Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jako iritantno...

@Veki60..Bez da me shvatite pogresno ali Gaga nije ni jednom rekla vase ime niti dala link profila.Ispricala je iz svog ugla,kako gleda na cene...Ne shvatam zaista takve reakcije i da Vas neko omalovazava,odnosno vase stvari. Da li to znaci ako neko prodaje nesto povoljno da nepostuje sebe i da ce biti omalovazavan? Kada sam dosla na ovaj sajt,smatrala sam da je ovo super stvar,da se zene menjaju,sebi pazare nesto po povoljnoj ceni,pa cak i one koje trose previse novca na gaderobu,da na ovaj nacin spsavaju budzet.I na kraju da visak robe koji ne nosimo,zamenimo,prodamo sta god.. Ne znam kako smo dosli do toga da na sajtu polovne odece,elektronskom SH,sajtu koji se bavi trgovinom,pricamo o omlovazavanju stvari,Nevaspitanim clanicama koje ne cene tudje stvari i daju nepristojne ponude.Razumem da Vam neko psuje roditelje,ne daj Boze ili preti ali dizati sve ovo na ovakav nivo,je apsurd.
2021 09 02
Mene jedino nervira kad mi neko traži broj tekućeg računa pa ga danima nema, onda naravno ja šaljem upit a odgovora nigde. To je jedino što me svaki put izludi, sve ostalo mi ne smeta. Lično nikada ne bih za nešto što neko ceni lupam 4000 pitala da li može za 2000, to mi je potpuno besmisleno, da je neko hteo da proda za 2k tu bi cenu i stavio. Podseti me sad na to ovaj primer oko naočara gde članica kaže da su nove 125 evra i plus može u radnji da proba pa je smatrala da je realno da ponudi 7k. Iz mog ugla je npr najrealnije da ode u prodavnicu i kupi ako već ima za te pare.
2021 09 02
@Aandrianaa...Mislim da je najbolje da govorite u svoje ime.Ja sam spustala cenu upravo kako ste naveli.Zasto?Zatp sto mi se ukopilo u tom trenutku.Tacno mi je trebalo tih 2000 da kupim stvar koju cu da nosim. Tim stavom terate ljude sa sajta.Sajt umire zbog naduvanih cena i prepotentnih clanica,koje sve vredja.A i sto je ovde najveci broj nepostenih clanica oko opisa. I pored toga sto u opisu imam naglaseno da daju ponude,vidim da skoro svaki put jedva daju,sramota ih je i da im je strasno neprijatno,jer ocekuju bombardovanje,ocigledno. Vec godinu dana nisam ovde kupila nista,idem u radnju.Jeftinije je a i cuvam zdravlje :D
2021 09 02
Jelena, moja poruka se nije odnosila na nekog konkretno vec je bila uopstena posto ovo nije jedina tema na forumu gde su se tudje stvari komentarisale ili se pricalo u stilu "bolje da proda za 100 nego da ne proda uopste"
2021 09 02
> jelena2606: > @Veki60..Bez da me shvatite pogresno ali Gaga nije ni jednom rekla vase ime niti dala link profila.Ispricala je iz svog ugla,kako gleda na cene...Ne shvatam zaista takve reakcije i da Vas neko omalovazava,odnosno vase stvari. > Da li to znaci ako neko prodaje nesto povoljno da nepostuje sebe i da ce biti omalovazavan? > Kada sam dosla na ovaj sajt,smatrala sam da je ovo super stvar,da se zene menjaju,sebi pazare nesto po povoljnoj ceni,pa cak i one koje trose previse novca na gaderobu,da na ovaj nacin spsavaju budzet.I na kraju da visak robe koji ne nosimo,zamenimo,prodamo sta god.. > Ne znam kako smo dosli do toga da na sajtu polovne odece,elektronskom SH,sajtu koji se bavi trgovinom,pricamo o omlovazavanju stvari,Nevaspitanim clanicama koje ne cene tudje stvari i daju nepristojne ponude.Razumem da Vam neko psuje roditelje,ne daj Boze ili preti ali dizati sve ovo na ovakav nivo,je apsurd. Upravu ste Jelena,nigde nije pomenula moje ime,ali ako pogledate screenshot nase prepiske videcete da se radi o meni i da sam indirektno prozvana. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/839ff27ee8885b9680870277304fc132.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5d029229d506ed27b6c7d9449becdc3d.jpg)
