Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> LunaLuBeka: > @Ivana19999, negde pročitah da si jako mlada (19), usudiću se da ti dam savet, najdobronamerniji i onako kako stvari stoje u praksi. Svi smo ponekad bili izigrani i izmanipulisani, razumem tvoj bes i ljutnju, ono što ti zakonski možeš u ovoj situaciji je jako malo, gotovo ništa. I da podneseš krivičnu prijavu zbog recimo prevare, za nadoknadu štete bi te uputili na parnicu. Da podneseš tužbu za pokretanje parnice opet košta (taksa), ti nemaš nikakav pisani dokument ugovor ili sl, navodiš vrednost predmeta, ne zaboravi ovde se radi o polovnim stvarima (nemaš priznanice, račune). Parnica inače traje dugo, troškove snosi strana koja izgubi, ali odakle i da joj naplatiš, ona nema nikakva primanja, pa da bude prinudnog izvršenja?! Hoću reći, baš ti se nikako ne isplati, čak i kad postoji ugovor uvek se prvo nudi povraćaj stvari, pa ako to nije moguće nadoknada štete. Ovo ti sve kažem, ne zato što glumim pametnicu, već da ti objasnim da ne smeš da joj pretiš, za to ona može podneti prijavu protiv tebe, a da uopšte budeš pozivana i saslušana, u tim godinama naročito, ne treba ti takvo iskustvo. Ako ti je lakše da se prazniš ovde to je ok, već je mnogo članica i imalo ne tako dobro mišljenje o njoj ili ga je ovim promenilo, opet ništa ti konkretno ne dobijaš. Ako ti nudi povraćaj stvari prihvati ili ne, novac ne verujem da ćeš dobiti i to je to, ona više ništa nema da izgubi, jer je tako silan obraz oblatila da ga ni strašna zloupotreba opravdanja poput pobačaja ne mogu oprati, iako je sasvim spremna da igra i na emotivne ucene. Spusti malo loptu i razmisli dobro i nemoj sebi natovariti dodatan problem 😉. Hvala ti na savetu, znam da je dobronameran.. Ne pretim joj, nigde joj pretnju nisam uputila, znam da bi to upotrebila.. OSECAM TAKAV BES PREMA NJOJ DA JE TO NEOPISIVO. Ujebala me je zestoko.. Ali Bog ce joj naplatiti za prevaru, od toga nece moci da pobegne.. O L O S,
2019 07 02
Smeš slobodno da joj tražiš novac za to što si joj poslala, ali nikako da joj pretiš dolaskom na vrata i sl. Kažem ti to jer ovi neki syber panduri pominju iznudu, pa nek pročitaju tačno kako se kvalifikuje to delo u KZ, meni bude smešno da te na taj način plaše.
2019 07 02
Ljudii ali ona je smislila pricu kao neki psihopata poremeceni, jos kaze poslala sam ti poklon ogrlicnu narukvicu i mindjuse.. Kakav lazov ljudi moji ovo je za NOVINE..
2019 07 02
A za bes razumem, negde malo budemo ljuti i na sebe što smo dozvolili, a naročito ako smo predosetili da nešto u startu nije ok, oslobodi se toga, svima nam se to desi i kad smo najoprezniji, zato što normalni ljudi polaze od sebe i svojih postupaka, ne računaju da poatoje sociopate jbg 😉. Ovo ti je svakako iskustvo iz kog treba i moraš da izvučeš pouku.
2019 07 02
trebalo bi da se oglase sve devojke koje su slale dzakove i novac,nekako se namece da tu postoji ozbiljnija lavina od ove koju je ivana pokrenula..
