Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Ivana19999: > > MiciZara: > > > Ivana19999: > > > Uzvratite svi negativan utisak > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣
2019 07 03
> MiciZara: > > Ivana19999: > > > MiciZara: > > > > Ivana19999: > > > > Uzvratite svi negativan utisak > > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 > Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 > Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣 Hahaaahha, vidim vidim :-D
2019 07 03
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > Ivana19999: > > > > MiciZara: > > > > > Ivana19999: > > > > > Uzvratite svi negativan utisak > > > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > > > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 > > Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 > > Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣 > Hahaaahha, vidim vidim :-D A vidi od ove članice plave utisak😭
2019 07 03
E necemo tako,pa Debela jos uvek nije dobila ocenu od kolacica 🍪 😂😂😂
2019 07 03
To nije kolačić nego neka "opasna riba", tako nešto bi bilo u slengu. Ko barata dobro engleskim...
2019 07 03
> MiciZara: > > Ivana19999: > > > MiciZara: > > > > Ivana19999: > > > > > MiciZara: > > > > > > Ivana19999: > > > > > > Uzvratite svi negativan utisak > > > > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > > > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > > > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > > > > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 > > > Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 > > > Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣 > > Hahaaahha, vidim vidim :-D > A vidi od ove članice plave utisak😭 Jedino je za taj utisak ispala FER ni za sta drugo
2019 07 03
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > Ivana19999: > > > > MiciZara: > > > > > Ivana19999: > > > > > > MiciZara: > > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > Uzvratite svi negativan utisak > > > > > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > > > > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > > > > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > > > > > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 > > > > Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 > > > > Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣 > > > Hahaaahha, vidim vidim :-D > > A vidi od ove članice plave utisak😭 > Jedino je za taj utisak ispala FER ni za sta drugo A ko je ta plava sa kokicama 🍿 ? Odakle ona u ovoj prici?
2019 07 03
> HMgadreroba: > > Ivana19999: > > > MiciZara: > > > > Ivana19999: > > > > > MiciZara: > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > MiciZara: > > > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > > Uzvratite svi negativan utisak > > > > > > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > > > > > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > > > > > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > > > > > > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 > > > > > Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 > > > > > Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣 > > > > Hahaaahha, vidim vidim :-D > > > A vidi od ove članice plave utisak😭 > > Jedino je za taj utisak ispala FER ni za sta drugo > A ko je ta plava sa kokicama 🍿 ? Odakle ona u ovoj prici? I ona je dobila negativan
2019 07 03
> Ivana19999: > > HMgadreroba: > > > Ivana19999: > > > > MiciZara: > > > > > Ivana19999: > > > > > > MiciZara: > > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > > MiciZara: > > > > > > > > > Ivana19999: > > > > > > > > > Uzvratite svi negativan utisak > > > > > > > > Pa ako ga je tebi dala, zašto smo i mi dobileeee... > > > > > > > > Kakve mi veze imamo sa time??? > > > > > > > > Odoh i ja da uzvratim🤣 > > > > > > > Jer ste videle da je prevarant 😂😂😂😂 Prosto je 😂😂😂 > > > > > > Mene niko prevario nije.. Ja sam veći prevarant od svih😭 > > > > > > Ivana vidiš li ovaj zavodnički pogled u momentu hipnotišem🤣 > > > > > Hahaaahha, vidim vidim :-D > > > > A vidi od ove članice plave utisak😭 > > > Jedino je za taj utisak ispala FER ni za sta drugo > > A ko je ta plava sa kokicama 🍿 ? Odakle ona u ovoj prici? > I ona je dobila negativan Jeste... Suze su mi krenule kad ga pročitah😭
2019 07 03
Ivana19999 vidim da je dobila negativan ali je ne vidim u ovoj prici uopste pa mi nije jasno zasto njoj negativan? I ne kontam to sto ste napisali da je jedino za taj utisak ispala fer. 🤔
2019 07 03
> HMgadreroba: > Ivana19999 vidim da je dobila negativan ali je ne vidim u ovoj prici uopste pa mi nije jasno zasto njoj negativan? I ne kontam to sto ste napisali da je jedino za taj utisak ispala fer. 🤔 Mislila sam da MiciZara prica o Emininom utisku sto se vidi na skrinsotu.. Pa samm rekla da je jedino fer ispala sto mi je dala pozitivan utiaak
2019 07 03
> HMgadreroba: > Ivana19999 vidim da je dobila negativan ali je ne vidim u ovoj prici uopste pa mi nije jasno zasto njoj negativan? I ne kontam to sto ste napisali da je jedino za taj utisak ispala fer. 🤔 Ima njen post u temi.. Devojka je napisala da je pojela kokice..
2019 07 03
> MiciZara: > > HMgadreroba: > > Ivana19999 vidim da je dobila negativan ali je ne vidim u ovoj prici uopste pa mi nije jasno zasto njoj negativan? I ne kontam to sto ste napisali da je jedino za taj utisak ispala fer. 🤔 > Ima njen post u temi.. Devojka je napisala da je pojela kokice.. Aaaa pa to mi je onda promaklo 😂😂😂
2019 07 03
> Ivana19999: > > HMgadreroba: > > Ivana19999 vidim da je dobila negativan ali je ne vidim u ovoj prici uopste pa mi nije jasno zasto njoj negativan? I ne kontam to sto ste napisali da je jedino za taj utisak ispala fer. 🤔 > Mislila sam da MiciZara prica o Emininom utisku sto se vidi na skrinsotu.. Pa samm rekla da je jedino fer ispala sto mi je dala pozitivan utiaak Ma niko mene prevario nije, ni Emina.. Šta više sa njom sam imala uvek korektne saradnje... Mislim na negativnu od članice plava... Napisano joj je da iskoka kokice 😂
2019 07 03
Laku noć... 🤣
2019 07 03
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 70