Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ja se izvinjavam sto pitam, ali sta je to sto Vi vidite kao resenje Ivana? Sta je tacno Vas predlog za resavanje ove situacije? Mislim ako ne zelite Vase stvari nazad i ne zelite novac? Ja trecu varijantu ne vidim. Smislite Vi sta bi Vama odgovaralo i posaljite zeni poruku, pa vidite sta dalje......
2019 06 27
> ladalu: > Ja se izvinjavam sto pitam, ali sta je to sto Vi vidite kao resenje Ivana? Sta je tacno Vas predlog za resavanje ove situacije? Mislim ako ne zelite Vase stvari nazad i ne zelite novac? Ja trecu varijantu ne vidim. Smislite Vi sta bi Vama odgovaralo i posaljite zeni poruku, pa vidite sta dalje...... Nisam rekla da ne zelim novac, na to bih pristala.. Nego sam rekla da ne verujem da bi ona pristala na to da mi uplati novac.. I kako ja da znam u slucaju da zeli novac da mi uplati da ce stvarno uplatiti? U afektu sam joj rekla da ne zelim nista od nje(juce), ali kad bolje razmislim nije zasluzila ni jedan jedini dinar da joj oprostim..
2019 06 27
Razumem te ali jedino sto mozes je da joj das negativnu. A ona bi trebala da se izvini i uplati novac posto od parfema verovatno nema nista.
2019 06 27
> ladalu: > Ja se izvinjavam sto pitam, ali sta je to sto Vi vidite kao resenje Ivana? Sta je tacno Vas predlog za resavanje ove situacije? Mislim ako ne zelite Vase stvari nazad i ne zelite novac? Ja trecu varijantu ne vidim. Smislite Vi sta bi Vama odgovaralo i posaljite zeni poruku, pa vidite sta dalje...... Pa to.. Ne može Vam ona Ivana stvoriti parfeme ako ih nema... Tj kažete neko treba da joj ih donese... Ali taj neko kasni... Do tada tražite Vašu robu, to može da Vam vrati... Iskreno i mislim da bi Vam je vratila.. Paket je zagubljen ne možemo joj glavu otkinuti zbog toga.. Ali možeš pronaći drugo rešenje...
2019 06 27
> Ivana19999: > > ladalu: > > Ja se izvinjavam sto pitam, ali sta je to sto Vi vidite kao resenje Ivana? Sta je tacno Vas predlog za resavanje ove situacije? Mislim ako ne zelite Vase stvari nazad i ne zelite novac? Ja trecu varijantu ne vidim. Smislite Vi sta bi Vama odgovaralo i posaljite zeni poruku, pa vidite sta dalje...... > Nisam rekla da ne zelim novac, na to bih pristala.. Nego sam rekla da ne verujem da bi ona pristala na to da mi uplati novac.. I kako ja da znam u slucaju da zeli novac da mi uplati da ce stvarno uplatiti? U afektu sam joj rekla da ne zelim nista od nje(juce), ali kad bolje razmislim nije zasluzila ni jedan jedini dinar da joj oprostim.. Vratiće Vam tražite joj... Ili tražite nešto sa njenog profila šta Vam se sviđa...
2019 06 27
> MiciZara: > > ladalu: > > Ja se izvinjavam sto pitam, ali sta je to sto Vi vidite kao resenje Ivana? Sta je tacno Vas predlog za resavanje ove situacije? Mislim ako ne zelite Vase stvari nazad i ne zelite novac? Ja trecu varijantu ne vidim. Smislite Vi sta bi Vama odgovaralo i posaljite zeni poruku, pa vidite sta dalje...... > Pa to.. > Ne može Vam ona Ivana stvoriti parfeme ako ih nema... > Tj kažete neko treba da joj ih donese... > Ali taj neko kasni... Do tada tražite Vašu robu, to može da Vam vrati... > Iskreno i mislim da bi Vam je vratila.. > Paket je zagubljen ne možemo joj glavu otkinuti zbog toga.. Ali možeš pronaći drugo rešenje... Ja na ovom sajtu nisam dosla nikom glave da kidam.. Ovde se radi o njenom zavlacanju i vortanju vec mesec dana! Kakva jetrva kakav dever kakva Austrija i parfemi, to su sve prazne price.. A i ne zelim nazad robu posle mesec i nesto dana! Zelim novac da mi uplati ukoliko vec parfeme ne zeli da mi posalje. Tj sama se izjasnila da smatra da ne zeli da ih posalje.
2019 06 27
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > ladalu: > > > Ja se izvinjavam sto pitam, ali sta je to sto Vi vidite kao resenje Ivana? Sta je tacno Vas predlog za resavanje ove situacije? Mislim ako ne zelite Vase stvari nazad i ne zelite novac? Ja trecu varijantu ne vidim. Smislite Vi sta bi Vama odgovaralo i posaljite zeni poruku, pa vidite sta dalje...... > > Pa to.. > > Ne može Vam ona Ivana stvoriti parfeme ako ih nema... > > Tj kažete neko treba da joj ih donese... > > Ali taj neko kasni... Do tada tražite Vašu robu, to može da Vam vrati... > > Iskreno i mislim da bi Vam je vratila.. > > Paket je zagubljen ne možemo joj glavu otkinuti zbog toga.. Ali možeš pronaći drugo rešenje... > Ja na ovom sajtu nisam dosla nikom glave da kidam.. Ovde se radi o njenom zavlacanju i vortanju vec mesec dana! Kakva jetrva kakav dever kakva Austrija i parfemi, to su sve prazne price.. A i ne zelim nazad robu posle mesec i nesto dana! Zelim novac da mi uplati ukoliko vec parfeme ne zeli da mi posalje. Tj sama se izjasnila da smatra da ne zeli da ih posalje. Ne mislim bukvalno kad kažem da joj glavu "otkinemo."..Tražite onda Vaše... Naveli ste gore dva parfema čija je cena da nisu testeri bar 190 e i to na sniženju... To je trebalo da Vam ona pošalje... Koliko sam razumela vi ste joj poslali čizme,( haljinu i novčanik od druge članice vrednost 2500) uz to 1000 din?
