Debela?Pa Mici nije admin skinuo negativne..
2019 07 04
> jelena2606: > Kakav admin Debela?Pa Mici nije admin skinuo negativne.. Pa ko je drugi mogao?
2019 07 04
Salis se ili me stvarno pitas?
2019 07 04
> jelena2606: > Salis se ili me stvarno pitas? Ja najozbijnije, onaj muffin je rekao da nije. A i zasto bi?
2019 07 04
> ladalu: > > jelena2606: > > Salis se ili me stvarno pitas? > Ja najozbijnije, onaj muffin je rekao da nije. A i zasto bi? Ladalu, ne budi bleskasta 8-)
2019 07 04
Pa naravno da joj je obrisao utisak onaj ko joj je i dao...Da muffin kaze da je Skarlet O Hara,da li bi se uzelo u obzir da mozda nije?
2019 07 04
> jelena2606: > Pa naravno da joj je obrisao utisak onaj ko joj je i dao...Da muffin kaze da je Skarlet O Hara,da li bi se uzelo u obzir da mozda nije? Rizikujem da ispadnem glupa u drustvu, ali nista meni vise nije jasno. A stvarno sam mislila da sam “u toku”. Vec jako dugo sam na sajtu i upoznata sam sa mnogim stvarima, ali ovo prevazilazi moje kapacitete.
2019 07 04
> jelena2606: > Pa naravno da joj je obrisao utisak onaj ko joj je i dao...Da muffin kaze da je Skarlet O Hara,da li bi se uzelo u obzir da mozda nije? Ko god da ih hje obrisao, ja svoje brisati tom maffunu neću... Pisala jesam adminu... Ali ne vidim da li je ulazio??? Što se mene tiče njegove ili njene negativne me baš uzbuđuju.. Pa poniznoooo molim da miii ih vrati🤣
2019 07 04
Ma hajde kolacicev nego svi negativni Spotterkini su obrisani, od vise razlicitih ljudi. Sto je mogao samo admin.
2019 07 04
1 2 ... 55 56 57 58 59 60 61 ... 70