Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jako iritantno...

Nije problem ni što ljudi ovde ne čitaju opis, a tamo zbog gomile ovakvih neprijatnosti sve piše, ali totalno me izbaci iz takta poruka, bez dobar dan, bez ćao, zdravo, samo napiše 2000? A parfem recimo 4000. Onda, JA sa DOBAR DAN kulturno
2021 08 29
> EsBeBe: > što se iritantnosti i nekulture tiče, imam ja 2 osobe koje mi se, na mesečnom nivou, javljaju isključivo sa: > - zadnja cena? > - popust? > odgovorila u dva navrata, onda ignorisala, ne odustaju. nažalost, kao i u realnom životu, ni ovde nemamo block opciju. BLOCK opciju sam poželela više puta.
2021 08 29
Konkretno, imala sam ponudu da Remington peglu (novu!), koju sam prodavala za 2500 din (vec ispod svake cene) dam za 500 din. jer je doticna "imala toliko". Sestro slatka, pa ni kineske one koje traju nedelju dana ne kostaju 500 din, a da ne govorim o ovima koje kostaju i po 10.000 🙄 Neke osobe zaista nemaju nikakav kompas... ili bolje da kazem sram i blam.
2021 08 29
> pufnastapufnica: > Konkretno, imala sam ponudu da Remington peglu (novu!), koju sam prodavala za 2500 din (vec ispod svake cene) dam za 500 din. jer je doticna "imala toliko". Sestro slatka, pa ni kineske one koje traju nedelju dana ne kostaju 500 din, a da ne govorim o ovima koje kostaju i po 10.000 🙄 Neke osobe zaista nemaju nikakav kompas... ili bolje da kazem sram i blam. Slična situacija mi se dogodila pre par dana. Ja razumem da pitaš i za upola manju cenu, ali care nemoj preterivati. To što je sajt polovne garderobe, ne znači da bi nešto što sam platila 200e, trebala prodati za 200 dinara. Mislim da niko normalan ne bi na to pristao.
2021 08 29
Od mene je vlanica kupila jaknu za 3000 koja je u radnji kostala 5500. Prvo se cenkala, ali sam joj rekla da je cena i vise nego korektna obzirom da je stvar nova sa etiketom. Stize mi poruka za dva dana 'Nije u redu sto si me lagala za cenu, bla bla..' Ja u shoku, jer ima cenu i dalje zakacenu, sta se desava, krrnulo je snizenje i umedjuvremenu su u HMu snizili predmet koji ja prodajem na 3500. I ona je apsolutno odmah skocila kao da ja nju lazem i pokusavam da prevarim, iako je predmet postavljen skoro mesec dana i odakle ideja da treba u svakom trenutku da znam da li je neki artikl koji imam snizen i na koliko? Neki ljudi jednostavno vole da se svadjaju, raspravljaju ili sta vec i koriste svaku priliku za to. Ovde je lakse jer je na preko interneta, ali svakodnevno se desava da se ljudi svadjaju po autobusima, brecaju jedni na druge iz samo njima poznatih razloga.. Meni se cesto desava da mi prebacuju na ulici kako setam pse umesto dece i sl. Ljudi koji ne znaju ni da li mogu da imam decu daju sebi za pravo da kazu tako nesto. Danas stvarno svako daje sebi za pravo da kaze bilo sta bilo kome, ne znam da li je do cele ove situacije koja cini ljude jos besnijima, ili je do licnog vaspitanja, a internet je sve to puta 10, jer ne moras cak ni licno da se suocis sa nekim da bi ga napljuvao niti razmislis dva puta kako ce stvari koje kazes na nekoga da uticu.
2021 08 29
> NeverOddOrEven: > Meni se cesto desava da mi prebacuju na ulici kako setam pse umesto dece i sl. Ljudi koji ne znaju ni da li mogu da imam decu daju sebi za pravo da kazu tako nesto. Ovo je već ušlo u praksu, mislim da se redovno svim vlasnicama pasa dešava. Jako neumestan komentar, a veoma često korišćen. Uglavnom ga znaju uputiti starije gospodje (bakice) , tako da ne shvatam zlonamerno, ali u svakom slučaju jako nepromisljen komentar upućen osobi koju ni ne poznajete.
