Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jako iritantno...

Nije dokazivanje,mozda prodavac ni ne zna,koja je trenutna trzisna vrednost,ne prati.Meni u tome nema nista lose.Opet,bez obzira na to,ne mora da prihvati ponudu. Takodje imam utisak da clanovi kada kace stvari,naravno ne svi,ali poprilicno cesto to vidim,pogledaju koliko se to ovde prodaje,pa stavljaju tu cenu.Htedoh da kupim Puma patike,isla u N sport,medjutim nije ih bilo u boji koju sam htela,tada je bilo snizenje i to ne ono poslednje.Pogledam ovde,cene polovnih,vidljivo nosenih sve po istoj ceni,kao u radnji.Cene napisane kao po dogovoru ,:) ,u dinar.
2021 09 03
Prodajem kao novu liu jo dzins jaknu ,cena je bila 28000 din,stavila sam cenu 5000 din! Devojka mi se javlja i nudi 3200 din ,do 5000 din joj treba 1400 din i ona kao mora da skupi te pare???!!!! Malo neverovatno! Neverujem da ljudi bas i neznaju vrednost odredjenih brendova i komada,Jakna je nova bez ostecenja ukrasena kristalima,,cena je simbolicna ali eto!!!
2021 09 30
Ups 1800 din.
2021 09 30
Ok mi je kada neko pita za popust ili koja je zadnja cena.Ne vidim nista lose u tome. Bezobrazluk,samozivost i bahatost ne podnosim. Odbila sam clanicu koja je za haljinu od 700 din rekla da zeli da je kupi,poslala podatke i napisala Posaljite mi racun da Vam sutra uplatim 500 din.Da li je to ok? Ja pitam kakvih 500 din i sta da li je ok? Dobijam odgovor: Pa 500 din za haljinu,toliko sam spremna da je platim. Na to sam samo napisala da je cena haljine 700 a ako joj ne odgovara,neka potrazi na sajtu neku za 500.
2021 10 02
1 2 3 4 5