2021 09 02
> jelena2606: > @Veki60..Bez da me shvatite pogresno ali Gaga nije ni jednom rekla vase ime niti dala link profila.Ispricala je iz svog ugla,kako gleda na cene...Ne shvatam zaista takve reakcije i da Vas neko omalovazava,odnosno vase stvari. > Da li to znaci ako neko prodaje nesto povoljno da nepostuje sebe i da ce biti omalovazavan? > Kada sam dosla na ovaj sajt,smatrala sam da je ovo super stvar,da se zene menjaju,sebi pazare nesto po povoljnoj ceni,pa cak i one koje trose previse novca na gaderobu,da na ovaj nacin spsavaju budzet.I na kraju da visak robe koji ne nosimo,zamenimo,prodamo sta god.. > Ne znam kako smo dosli do toga da na sajtu polovne odece,elektronskom SH,sajtu koji se bavi trgovinom,pricamo o omlovazavanju stvari,Nevaspitanim clanicama koje ne cene tudje stvari i daju nepristojne ponude.Razumem da Vam neko psuje roditelje,ne daj Boze ili preti ali dizati sve ovo na ovakav nivo,je apsurd. Mozda je to gledanje cena iz njenog ugla,ali je toliko ocigledno da je izrevoltirana jer nije dobila stvar po ceni koju je ona zacrtala,jer u suprotnom ne bi o tome ni pisala po forumu. Sto se tice onog omalovazavanja,odnosi se na ovo sto je napisala,najpre u prvom postu da je okvir polovan i da je zato ponudila 7.000,na sta sam je ja ispravila i rekla da je nov,nekoriscen. A, zatim je napisala i ovo- ,,okvir zaista deluje kao nov ali ja stvari bez etikete smatram polovnim...A,imam i okvir koji koristim evo već drugu godinu a i dalje izgleda kao da je ovog momenta 'izašao' iz prodavnice, ali nebitno...'' Po ovome ispada da ja stvari koristim ,pa kad mi dosade postavim za prodaju i oznacim kao nove,dakle sluzim se lazima,lazno opisujem predmete i svesno obmanjujem potencijalne kupce. Ne ljutim se na Vas Jelena,ne zameram sto komentarisete,ali eto kazite mi molim,Vas kako bi ste Vi ovo shvatili da Vam je neko napisao,a pri tom,nikada nije saradjivao sa Vama i ne zna kakve su stvari koje prodajete.
2021 09 02
> Esprit21: > Jelena, moja poruka se njie odnosila na nekog konkretno vec je bila uopstena posto ovo nije jedina tema na forumu gde su se tudje stvari komentarisale ili se pricali u stilu "bolje da proda za 100 nego da ne proda uopste" Nije to fazon.Stos je da je ovaj sajt namenjen za nesto sasvim drugo.A ne za da izvinete pickaranje ako neko ponudi cenu.A vec je 1001. tema koja se bazira na "nepristojnim ponudama"..Ne kapiram toliku buku i teke reci oko ponuda,a i dalje se prodaje na ovom sajtu.Ja bih da mi to toliko smeta odavno napustila sajt.Nisam mazohista.
2021 09 02
Veki60 Pa iskreno, ako nije kazala ko sam,ne bih se ni umesala u diskusiju...bas bi me bilo briga.Da me je targetirala,onda bih postupila isto kao i Vi.Dala bih objasnjenje odnosno drugu stranu medalje. Mene je u ovoj temi prozvala clanica oko komunikacije koje se uopste ne secam,pa sam morala da odem u inbox i procitam poruke,da bih se prisetila o cemu se radi.Kada sam procitala sta je dobro se nasmejah,pritom dobih tezak transfer blama mislim zbog nje,sta je uporedila.