2019 06 27
Ja sam njoj poslala trenerku, kardigan, dzemper, bluzu, kosulju i cizme to je od garderobe i obuce Od kozmetike: farbu profesionalnu loreal novu, nova dva dezedoaransa, dva nova roll ona nova, mleko za kosu loreal skoro novo, dve muske nove Cien kupke, dve nove kese tecnog sapuna Bobi Brown paletu senki, Mac paletu senki, Maui serum za rast kose, losion za telo, dva spreja za telo iz avona, avon karmin i masku za kosu u kojoj je pola ostalo.. Ovo je malo korisceno.. +1000 din.. Umesto cizama ostecenih dobila je haljinu i novcanik(2500) jer je novo i toliko je cenila devojka koja joj je poslala.. I plus na sve to dve postarine 350 za moj paket kad sam joj slala ..
2019 06 27
> Ivana19999: > Ja sam njoj poslala trenerku, kardigan, dzemper, bluzu, kosulju i cizme to je od garderobe i obuce > Od kozmetike: farbu profesionalnu loreal novu, nova dva dezedoaransa, dva nova roll ona nova, mleko za kosu loreal skoro novo, dve muske nove Cien kupke, dve nove kese tecnog sapuna > Bobi Brown paletu senki, Mac paletu senki, Maui serum za rast kose, losion za telo, dva spreja za telo iz avona, avon karmin i masku za kosu u kojoj je pola ostalo.. Ovo je malo korisceno.. +1000 din.. Umesto cizama ostecenih dobila je haljinu i novcanik(2500) jer je novo i toliko je cenila devojka koja joj je poslala.. I plus na sve to dve postarine 350 za moj paket kad sam joj slala .. Au...
2019 06 27
Ivana, da li je vama clanica uopste poslala potvrdu kao dokaz da je poslala paket?
2019 06 27
> ubavkam: > Ivana, da li je vama clanica uopste poslala potvrdu kao dokaz da je poslala paket? Jeste, s tim sto Pe nije validan i nema ga u sistemu..
2019 06 27
Lady je napisala kako misli da nije u redu da salje Ivani parfeme koje ce jetrva doneti jer se prethodni paket izgubio.. Zasto? Nije Ivana kriva sto nema paketa. A i javljeno joj je da je paket nadjen sto znaci da ce joj se vratiti.
2019 06 27
> Ivana19999: > Ja sam njoj poslala trenerku, kardigan, dzemper, bluzu, kosulju i cizme to je od garderobe i obuce > Od kozmetike: farbu profesionalnu loreal novu, nova dva dezedoaransa, dva nova roll ona nova, mleko za kosu loreal skoro novo, dve muske nove Cien kupke, dve nove kese tecnog sapuna > Bobi Brown paletu senki, Mac paletu senki, Maui serum za rast kose, losion za telo, dva spreja za telo iz avona, avon karmin i masku za kosu u kojoj je pola ostalo.. Ovo je malo korisceno.. +1000 din.. Umesto cizama ostecenih dobila je haljinu i novcanik(2500) jer je novo i toliko je cenila devojka koja joj je poslala.. I plus na sve to dve postarine 350 za moj paket kad sam joj slala .. Auuuuuuu pa tvoj paket vredi dosta!!
2019 06 27
To ce ona morati da resi sa postom. Ako ima validnu potvrdu, koliko znam moze podneti reklamaciju - zahtev za naknadu stete, i dobice neki iznos. Ne vrednost parfema, ali moze da vam pokrije trosak uz doplatu. Ne mogu paketi koji su oznaceni brojem da nestanu tek tako.
2019 06 27
> DDAlex: > Lady je napisala kako misli da nije u redu da salje Ivani parfeme koje ce jetrva doneti jer se prethodni paket izgubio.. Zasto? Nije Ivana kriva sto nema paketa. A i javljeno joj je da je paket nadjen sto znaci da ce joj se vratiti. Ma samo me je zavlacila sve vreme.. Ona je mogla jos tad da kaze, “Ivana smatram da je najbolje da ti vratim tvoje jer ne zelim da ti saljem druge parfeme u zamenu zato sto se moj paket nije pojavio”, i to bi to bilo.. A ne da me laze samo da bi na vremenu dobila.. Paket je mogla odmah da mi posalje, bez da me zavlaci mesec dana.. Sto je najgoreeeeeee od svegaaaaa cak nije javila ni da je odustala od slanja nego me je kao “funjara” blokirala bez objasnjenja .. Juju ljudi ja ne verujem i dalje
2019 06 27
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 70