Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ivana ako bilo sta izvucete super.Ako ne zivot ide dalje.Nikakav savet ne mogu da vam dam,posto ni sama nisam sigurna sta bih uradila na vasem mestu.A ovo je nauk za sve.Ovo je ipak sajber svet,i da zapravo ne znamo ko je sa druge strane.Odnosno bez prevelikih ocekivanja i sentimenata.Kupujemo i poklanjamo onoliko koliko mozemo da "progutamo"ukoliko budemo prevareni ili iskorisceni...
2019 07 02
> jelena2606: > Ivana ako bilo sta izvucete super.Ako ne zivot ide dalje.Nikakav savet ne mogu da vam dam,posto ni sama nisam sigurna sta bih uradila na vasem mestu.A ovo je nauk za sve.Ovo je ipak sajber svet,i da zapravo ne znamo ko je sa druge strane.Odnosno bez prevelikih ocekivanja i sentimenata.Kupujemo i poklanjamo onoliko koliko mozemo da "progutamo"ukoliko budemo prevareni ili iskorisceni... Naravno, zivot ide dalje.. Sve ce doci na svoje, svako ce dobiti zasluzeno od Boga, uostalom najbitnije je da smo zivi i zdravi i da spavamo sa mirnom savescu:-))))
2019 07 02
> jelena2606: > Ivana ako bilo sta izvucete super.Ako ne zivot ide dalje.Nikakav savet ne mogu da vam dam,posto ni sama nisam sigurna sta bih uradila na vasem mestu.A ovo je nauk za sve.Ovo je ipak sajber svet,i da zapravo ne znamo ko je sa druge strane.Odnosno bez prevelikih ocekivanja i sentimenata.Kupujemo i poklanjamo onoliko koliko mozemo da "progutamo"ukoliko budemo prevareni ili iskorisceni... E ovo ja govorim od početka. Ovde kupuješ za aonoliko para za koje ti neće bi žao da halališ... Neće ti ni admin, ni Spotter, a bogami ni policija nadoknaditi izgubljene pare... Pamet u glavu i gledaj sa kim trguješ... Ništa drugo...
2019 07 02
> NinuNana2: > > jelena2606: > > Ivana ako bilo sta izvucete super.Ako ne zivot ide dalje.Nikakav savet ne mogu da vam dam,posto ni sama nisam sigurna sta bih uradila na vasem mestu.A ovo je nauk za sve.Ovo je ipak sajber svet,i da zapravo ne znamo ko je sa druge strane.Odnosno bez prevelikih ocekivanja i sentimenata.Kupujemo i poklanjamo onoliko koliko mozemo da "progutamo"ukoliko budemo prevareni ili iskorisceni... > E ovo ja govorim od početka. Ovde kupuješ za aonoliko para za koje ti neće bi žao da halališ... Neće ti ni admin, ni Spotter, a bogami ni policija nadoknaditi izgubljene pare... Pamet u glavu i gledaj sa kim trguješ... Ništa drugo... Vodila sam se njenim pozitivnim utiscima, al zajebala sam se zestoko..
2019 07 02
> Ivana19999: > > NinuNana2: > > > jelena2606: > > > Ivana ako bilo sta izvucete super.Ako ne zivot ide dalje.Nikakav savet ne mogu da vam dam,posto ni sama nisam sigurna sta bih uradila na vasem mestu.A ovo je nauk za sve.Ovo je ipak sajber svet,i da zapravo ne znamo ko je sa druge strane.Odnosno bez prevelikih ocekivanja i sentimenata.Kupujemo i poklanjamo onoliko koliko mozemo da "progutamo"ukoliko budemo prevareni ili iskorisceni... > > E ovo ja govorim od početka. Ovde kupuješ za aonoliko para za koje ti neće bi žao da halališ... Neće ti ni admin, ni Spotter, a bogami ni policija nadoknaditi izgubljene pare... Pamet u glavu i gledaj sa kim trguješ... Ništa drugo... > Vodila sam se njenim pozitivnim utiscima, al zajebala sam se zestoko.. Znam to i mnogo mi je žao zbog toga. Ali ovde sve članice koje su želele da ti pomognu uradile su sve što su mogle. Jedino što ti je preostalo je da je prijaviš policiji. A što se tužbe tiče to je gubljenje i vremena, a i para... Mislim da ne vredi toliko tvoje vreme i živci da ih gubiš na šljam kakva je ova Emina...
2019 07 02
Ma ništa tu policija ne može, zavedu krivičnu prijavu i proslede tužiocu, ako tužilac smatra da ima osnova pokreće se krivični postupak, ali svakako za nadoknadu štete prosleđuje se na parnicu, uistinu u krivičnom postupku može da se istakne zahtev za naknadu, ali u praksi sudije odlučuju o krivičnoj stvari a za nadoknadu upućuju na parnicu. Policija bi bila u obavezi da je pozove na razgovor (Eminu) da da izjavu i toliko. Ako Ivana hoće da se bakće na taj način može, opet ne vidim čemu, svakako bi morala da dokazuje krivicu, a to je malo zeznuto i kad imate materijalne dokaze. Morate da razdvojite pravednost i pravo (zakone u okviru kojih se kreće pravosudni sistem).
2019 07 02
> LunaLuBeka: > Ma ništa tu policija ne može, zavedu krivičnu prijavu i proslede tužiocu, ako tužilac smatra da ima osnova pokreće se krivični postupak, ali svakako za nadoknadu štete prosleđuje se na parnicu, uistinu u krivičnom postupku može da se istakne zahtev za naknadu, ali u praksi sudije odlučuju o krivičnoj stvari a za nadoknadu upućuju na parnicu. Policija bi bila u obavezi da je pozove na razgovor (Eminu) da da izjavu i toliko. Ako Ivana hoće da se bakće na taj način može, opet ne vidim čemu, svakako bi morala da dokazuje krivicu, a to je malo zeznuto i kad imate materijalne dokaze. Morate da razdvojite pravednost i pravo (zakone u okviru kojih se kreće pravosudni sistem). Ma znam da neće.puno postići, ali čisto malo da je prodrma. Reda radi...
2019 07 03
Pojela sam i kokice:(
2019 07 03
I ja sam dobila negativan, kao i Vecina clanova koja je ucestvovala u temi.
2019 07 03
> MlleSanja: > I ja sam dobila negativan, kao i Vecina clanova koja je ucestvovala u temi. I ja... Ko je bre ova lujka?
2019 07 03
> MiciZara: > > MlleSanja: > > I ja sam dobila negativan, kao i Vecina clanova koja je ucestvovala u temi. > I ja... Ko je bre ova lujka? Pa sta mislis kooo hhahahaha
2019 07 03
Ne znam stvarno, ovo je divlji zapad.
2019 07 03
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > MlleSanja: > > > I ja sam dobila negativan, kao i Vecina clanova koja je ucestvovala u temi. > > I ja... Ko je bre ova lujka? > Pa sta mislis kooo hhahahaha Ma nije Ledy, i Ledy, Spotter isto su dobile negativne
2019 07 03
> MlleSanja: > Ne znam stvarno, ovo je divlji zapad. Luda kuća🤣 Opet neki multi.... Cirkus😂
2019 07 03
> MlleSanja: > I ja sam dobila negativan, kao i Vecina clanova koja je ucestvovala u temi. Koja većina svega par nas 😭
2019 07 03
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 70