2021 09 02
> jelena2606: > > Esprit21: > > Jelena, moja poruka se njie odnosila na nekog konkretno vec je bila uopstena posto ovo nije jedina tema na forumu gde su se tudje stvari komentarisale ili se pricali u stilu "bolje da proda za 100 nego da ne proda uopste" > Nije to fazon.Stos je da je ovaj sajt namenjen za nesto sasvim drugo.A ne za da izvinete pickaranje ako neko ponudi cenu.A vec je 1001. tema koja se bazira na "nepristojnim ponudama"..Ne kapiram toliku buku i teke reci oko ponuda,a i dalje se prodaje na ovom sajtu.Ja bih da mi to toliko smeta odavno napustila sajt.Nisam mazohista. Ali zasto bi clanice kojima je ponudjena manja cena napustale sajt? Ili ne konkretno one vec bilo ko ko je doziveo los odnos ili po sopstvenom misljenju nekulturu? Ne razumem tu logiku. Ne smeta njima sajt kao sajt pa da ga napustaju. Ja zbog takvih ne bih napustala sajt recimo. Resenje je recimo opcija blok, blokiras nekog i onda ti ne stizu poruke od te osobe, ne moze da kupuje od tebe, ne mozes da vidis njegove poruke na forumu i resen problem. Tako je na limundu barem, ja sam blokirala poruke/mogucnost da od mene kupuju neki clanovi. Jednom mi se javio gospodin koji je zarko hteo da kupi od mene nove punjive baterije na komad pa se javio da me davi sa nekim linkom kako su na tom sajtu kostale toliko (kada bi moj komad pomnozili sa 8 koliko ih je u pakovanju izasle bi isto u prevodu) a na sajtu em nisu na stanju, em je to valjda bio poslednji komad ili dva pa su spustili. I udavi me covek nekom porukom totalno bespotrebno kao da je pao sa Marsa pa ne vidi:
2021 09 02
1. Da je u pakovanju cena uvek niza nego na komad, logicno jer kada se kupuje vise komada cena uvek bude niza 2. Da to nije pocetna cena nego je bilo snizeno u tom trenutku jer je ocigledno ostalo poslednje pakovanje, dva pa da ode sto pre jer njima je cilj da se kapital i roba obrcu, a ne da stoje bez obrta 3. Da te robe nema na stanju ni tu niti na drugom mestu 4. Da ne znaci da sam ih ja, sram me samo bilo, kupila njemu ispred nosa na tom mestu pa sad prodajem po istoj ceni i necu da mu dam za 50% nize jer on misli da tako treba Covek resio da istresa svoje frustracije meni u inbox valjda se nadajuci da cu posle te poruke da mu dam za 50% nize. Bukvalno je poruka bila kao da sam mu ispred nosa otela taj predmet, poslednji na polici po toj snizenoj ceni. Niko ti ne namece da kupis, ne svidja ti se? Produzis dalje ili kupis u toj prodavnici gde je po tebi jeftinije, vise se isplati. Tako ja radim, ne davim nikoga da mi spusti na cenu za koju ja mislim da je fer, pitam lepo koja je poslednja i ako mi odgovara kupim. Zasto bih i sebe i tog nekog kome pisem opterecivala esejima i frustracijama u njima? Samo sto eto, na Limundu mozete blokirati takve i ne citati njihove poruke. Ovde opcije blokiranja nema, na nasu zalost.
2021 09 02
> jelena2606: > @Aandrianaa...Mislim da je najbolje da govorite u svoje ime.Ja sam spustala cenu upravo kako ste naveli.Zasto?Zatp sto mi se ukopilo u tom trenutku.Tacno mi je trebalo tih 2000 da kupim stvar koju cu da nosim. > Tim stavom terate ljude sa sajta.Sajt umire zbog naduvanih cena i prepotentnih clanica,koje sve vredja.A i sto je ovde najveci broj nepostenih clanica oko opisa. > I pored toga sto u opisu imam naglaseno da daju ponude,vidim da skoro svaki put jedva daju,sramota ih je i da im je strasno neprijatno,jer ocekuju bombardovanje,ocigledno. > Vec godinu dana nisam ovde kupila nista,idem u radnju.Jeftinije je a i cuvam zdravlje > :D Jelena, Ja i govorim u svoje ime, ne znam odakle vam ideja da govorim u tuđe ili još gore u vaše. Nije mi baš najjasnije kako ste se pronašli u mom komentaru, niti sam mislila na vas niti znam ko je tu kome spuštao cenu. Iznela sam svoje mišljenje s obziorm da sam ovde i kupac i prodavac, zato i kažem da ja kad neko napiše da je cena fiksna ne nudim ništa, generalno ne dajem ponude iz prostog razloga ako vi imate pantalone i cenite ih 600 dinara a ja mislim da vrede 100 i da se iste mogu naći u sek hendu, ja ću onda otići u sek hend i kupiti. Kao što rekoh meni ne smeta da mi neko ponudi bilo koju cenu, uvek mogu da odbijem. I ne znam kojim ja to stavom teram ljude sa sajta. Ne znam da li razumete da svako ima pravo da formira cene koje želi, ako ima u prodavnici novo za te pare, odeš pa kupiš, tako i ja radim. Kad smatram da mi se isplati da kupim ovde kupim. Da su cene prenaduvane jesu to se slažem.
