Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> plava16: > > GabiProdaja: > > Molim za dobar recept za tursiju :D > :) :) :) :) :) pa jest gde odosmo nije ni čudo. > Evo jedan isproban: > odeš do radnje,odabereš teglu,dođeš kući,otvoriš teglu i navali x-) x-) x-) Apsolitno se slazem sa "Odes do radnje, odaberes teglu.." Drage moje ,manite se tih gnjavljenja ,uzivajte u sebi Zivot je krqtak za tursiju,kompot...
2019 07 04
> Elenahana: > > plava16: > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > Javljam kad odradim ovo > A sta je dermapen? ajd pp,nema smisla da kvarimo,hahahaha
2019 07 04
> Elenahana: > > plava16: > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > Javljam kad odradim ovo > A sta je dermapen? Pa to se javlja lutko kada se koriste polovni roloni, gace itd.....koza peni, bar ja tako razumem. Neka ti je sa srecom. Javi da li si pretekla.
2019 07 04
> plava16: > > GabiProdaja: > > Molim za dobar recept za tursiju :D > :) :) :) :) :) pa jest gde odosmo nije ni čudo. > Evo jedan isproban: > odeš do radnje,odabereš teglu,dođeš kući,otvoriš teglu i navali x-) x-) x-) Tako i ja uzmem preko sindikata zimnicu🤣(zezam se)
2019 07 04
> MiciZara: > > plava16: > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > Derma pen on samo podiže npr kapke i pitam se ako se tretira bora da li nestane? Ili se samo ublaži dubina iste... Ublaži dubinu iste,ali ako se radi propisno,onda i nestanu.Kolkopara tolko muzike
2019 07 04
> plava16: > > Elenahana: > > > plava16: > > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > > Javljam kad odradim ovo > > A sta je dermapen? > ajd pp,nema smisla da kvarimo,hahahaha Mislis, Suvise je dobro da prekidamo? 😂🤣😂🤗 Idem u pp
2019 07 04
> plava16: > > MiciZara: > > > plava16: > > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > > Derma pen on samo podiže npr kapke i pitam se ako se tretira bora da li nestane? Ili se samo ublaži dubina iste... > Ublaži dubinu iste,ali ako se radi propisno,onda i nestanu.Kolkopara tolko muzike Hmmm valjda mislimo na isti tretman,pošto ima par sa veoma sličnim nazivom
2019 07 04
> Elenahana: > > plava16: > > > GabiProdaja: > > > Molim za dobar recept za tursiju :D > > :) :) :) :) :) pa jest gde odosmo nije ni čudo. > > Evo jedan isproban: > > odeš do radnje,odabereš teglu,dođeš kući,otvoriš teglu i navali x-) x-) x-) > Apsolitno se slazem sa > "Odes do radnje, odaberes teglu.." > Drage moje ,manite se tih gnjavljenja ,uzivajte u sebi > Zivot je krqtak za tursiju,kompot... A kompot to znam da napravim.. Ma znam i zimnicu😉
2019 07 04
> GabiProdaja: > > Elenahana: > > > plava16: > > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > > Javljam kad odradim ovo > > A sta je dermapen? > Pa to se javlja lutko kada se koriste polovni roloni, gace itd.....koza peni, bar ja tako razumem. Neka ti je sa srecom. Javi da li si pretekla. Quuuquuuu Aj da probam Daj mi neki rolon bogtidaosreceradostiveselja... 😂🤣😂🤣😍😍😍
2019 07 04
> plava16: > > plava16: > > > MiciZara: > > > > plava16: > > > > Uzgred,meni je 50,zdravo se hranim,pijem puno vode,idem na tretmane kad mi vreme dozvoli,kući nekad kad se setim zamackam nešto.Meni je sasvim ok,masaža lica i derma pen.Hemijski pilin mi je pomogao dosta ali samo kod izuzetno proverenog dermatologa,ostali su sranje tj nisu mi dali nikakve rezultate. > > > Derma pen on samo podiže npr kapke i pitam se ako se tretira bora da li nestane? Ili se samo ublaži dubina iste... > > Ublaži dubinu iste,ali ako se radi propisno,onda i nestanu.Kolkopara tolko muzike > Hmmm valjda mislimo na isti tretman,pošto ima par sa veoma sličnim nazivom Iglica sa elektro zracima i pravi ožiljke male crvene tačkice... Koji kasnije kako zarastaju npr podignu taj deo koji je tretiran npr spušten kapak... Ili smanje dubinu bore koja se tretira... Ma nije ni bitno.. 😘
2019 07 04
Oooj ... Ce preskocimo ovo 🙄🙄🙄
2019 07 04
> MiciZara: > > Elenahana: > > > plava16: > > > > GabiProdaja: > > > > Molim za dobar recept za tursiju :D > > > :) :) :) :) :) pa jest gde odosmo nije ni čudo. > > > Evo jedan isproban: > > > odeš do radnje,odabereš teglu,dođeš kući,otvoriš teglu i navali x-) x-) x-) > > Apsolitno se slazem sa > > "Odes do radnje, odaberes teglu.." > > Drage moje ,manite se tih gnjavljenja ,uzivajte u sebi > > Zivot je krqtak za tursiju,kompot... > A kompot to znam da napravim.. Ma znam i zimnicu😉 Ma znam,al neću :)
2019 07 04
I ko pobedi na kraju?
2019 07 05
> LjubicaPezos: > I ko pobedi na kraju? Nole😎😂
2019 07 05
Lady Blye ima manje pozitivan utisak. To je sigurno jer je imala 299 kada sam ja gledala.
2019 07 05
1 2 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 70