Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ivana čujem da ti tata ima muda ko noj . Pričaj mi o tome ti to odlično znas.😂😂😂😂😂
2019 07 04
> SharpMuffin: > > Ivana19999: > > > SharpMuffin: > > > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. > > Mislila sam da si malo inteligentnija, ali svaki put me zadivis koliko si prosta 😂😂😂😂 > Obrni temu pa vidi koji ti je koef. Inteligencije. Dzumaro nepismena. 😛 Tvoj je ravan 0 😂😂 Da imas muda pisala bi sa pravog profila hahhaha glupaco 😂😂
2019 07 04
> SharpMuffin: > Ivana čujem da ti tata ima muda ko noj . Pričaj mi o tome ti to odlično znas.😂😂😂😂😂 I sta ja da pricam vise, po ovimm se vidi koliko si prosta i glupa osoba, ne znas sta ces vise od sebeee prevarantu 😂😂
2019 07 04
Dzumara ti je tata, skote jedan neotesani. I ti onaj tvoj neandertalac Tunjakovic iz Raniluga. Lopurdo i prevarantu. Ti si nasla ovde slovo da drzis. Izjalovili su ti se planovi? Nisi bila dovoljno podrzana od onih od kojih si se nadala?
2019 07 04
> SharpMuffin: > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. Mufinčiću skrati dlake... 😂
2019 07 04
Evo ti jedan :* od babe sa kerom. Udarila sam te tacno gde treba.
2019 07 04
> GabiProdaja: > Dzumara ti je tata, skote jedan neotesani. I ti onaj tvoj neandertalac Tunjakovic iz Raniluga. Lopurdo i prevarantu. > Ti si nasla ovde slovo da drzis. Izjalovili su ti se planovi? Nisi bila dovoljno podrzana od onih od kojih si se nadala? Hahahahhahahahahahahhhhhahhahahhah oplakaaaah😂😂😂😂😂😂😂
2019 07 04
Ne razumem što se upuštate u diskusiju,kome je jasno,jasno je. Ivana nemoj dozvoliti da te gori od tebe isprovociraju.Tvoj jedini cilj sad je da dođeš do svojih stvari,novca,parfema,šta već....ostalo,pusti. Traži pažnju,dobila/dobio je,da postoji drugi način za isticanje,ovo ne bi ni postojalo.
2019 07 04
Ee, a zamislite da morate da molite za polovne kreme i dezodoranse na internetu. Gotovanko zasuci rukave i radi, a ne da ovde prosiš i na tugaljive teme hvataš ljufe da tinpomognu... Veruj mi pre bih dala svakom psu lutalici nego tebi... I još prevariš nekoga zato što si džabalebaroš i hoćeš preko hleba pogače... Veooooma niskoo... Ee pokupiću ja po komšiluku polovne rolonove, dezodoranse, brijače i svu ostalu kozmetiku...izgleda da ti je to fetiš... Polovno za polovnjaču! 😂
2019 07 04
> plava16: > Ne razumem što se upuštate u diskusiju,kome je jasno,jasno je. > Ivana nemoj dozvoliti da te gori od tebe isprovociraju.Tvoj jedini cilj sad je da dođeš do svojih stvari,novca,parfema,šta već....ostalo,pusti. > Traži pažnju,dobila/dobio je,da postoji drugi način za isticanje,ovo ne bi ni postojalo. Dobila je* znamo svi ko je..
2019 07 04
> NinuNana2: > Ee, a zamislite da morate da molite za polovne kreme i dezodoranse na internetu. Gotovanko zasuci rukave i radi, a ne da ovde prosiš i na tugaljive teme hvataš ljufe da tinpomognu... Veruj mi pre bih dala svakom psu lutalici nego tebi... I još prevariš nekoga zato što si džabalebaroš i hoćeš preko hleba pogače... Veooooma niskoo... Ee pokupiću ja po komšiluku polovne rolonove, dezodoranse, brijače i svu ostalu kozmetiku...izgleda da ti je to fetiš... Polovno za polovnjaču! 😂 Ne moze da radi,odmara dusu i telo 😂😂😂😂😂
2019 07 04
> CallMeDarling: > > NinuNana2: > > Ee, a zamislite da morate da molite za polovne kreme i dezodoranse na internetu. Gotovanko zasuci rukave i radi, a ne da ovde prosiš i na tugaljive teme hvataš ljufe da tinpomognu... Veruj mi pre bih dala svakom psu lutalici nego tebi... I još prevariš nekoga zato što si džabalebaroš i hoćeš preko hleba pogače... Veooooma niskoo... Ee pokupiću ja po komšiluku polovne rolonove, dezodoranse, brijače i svu ostalu kozmetiku...izgleda da ti je to fetiš... Polovno za polovnjaču! 😂 > > Ne moze da radi,odmara dusu i telo 😂😂😂😂😂 😂😂😂😂😂
2019 07 04
> NinuNana2: > > SharpMuffin: > > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. > Mufinčiću skrati dlake... 😂 Nema ta dlake, a ni muda pa sere sa multija...
2019 07 04
> NinuNana2: > > SharpMuffin: > > Kakav bre spoter kakvi bakrači. To je budala kao i vi svi djuture. > Mufinčiću skrati dlake... 😂 Nina,skrati jezik liže ti bulju. Oladi dzumaro. Vidim da si opsednuta spoterom ,da niste možda u vezi ? Multi multiju soooo fuck offff u tri skoka. Hop hip hop😂😂😂😂😂😂 Odpali u svoju selendru i ne kenjaj puno...sshhhhhhhhhhhhh.
2019 07 04
Ili, da "turim" kako bi ti rekla, ovde jednu vasu zajednicku sliku, onu kao za naslovnu. Nego, kasno je vec, poplasicete ove divne devojke, pa cu morati stravu da im salivam. Olosu jedan prevarantski. Sada ti je zivot prazan, nema vise krpica na kojima si kamcila stvari kao najveca ganfurka i prodavala po pijaci ono sto su ti devojke slale..... i neces vise bar ovde da naprdjujes . Svima si se odavno zgadila
2019 07 04
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 70