Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Ana222: > Ma hajde kolacicev nego svi negativni Spotterkini su obrisani, od vise razlicitih ljudi. Sto je mogao samo admin. Da imala ih je više bar 4 ili 5...
2019 07 04
> Ana222: > Ma hajde kolacicev nego svi negativni Spotterkini su obrisani, od vise razlicitih ljudi. Sto je mogao samo admin. Mora da je LadY konačno postala adnin :D
2019 07 04
> Debela_devojka: > > Ana222: > > Ma hajde kolacicev nego svi negativni Spotterkini su obrisani, od vise razlicitih ljudi. Sto je mogao samo admin. > Mora da je LadY konačno postala adnin :D Kako Ledy izbrisa i ostale dve ili tri ovoj Sportter? Daj ne zezaj garant ih je imala bar 4 ili 5🤣
2019 07 04
Ja jedino znam da sam svojim ocima videla da je admin ulogovan ali je i dalje posle pisalo, poslednji log pre 5 ( ili mozda 6) dana. Tako da je vrlo lako moguce da je cesto tu ali se ne bavi forumom.
2019 07 04
A da nije ovaj admin muško? Možda i ja postanem adminka i provozam se fijakerom🤣
2019 07 04
> ladalu: > Ja jedino znam da sam svojim ocima videla da je admin ulogovan ali je i dalje posle pisalo, poslednji log pre 5 ( ili mozda 6) dana. Tako da je vrlo lako moguce da je cesto tu ali se ne bavi forumom. Ma ja sam nova Adminka🤣😎
2019 07 04
Joj Mici ni u sali...... vidis koliko blesavog sveta ovde ima
2019 07 04
> ladalu: > Joj Mici ni u sali...... vidis koliko blesavog sveta ovde ima Pa i ja sam takva😂
2019 07 04
> Ana222: > Bila je tu ocito, ne znaci mnogo datum prijave kad ne mora uvek da se loguje. > Sto se jetrve tice, ako je to family sa fb, pa da ne diskriminisem ali tesko da takve ekipice odlaze na Exit 🤔. :') :') :')
2019 07 04
> MiciZara: > > Ana222: > > Ma hajde kolacicev nego svi negativni Spotterkini su obrisani, od vise razlicitih ljudi. Sto je mogao samo admin. > Da imala ih je više bar 4 ili 5... Nije.Imala je isto svega dva negativna,kao i mi..Fale joj pozitivni utisci,a ne negativni
2019 07 04
> jelena2606: > > MiciZara: > > > Ana222: > > > Ma hajde kolacicev nego svi negativni Spotterkini su obrisani, od vise razlicitih ljudi. Sto je mogao samo admin. > > Da imala ih je više bar 4 ili 5... > Nije.Imala je isto svega dva negativna,kao i mi..Fale joj pozitivni utisci,a ne negativni Nisam joj ulazila u ptofil ali mislim da je imala više... Tj dve od mafina i još dve od nekih članica.. Juče je admin ulazio to garant jel je Milici onoj članici što je temu otvorila obrisana negativna... MIislim na članica koja je prodavala neke Pinko čizme... A ko je moje obrisao nemam pojma... A za pozitivne isto nemam pojma..
2019 07 04
Nema veze sa temom, Ali da se napravim plavusa sto i jesam (vestacka) Tema kaze pomoc hitno pa ko veli pa da iakoristim ovoliku aktivnost ,a i da malo skrenemo sa mucaljivog .. Elem: Cao cicojke, Da li je neka radila PRP tretman? 'Ajmo neka iskustva Nesto se razmisljam...
2019 07 04
A i kad malo dublje analiziram sve ovo ovde napisano,ima veze neke... Hmm bilo je pretnji za "izmenu licnog opisa" 😂🤣😂
2019 07 04
> Elenahana: > Nema veze sa temom, > Ali da se napravim plavusa sto i jesam (vestacka) > Tema kaze pomoc hitno pa ko veli pa da iakoristim ovoliku aktivnost ,a i da malo skrenemo sa mucaljivog .. > Elem: > Cao cicojke, > Da li je neka radila PRP tretman? > 'Ajmo neka iskustva > Nesto se razmisljam... To onaj Vampirski tretman sa plazmom? Kažu da je efektan...
2019 07 04
Da da taj Isla sa snajkom kod dermatoloskinje i procitah pa ko veli "vaj not" 43 su tu i valjalo bi malo remonta...
2019 07 04
1 2 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 70