2021 08 29
Ovo jeste neka vrsta pijace ali kultura manjka definitivno. Živimo u svetu gde su ljudi egocentrični i to sve više dolazi do izražaja. Vidi se u saobraćaju, u radnjama kad se guraju a pogotovo preko raznih foruma na internetu. Svi se razumeju u sve, daju sebi pravo da komentarišu, blate i sude u svakoj situaciji i nad svima. Naravno sve to bude još lakše kad smo inkognito. Postali smo sebični i to ne samo kod nas i ne samo od početka pandemije, bilo i ranije samo sve više dolazi do izražaja. Ne dajte da vas takvi ljudi izbace iz takta jer na taj način nanosite štetu sebi a druga strana dobije validaciju za svoje postupke. Znam, lako reći a teško činiti.
2021 08 30
Nek nam je svima BOG u pomoci!!!
2021 08 30
Imala sam situaciju sa članicom gde smo se našle za lično preuzimanje,bez dobar dan i doviđenja jer je ona sve vreme pričala na telefon.Probala je obuću i rekla da joj broj ne odgovara, a ja sam otišla u šoku tako da nista nisam ni stigla da joj kažem. Po toku razgovora sam mogla da zaključim da je u pitanju neformalan,i da je mogla reci toj osobi da će je nazvati kasnije,ili meni ukoliko nije problem da sacekam da završi.Ili da se bar zahvalila što sam došla do njenog radnog mesta,koji je inače u ustanovi kulture da bude još bizarnije 😄
2021 08 30
@Biki07 katastrofa... ja sam kao student radila u jednoj ustanovi kulture, tamo su zaposlene svakakve - samo ne kulturne osobe :')
2021 08 30
Da, i to uglavnom pitaju za artikle koji su vec maksimalno snizeni. Redovno mi se desava da pristaju samo na snizenje na koje oni odluce. Nema cenkanja, nego samo hoce cenu koju su oni odredili i to je to.
2021 08 30
A šta očekujete od društva, u kome se prate stvari koje koštaju pišljivih 150 din - valjda se nadajući da će biti još jeftinije. Nekada je internet bio oaza i utočište od besmislenih zaostalih budala, a sada je postao "ljudska septička jama" u kojoj se skupljaju mizerni, jalovi ljudi. Ponoviću ono što sam već napisao na drugoj temi "Ovo više liči na čergu - nego na društvo civilizovanih ljudi".
2021 08 30
Zanimljivo je, čitam ovde samohvalu kako neke članice prodaju stvari po sasvim pristupačnim cenama, npr. polovne tj. nošene Replay patike prodaju za 7000 dinara (takvo štogođ ne bih nikad nosila niti dala pare za takvu marku, ali samo kažem), a na sajtu N sporta su takve iste nove 7.500 dinara na sniženju: https://www.n-sport.net/lifestyle-patike/zenske-patike-guess-shoes-moxea4-active-lady-fabric.html možda nije tema, ali što da se ne prokomentariše
2021 09 01
Ali možda su patike članice koju pominjete kupljene po punoj ceni, mimo sniženja, upravo je neko to gore prokomentarisao... Ako sam kupila jaknu u prodavnici za 5000 dinara (lupam) sigurno je neću prodavati ovde za 50 dinara samo jer su u radnji rešili da stave sniženje od 90%... Ne kažem da nema i zloupotreba - pograbe na sniženju pa preprodaju višestruko skuplje ali postoji i ova druga strana koju sam prvo navela....
2021 09 01
Za mene je jako iritantno da pitaju za stvar, dodatne informacije...a onda nista, ni jedno obicno-hvala. Takodje cemu kliktanje na opciju zelim ako se samo postavljaju pitanja...ma ima svega ali i onih kulturnih i prijatnih sto je svakako za pohvalu.
2021 09 01