Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> HMgadreroba: > > Piglet993: > > Jel moze neko da mi objasni ko je FASHIONROOM i zasto je dala negativan LadyBlye? 😄😄 > Niko ne zna rekla bih.Prvo je sharpmuffin dao negativne myfashionroom pa je onda ona dala lady i muffinu negativne i nekim clanicama je dala pozitivne. A zasto je posle napisala ovo na profilu da je davno ugasen profil zbog ladyblye ni to ne znam 😂 Nije tacno ..Ta nakaza je PRVO meni ostavila negativne a ja sam vratila nazad . To je sve i ne kenjajte kada niste upuceni ( ovo vazi za sve )
2019 07 05
Au , koji eseji :D
2019 07 05
Nebulozan.Stari dobri besmisleni eseji...Na svu srecu pa postoji u temi prepiska gde nije htela Ivani da vrati paket,pa je blokirala....
2019 07 05
Savesna osoba nema sta 😂😂😂 i jos je dozivela psihicku i dusevnu torturu? Ovo je stvarno da se covek prekrsti i levom i desnom kakvu ona odbranu sastavlja.
2019 07 05
Zvala me i drala se na mene bukvalnooo.. Rekla da smo narkomani i da joj pozlilo od mene i da sam seljanka i da dize tuzbu.. Rekla sam joj da odmah digne tuzbu i da zove policiju odmah da me privedu, jer je izbacila iz takta moja poruka😂
2019 07 05
Pa kad si ti mogla cekati mesec dana moze i ona da saceka dva dana 😂
2019 07 05
E, a bas izgleda kao neko ko nije u mogucnosti da se oglasi na forumu :s
2019 07 05
Ode i ova tema u "Odvratne". Gadna situacija, gadna konverzacija, gadno "navijanje". Fuj.
2019 07 05
Oooo evo i mene tu, kaže dvolicna??? Pa dobro Lady, hvala ti najiskrenije...... 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊 Želim ti sve najbolje i da nađeš nekog u životu ko nije dvolican, pozdravi drugaricu od mene😎
2019 07 05
Draga Ivana, samo hrabro napred. Žao mi je što si morala to da doživiš, deluješ kao dobra devojka, zrela za svoje godine. Nažalost ovaj svet je pun varalica i lopova. Privatne tužbe ne moraš da se plašiš od dotične, malo je verovatno da neko ko do juče nije “imao za gaće” odjednom ima para da diže privatne tužbe. Ali mislim da komunikacije normalne sa njom nema. 😕 Znam da nije velika pomoć ali upamti da si za razliku od nekih zadržala svoje ljudsko dostojanstvo....a to vredi mnogo više od 10 000 dinara i svih Amouagea i Chanela. Moja podrška od ❤️!
2019 07 05
> Latitude: > Draga Ivana, samo hrabro napred. Žao mi je što si morala to da doživiš, deluješ kao dobra devojka, zrela za svoje godine. > Nažalost ovaj svet je pun varalica i lopova. Privatne tužbe ne moraš da se plašiš od dotične, malo je verovatno da neko ko do juče nije “imao za gaće” odjednom ima para da diže privatne tužbe. Ali mislim da komunikacije normalne sa njom nema. 😕 > Znam da nije velika pomoć ali upamti da si za razliku od nekih zadržala svoje ljudsko dostojanstvo....a to vredi mnogo više od 10 000 dinara i svih Amouagea i Chanela. > Moja podrška od ❤️! Hvala Vam zaista od srca, znaci mi podrška! 😍😍 Rekla je da mi paket salje u ponedeljak, ja se nadam da ce tako da bude, vise zivaca nemam, ali ni malo..
2019 07 05
> Latitude: > Draga Ivana, samo hrabro napred. Žao mi je što si morala to da doživiš, deluješ kao dobra devojka, zrela za svoje godine. > Nažalost ovaj svet je pun varalica i lopova. Privatne tužbe ne moraš da se plašiš od dotične, malo je verovatno da neko ko do juče nije “imao za gaće” odjednom ima para da diže privatne tužbe. Ali mislim da komunikacije normalne sa njom nema. 😕 > Znam da nije velika pomoć ali upamti da si za razliku od nekih zadržala svoje ljudsko dostojanstvo....a to vredi mnogo više od 10 000 dinara i svih Amouagea i Chanela. > Moja podrška od ❤️! Ja bas suprotno mislim. Mislim da ste obe krive za ovako losu i ruznu komunikaciju a ne samo jedna. Takodje mislim da je moglo sve drugacije da Vas nisu savetovali pogresni ljudi, ali svako sebi bira drustvo. Te koje su Vas podrzavale i mozda cak podsticale da napravite ovu farsu ce Vam prve okrenuti ledja u to budite sigurni. Ja Vam od srca zelim da povratite svoje stvari i novac koji ste joj poslali i da svi sto pre zaboravimo na ovu koloseumsku atmosferu koja je nastala.
2019 07 05
> ladalu: > > Latitude: > > Draga Ivana, samo hrabro napred. Žao mi je što si morala to da doživiš, deluješ kao dobra devojka, zrela za svoje godine. > > Nažalost ovaj svet je pun varalica i lopova. Privatne tužbe ne moraš da se plašiš od dotične, malo je verovatno da neko ko do juče nije “imao za gaće” odjednom ima para da diže privatne tužbe. Ali mislim da komunikacije normalne sa njom nema. 😕 > > Znam da nije velika pomoć ali upamti da si za razliku od nekih zadržala svoje ljudsko dostojanstvo....a to vredi mnogo više od 10 000 dinara i svih Amouagea i Chanela. > > Moja podrška od ❤️! > Ja bas suprotno mislim. Mislim da ste obe krive za ovako losu i ruznu komunikaciju a ne samo jedna. Takodje mislim da je moglo sve drugacije da Vas nisu savetovali pogresni ljudi, ali svako sebi bira drustvo. > Te koje su Vas podrzavale i mozda cak podsticale da napravite ovu farsu ce Vam prve okrenuti ledja u to budite sigurni. Ja Vam od srca zelim da povratite svoje stvari i novac koji ste joj poslali i da svi sto pre zaboravimo na ovu koloseumsku atmosferu koja je nastala. Ja ne znam ti bi verovatno cekala svoj paket mesec i nesto dana da te neko vorta, na kraju i blokira, i ja trebam lepo da se ponasam, na osnovu cega? I da, ja nisam maloumna da neko mene moze da nagovori na nesto. Svakako Postujem tvoje misljenje
2019 07 05
Ne bih da se upuštam u rasprave o komunikaciji, mislim da je Ivana bila fer i korektna do momenta kad je shvatila da su slike ukradene. Ne živim u Srbiji pa se ne razumem previše u zakone ali nikako vam ne bih savetovala da joj idete kući jer mislim da vam može zvati policiju. Sačekajte ponedeljak, možda paket stigne pa se i ovo završi. U svakom slučaju nemojte previše komunicirati s njom preko poruka, ako paket ne stigne možete još pokušati na policiji. Ako ne - nekad je bolje biti u miru nego u pravu. Sve to u životu dođe na svoje kad-tad. Samo mirno i hladne glave.
2019 07 05
Nemojte se Ivana ljutiti, Vi ste svakako u ovoj prici ostecena strana. Mislim da su Vas jos negde na trecoj strani vise clanica savetovale da trazite svoje nazad, ostavite negativnu i prijavite Adminu. To je na kraju ono sto ce se i desiti, nije morala ovako na 70 strana da se razvlaci tema i specijalno ne na ovaj nacin.
2019 07 06
1 2 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 70