2019 07 02
> BojanaJoanovic: > trebalo bi da se oglase sve devojke koje su slale dzakove i novac,nekako se namece da tu postoji ozbiljnija lavina od ove koju je ivana pokrenula.. Slazem se
2019 07 02
> ladalu: > Ne želim nikoga da uvredim, ali ja i dalje ne mogu da verujem da je LB takav mastermind koji je uspeo da obmane onoooliki br članica. Trebalo je jako puno uloženog vremena, truda, energije da bi oformila sliku o sebi koju jeste. Trebalo je skupiti toliko pozitivnih utisaka koliko je skupila, ćaskati svakodnevno na forumu godinama, deliti savete i kritike, a sve za šta...….. > Čak i da jeste tako vešt I strpljiv manipulator, zar ne bi onda namestila situaciju da se okoristi za nešto veće? Prevaranti obično uzimaju keš a ne polovnu garderobu i kozmetiku, trude se da ne ostave nikome lične podatke, da zametnu trag da bi mogli da "operišu" ponovo, da izbegnu moguće tužbe…… > Daleko od toga da je branim ili opravdavam, samo mi je nešto jako "off" u ovoj celoj priči. U svakom slučaju, nadam se da će priča imati adekvatan ishod. Svakodnevno je prosjačila na sajtu pod paravanom bolesti svoje i članova porodice, trudnoće i drugih nedaća, tako da joj se isplatilo samo tako. Osim toga, ne pamtim da je prošao dan a da nešto nije tražila za razmenu. Plus humanitarna akcija za imaginarnu porodicu sa maturantom...ihaj, saberite sve pa procenite koliko joj se isplatilo. A Spotter...neka se pokrije ušima i više ne oglašava, a naročito da se više NIKADA ne obrati nijednoj članici zapovednim tonom, prostačkim i uličarskim rečnikom za koji je pokazala da joj je svojstven. Ovde nije niti može biti autoritet. Jedan običan multi...
2019 07 02
Izbegavam pisanje na forumu u sirokom luku jer sta god da napises ispadnes magarac ali svratim ponekad i jedna tema koja me je izbacila iz takta jeste ako moze za pse moze i za ljude pogotovo zato sto sam tada nedelju dana svaki dan bila kod veterinara zbog mog Gizma, ona je pocela da otvara te teme za pomoc kad je videla da i drugi to rade i da se ljudi odazivaju na iste, no kad bi recimo MinaTinaLena (mislim da se tako zove profil) otvorila takvu temu uvek bi ostavila link porodice kojoj je pomoc potrebna i da ljudi salju na njihovu adresu, onda je otvarala za stence za vakcine i uvek bi ostavila dokaz da su vakcinisani uz to nije trazila da joj neko salje novac vec je prodavala svoje stvari kako bi omogucila placanje veterinara e onda je Lady otvorila u istom podforumu temu ako moze za pse moze i za ljude trazeci osnovne stvari i novac jer je imala dovoljno stvari, meni je sve to bilo sumnjivo kao da joj se osladilo pa je non stop otvarala te teme za pomoc a da niko tu porodicu video nije i uz to je stalnooo govorila kako je ona u losoj finansiskoj situaciji zbog silnih kredita, sto se parfema tice verovatno je mislila da ce joj jetrva doneti iste ali nije te nije znala sta ce pa je izmislila izgubljen paket,
2019 07 02
inace to trazenje pomoci je krenulo kad je rekla kad svi mogu da traze poklone mogu i ja i onda je otvarala teme u podforumu poklanjam sa potraznjom ako neko ima polovnu kozmetiku koju bi joj poklonio, pa knjige da ima sta da cita, stalno je kukala kako nema pa tema sa pokvarenim televizorom jer ko zna mozda joj neko isti i pokloni i sama sam razmisljala o tome jer imam 2 viska koja mi stoje ali jednostavno nikad mi se nije dalo njoj nista da poklonim jer mi je tu bilo previse igre na sazaljenje, previse kuknjave a sa druge strane osude u svakoj temi za druge clanice, mozda porodica i postoji mozda im je i pomagala al uz njih uzimala i za sebe ne znam ali mi je bas bilo upadljivo to da kad je videla kako lepo prolazi ta tema pomoc porodici i igranje na kartu sazaljenja otvarala ih je stalno no mozda i ja gresim.Sto se tice Spotter jako je ruzno pisati kako te je clanica molila za pomoc ko Boga kako kazes a ti je prozivas i smejes joj se kao da je ona nekoga prevarila, delis negativne ocene, pretis blokiranjem profila a na svom profilu za prodaju imas glavne slike sa neta, i ne nije Lady iza profila Spotter, zbog ovakvih stvari se i klonim foruma jer ne mogu da ne reagujem na nepravdu i inace sam nervozna osoba pa mi prepiranja ovde nisu potrebna ali avaj nekad moras da izneses svoje misljenje koliko god se trudio da to ne uradis xD
2019 07 02
"Ajde vi sto imate vise utisaka, pa i utiske o saradnji sa Lady. Ja imam samo jedan i to bas od nje, jer sam poslala knjige na poklon. Nije mi zao zbog toga, ali citam da prodaja ne ide nikako, a ja bas htela da postavljam predmete ovih dana. Sa sve jednim utiskom od ove "popularne" persone. Ne mogu da sudim i ne zelim da se mesam, ali ispadosmo svi mi koji smo saradjivali sa LB kolateralna steta.