2021 09 03
> aandrianaa: > Lično nikada ne bih za nešto što neko ceni lupam 4000 pitala da li može za 2000, to mi je potpuno besmisleno, da je neko hteo da proda za 2k tu bi cenu i stavio. BRAVO! Ovim se i ja vodim, ako si vec spremna do besvesti da spustas cenu, pa napisi lepo odmah 200 dinara a ne kao 2000 al' dala bih i za 200. Van svake pameti, stavi onda za svaki predmet dogovor oko cene ili tako nesto, koja je uopste poenta pisanja cene ako je na kraju prodas za neku sasvim desetu nikada necu razumeti.
2021 09 03
> vekip60: Šta Vi sve ispisaste ne mogu ni da ispratim...niti sam Vas spominjala niti sam Vas omalovažavala...iz dosade sam blejala na forumu, iznela svoje mišljenje i navela primer bez imenovanja itd... kad ono Vi i prepisku i 'dokazni materijal' pa još ispadoh i loš čovek :)...ja nisam ni primetila folije itd, mislla sam da su raspakovane i da ih niste nosili ali mi ne bi smetalo ni da jeste, mene je za to baš briga, mene bi jedino zanimalo kad bi stvari mogle da se isprobaju i vrate ukoliko ne odgovaraju, kad bi to moglo NIKAD ne bih tražila popust (ja sam svojim kupcima to nudila tako da nisam licemerna po tom pitanju)...čak sam u nekoj temi i predložila da se uvede ta mogućnost jer mi propadnu bukvalno 2/3 svega što ovde kupim pa na kraju ponudim onoliko koliko mogu da 'otpišem'.... a što se tiče ostalih 'analiza' i revolucionarnih zaključaka ostalih uvređenih članica ovde - kamo sreće da ljudi ovoliko energije ulažu za neke bitnije stvari nego što su polovne prnje i aksesoari...stvarno je vreme da se 'kupim' odavde, pozz
2021 09 03
@Andrijana Ako prodavac napise cena fixna,a neko mu ipak nudi drugaciju cenu,ne mora ni da odgovori na ponudu.Ako neko ulazi u raspravu sa prodavce i neprijatan je,prodavac ne mora uopste da odgovara..Situacija je jednostavna. Ljudi i idu u SH iznose dzakove iz istog.Pritom mogu da probaju.Jedan od razloga zasto je prodaja slaba.90 posto brendova koji se prodaju u SH,prodaju se i ovde u najvecem broju.Da ne spominjem da vecina ceka snizenja i kupuje garderobu tada u radnji. Ovde svi kupujemo macku u dzaku.Pritom je ovo sajt sa najnepostenijim prodavcima i najskuplji sajt polovne odece.A nikakvu zastitu nemamo. I na kraju 100 posto sam sigurna da ovde nikome nije zatrpan inbox ponudama,pa ni onim od 20 din.Clanovi ne uzimaju ni na poklon stvari. Buka oko ponuda je bespotrebna,jer ponuda i nema.Ako se omasi jednom u sest meseci da neko da "nepristonjnu ponudu"verujem da moze da se iskulira,da nema potrebe za otvaranjem tema i tako jakim emocijama oko toga. Oko teranje kupaca,gledam po sebi..Kada sam dosla na sajt davala sam ponude,clanice su prihvatale ili odbijale,ljubazna ja,ljubazne one. .Danas je ponuda kao atak na licnost.
2021 09 03
Jelena, mislim da mi o istoj stvari i pišemo to sam ja i rekla. Meni kao prodavcu ne smetaju ponude, i svakome odgovorim iako mi je ponekad ponuda besmislena Kao kupac ne dajem ponude jer kao što napisah besmisleno mi je. Ja bar na ovaj sajt gledam prosto, ponuda je takva kakva jeste ako mi nešto odgovara kupiću, ako smatram da ima jeftinije novo onda ću kupiti novo. Nemam neku potrebu da dokazujem šta je koliko na sniženju i koliko se ko ugradio u cenu, niti me zanima. Ali dobro, svi smo različiti.
2021 09 03