Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

A ti Mici djasvi mi se kada pustiš jezicinu al pazi da je ne umocis tamo gde ne treba. Hahhah
2019 07 04
> GabiProdaja: > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu.
2019 07 04
> CallMeDarling: > > NinuNana2: > > Ee, a zamislite da morate da molite za polovne kreme i dezodoranse na internetu. Gotovanko zasuci rukave i radi, a ne da ovde prosiš i na tugaljive teme hvataš ljufe da tinpomognu... Veruj mi pre bih dala svakom psu lutalici nego tebi... I još prevariš nekoga zato što si džabalebaroš i hoćeš preko hleba pogače... Veooooma niskoo... Ee pokupiću ja po komšiluku polovne rolonove, dezodoranse, brijače i svu ostalu kozmetiku...izgleda da ti je to fetiš... Polovno za polovnjaču! 😂 > > Ne moze da radi,odmara dusu i telo 😂😂😂😂😂 :* :*
2019 07 04
> SharpMuffin: > > GabiProdaja: > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. Jadnice jadnac, reci ime svoje ?
2019 07 04
> SharpMuffin: > > NinuNana2: > > > SharpMuffin: > > > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. > > Mufinčiću skrati dlake... 😂 > Nina,skrati jezik liže ti bulju. Oladi dzumaro. Vidim da si opsednuta spoterom ,da niste možda u vezi ? Multi multiju soooo fuck offff u tri skoka. Hop hip hop😂😂😂😂😂😂 Odpali u svoju selendru i ne kenjaj puno...sshhhhhhhhhhhhh. E nemoj da me imitiraš ti skroz nezanimljiva osobo. Kradeš fore. Lopov si kako gos okreneš! Nismo. Muvala sam je ali Spotter se ne da... 😭
2019 07 04
> Ivana19999: > > SharpMuffin: > > > GabiProdaja: > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > Jadnice jadna, reci ime svoje ?
2019 07 04
> Ivana19999: > > Ivana19999: > > > SharpMuffin: > > > > GabiProdaja: > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? Na slovo, na slovo recimo E... Lopovski stvor al' u glavi je spor(a)... Na pitanje ogovor sasvim je lak znamo, znamo to je lopurda Eminaa...
2019 07 04
> SharpMuffin: > A ti Mici djasvi mi se kada pustiš jezicinu al pazi da je ne umocis tamo gde ne treba. Hahhah Vidim ja da si ti nedojebana ali dušo ti se meni ne sviđaš.. A o mom jeziku ne brini.. Svakako je dug😭😂
2019 07 04
> Ivana19999: > > Ivana19999: > > > SharpMuffin: > > > > GabiProdaja: > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D
2019 07 04
> NinuNana2: > > SharpMuffin: > > > NinuNana2: > > > > SharpMuffin: > > > > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. > > > Mufinčiću skrati dlake... 😂 > > Nina,skrati jezik liže ti bulju. Oladi dzumaro. Vidim da si opsednuta spoterom ,da niste možda u vezi ? Multi multiju soooo fuck offff u tri skoka. Hop hip hop😂😂😂😂😂😂 Odpali u svoju selendru i ne kenjaj puno...sshhhhhhhhhhhhh. > E nemoj da me imitiraš ti skroz nezanimljiva osobo. Kradeš fore. Lopov si kako gos okreneš! Nismo. Muvala sam je ali Spotter se ne da... 😭 Kao sto rekoh Multi - multiju ... Lazes kujo . Spoter ti je omiljeni igrac ovde ...zaljubila se mala a ?
2019 07 04
> GabiProdaja: > > Ivana19999: > > > Ivana19999: > > > > SharpMuffin: > > > > > GabiProdaja: > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅
2019 07 04
> GabiProdaja: > > Ivana19999: > > > Ivana19999: > > > > SharpMuffin: > > > > > GabiProdaja: > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅
2019 07 04
> MiciZara: > > SharpMuffin: > > A ti Mici djasvi mi se kada pustiš jezicinu al pazi da je ne umocis tamo gde ne treba. Hahhah > Vidim ja da si ti nedojebana ali dušo ti se meni ne sviđaš.. A o mom jeziku ne brini.. Svakako je dug😭😂 To volim duso ,,,ahahah ..A sad odjebi
2019 07 04
> SharpMuffin: > > NinuNana2: > > > SharpMuffin: > > > > NinuNana2: > > > > > SharpMuffin: > > > > > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. > > > > Mufinčiću skrati dlake... 😂 > > > Nina,skrati jezik liže ti bulju. Oladi dzumaro. Vidim da si opsednuta spoterom ,da niste možda u vezi ? Multi multiju soooo fuck offff u tri skoka. Hop hip hop😂😂😂😂😂😂 Odpali u svoju selendru i ne kenjaj puno...sshhhhhhhhhhhhh. > > E nemoj da me imitiraš ti skroz nezanimljiva osobo. Kradeš fore. Lopov si kako gos okreneš! Nismo. Muvala sam je ali Spotter se ne da... 😭 > Kao sto rekoh Multi - multiju ... Lazes kujo . Spoter ti je omiljeni igrac ovde ...zaljubila se mala a ? Zaljubila se mala bila zavedena..😂😂😂
2019 07 04
> NinuNana2: > > GabiProdaja: > > > Ivana19999: > > > > Ivana19999: > > > > > SharpMuffin: > > > > > > GabiProdaja: > > > > > > Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. > > > > > > Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila > > > > > Ajde keretino sa masnicom pali u penzionerski,nemoj da propustis priredbu. > > > > Jadnice jadna, reci ime svoje ? > > Ivana, poslacu joj po tebi jednu kerecu masnicu da stavi onom svom tunjku tunjavome ako ima na sta, a mozda i sebi umesto sesirica, ic joj ne prilici :D > I crveni karmin... Crven karmin Emi, crven karmin joj Emicee...😅 Ne dupliraj postove gaduro ,gusis temu :')
2019 07 04
1 2 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 70