2019 07 02
> bloodytears: > inace to trazenje pomoci je krenulo kad je rekla kad svi mogu da traze poklone mogu i ja i onda je otvarala teme u podforumu poklanjam sa potraznjom ako neko ima polovnu kozmetiku koju bi joj poklonio, pa knjige da ima sta da cita, stalno je kukala kako nema pa tema sa pokvarenim televizorom jer ko zna mozda joj neko isti i pokloni i sama sam razmisljala o tome jer imam 2 viska koja mi stoje ali jednostavno nikad mi se nije dalo njoj nista da poklonim jer mi je tu bilo previse igre na sazaljenje, previse kuknjave a sa druge strane osude u svakoj temi za druge clanice, mozda porodica i postoji mozda im je i pomagala al uz njih uzimala i za sebe ne znam ali mi je bas bilo upadljivo to da kad je videla kako lepo prolazi ta tema pomoc porodici i igranje na kartu sazaljenja otvarala ih je stalno no mozda i ja gresim.Sto se tice Spotter jako je ruzno pisati kako te je clanica molila za pomoc ko Boga kako kazes a ti je prozivas i smejes joj se kao da je ona nekoga prevarila, delis negativne ocene, pretis blokiranjem profila a na svom profilu za prodaju imas glavne slike sa neta, i ne nije Lady iza profila Spotter, zbog ovakvih stvari se i klonim foruma jer ne mogu da ne reagujem na nepravdu i inace sam nervozna osoba pa mi prepiranja ovde nisu potrebna ali avaj nekad moras da izneses svoje misljenje koliko god se trudio da to ne uradis xD Ja sam do skoro mislila da je ona neki admin ovde ta Spotter, posle sam skontala da nije niko i nista.. Zena me napala bez razloga, tj ima razlog jer sam otvorila temu u vezi Lady .. A i bila mi je pre mesec ipo dana zapretila za nepravilosti na profilu ukoliko ne resim da cu biti blokirana.. KO je ona da bili koga blokira to mene zanima..
2019 07 02
Mnogo nas je sa njom sarađivalo... ne sekiraj se :D ako su stvari dobre, a vene prihvatljive, ići će super prodaja ;)
2019 07 02
> bloodytears: > inace to trazenje pomoci je krenulo kad je rekla kad svi mogu da traze poklone mogu i ja i onda je otvarala teme u podforumu poklanjam sa potraznjom ako neko ima polovnu kozmetiku koju bi joj poklonio, pa knjige da ima sta da cita, stalno je kukala kako nema pa tema sa pokvarenim televizorom jer ko zna mozda joj neko isti i pokloni i sama sam razmisljala o tome jer imam 2 viska koja mi stoje ali jednostavno nikad mi se nije dalo njoj nista da poklonim jer mi je tu bilo previse igre na sazaljenje, previse kuknjave a sa druge strane osude u svakoj temi za druge clanice, mozda porodica i postoji mozda im je i pomagala al uz njih uzimala i za sebe ne znam ali mi je bas bilo upadljivo to da kad je videla kako lepo prolazi ta tema pomoc porodici i igranje na kartu sazaljenja otvarala ih je stalno no mozda i ja gresim.Sto se tice Spotter jako je ruzno pisati kako te je clanica molila za pomoc ko Boga kako kazes a ti je prozivas i smejes joj se kao da je ona nekoga prevarila, delis negativne ocene, pretis blokiranjem profila a na svom profilu za prodaju imas glavne slike sa neta, i ne nije Lady iza profila Spotter, zbog ovakvih stvari se i klonim foruma jer ne mogu da ne reagujem na nepravdu i inace sam nervozna osoba pa mi prepiranja ovde nisu potrebna ali avaj nekad moras da izneses svoje misljenje koliko god se trudio da to ne uradis xD Ja se ne stidim toga, i jesam je molila kao Boga bukvalno, jer sam mislila da je na strani pravde.. Ne znam sta je mislila da ce da postigne s tim sto je to napisala..
2019 07 02
DD, ne sekiram se ja uopste, posebno ne oko MK, nego se osecam tagikomicno, hahahaha, ko baksuz najstrasniji. :')
2019 07 02
DD, ne sekiram se ja uopste, posebno ne oko MK, nego se osecam tagikomicno, hahahaha, ko baksuz najstrasniji. :')
2019 07 02
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 70