Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Iskreno i ja se pitam ko je ovde lud a ko zbunjen.
2019 07 04
Ma zena je dokona i fali joj malo paznje. Mozda je nisu primili na policijsku akademiju pa sad kompenzuje Kad se samo setim one peticije da bude admin....pfffff.....
2019 07 04
> lokibg: > Ma zena je dokona i fali joj malo paznje. Mozda je nisu primili na policijsku akademiju pa sad kompenzuje > Kad se samo setim one peticije da bude admin....pfffff..... Zamislite da se desio taj promašaj... Pa mislim d abi morači i krvnu sliku da priložimo kao dokaz...
2019 07 04
Ali koju ona evidenciju vodi,to je izgleda sve fino dokumentovano da bi kao sto je sad mogla da nabroji od kakvih posasti nas je sve spasila(???) Meni nije jasno da neko toliko od sebe daje i svoje vreme poklanja za sta? Realno svi ti prevaranti koje je ona nabrojala su mogli i bez nje biti prijavljeni adminu uz prilozene dokaze . Tako da ne vidim njenu svrhu osim da bude posrednik zastrasivac koji ce u medjuvremenu podeliti negativne ocene dok se admin ne pojavi.
2019 07 04
zeMske igra je provaljena.. Ovo je cirkus i komedija 😂😂😂
2019 07 04
> HMgadreroba: > Ali koju ona evidenciju vodi,to je izgleda sve fino dokumentovano da bi kao sto je sad mogla da nabroji od kakvih posasti nas je sve spasila(???) Meni nije jasno da neko toliko od sebe daje i svoje vreme poklanja za sta? Realno svi ti prevaranti koje je ona nabrojala su mogli i bez nje biti prijavljeni adminu uz prilozene dokaze . Tako da ne vidim njenu svrhu osim da bude posrednik zastrasivac koji ce u medjuvremenu podeliti negativne ocene dok se admin ne pojavi. Ja to stalno govorim. Ona nije sprečila nijednu prevaru nego kad se ta prevara desila, kao što je ova u vezi čega je tema, e onda članica piše Spotter i onda onda napravi skrinšot, uokviri crveno oko nick-a i profilne slike i postavi novu temu sa nazivom PREVARANT!!!!!!!!!!! I ona je nešto uradila... I onda članice krenu sa hvala Spotter, bravo Spotter... Mogle ste to uraditi i same!
2019 07 04
Lokibg ti seres još uvek ? Sram vas bilo olosi sve do jedne. Nisam spoter ali bih bila na bilo čijoj strani samo ne vašoj olosi hohstaplerski. I ne bih otisla nego bih vas jebala u bolestan mozak dok vi ne pokupite svoje djubre i odete.A sad mrrrrsss u kokosinjce i svinjce. Stoko bolesna.
2019 07 04
Pozdravlja te cika Jovan Jovanovic-Zmaj Sedi žaba sama Na listu lokvanja, Od žarkoga sunca Štitom se zaklanja. Da novine čita, To vam slika kaže, Al' ne mož' da nađe Što joj oči traže. Znate već o čemu Žabe brigu vode: Hoće li se skoro Odseliti rode.
2019 07 04
> SharpMuffin: > Lokibg ti seres još uvek ? Sram vas bilo olosi sve do jedne. Nisam spoter ali bih bila na bilo čijoj strani samo ne vašoj olosi hohstaplerski. I ne bih otisla nego bih vas jebala u bolestan mozak dok vi ne pokupite svoje djubre i odete.A sad mrrrrsss u kokosinjce i svinjce. Stoko bolesna. E jadoooo jadna bedinska 😂 Ti znas ovde ko smo mi, ali mi ne znamo ko si ti, dzabe ti iza tog naloga da se krijes retardu :-D
2019 07 04
> SharpMuffin: > Lokibg ti seres još uvek ? Sram vas bilo olosi sve do jedne. Nisam spoter ali bih bila na bilo čijoj strani samo ne vašoj olosi hohstaplerski. I ne bih otisla nego bih vas jebala u bolestan mozak dok vi ne pokupite svoje djubre i odete.A sad mrrrrsss u kokosinjce i svinjce. Stoko bolesn Dušice mila draga nemoj da se nerviraš... Ok? To nije dobro dobićeš bore i to samo zato što smo otkrili, još jednu, lopurdu, a tebi to smeta... Popij čaj od kamilice ili tako nešto. Cmok, cmok...😘😘
2019 07 04
To Olga sigurno zna. Nego, danas počinje Exit. Da li je stigla jetrva?
2019 07 04
Vala su i meni nekim čudom obrisane negativne... Ko li ih je obrisao nemam pojma.. 😂 Ko je Olga ili potrčko briga me... .. A maffinčić mi se sve više sviđa.... Ali ne brišem mu moje negativne.... 🤣😂
2019 07 04
> lokibg: > Pozdravlja te cika Jovan Jovanovic-Zmaj > Sedi žaba sama > Na listu lokvanja, > Od žarkoga sunca > Štitom se zaklanja. > Da novine čita, > To vam slika kaže, > Al' ne mož' da nađe > Što joj oči traže. > Znate već o čemu > Žabe brigu vode: > Hoće li se skoro > Odseliti rode. > To recituj deci svojoj nakazo anoreksicna.
2019 07 04
> MiciZara: > Vala su i meni nekim čudom obrisane negativne... Ko li ih je obrisao nemam pojma.. 😂 > Ko je Olga ili potrčko briga me... .. > A maffinčić mi se sve više sviđa.... Ali ne brišem mu moje negativne.... 🤣😂 Zabole me za tvoje negativne. To ti je admin obrisao.Budi srećna, sto još nisi zasrala duboko kod mene.
2019 07 04
> NinuNana2: > > SharpMuffin: > > Lokibg ti seres još uvek ? Sram vas bilo olosi sve do jedne. Nisam spoter ali bih bila na bilo čijoj strani samo ne vašoj olosi hohstaplerski. I ne bih otisla nego bih vas jebala u bolestan mozak dok vi ne pokupite svoje djubre i odete.A sad mrrrrsss u kokosinjce i svinjce. Stoko bolesn > Dušice mila draga nemoj da se nerviraš... Ok? To nije dobro dobićeš bore i to samo zato što smo otkrili, još jednu, lopurdu, a tebi to smeta... Popij čaj od kamilice ili tako nešto. Cmok, cmok...😘😘 A ti duso skini tu finu masku i pokazi svoje odvratno lice...🤮
2019 07 04
1 2 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 70