Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Postavljanje tudjih slika

> Milicabejbi: > U pravu ste, ali svakako moze da uradi svoje fotografije. Uostalom ne znamo da li zena uopste ima jaknu.Ovde koliko znam je to zabranjeno i kacenje slika sa interneta, kamo li uzimanje od clanica koje su poslate na viberu. Nije samo to.Desava se da u isto vreme dve clanice imaju identicne slike nekog predmeta i to odmah smrdi na prevaru.a ne mora da bude.I naravno postavlja se pitanje cija je.Ja sam taj jedan put pozajmila fotografiju naravno uz dopustenje clanice koja mi je prodala i tacno se vidi na profilu da fotografija nije moja,ja nikada tako ne bih umela da fotografisem ,:) Treba pitati,meni je to mimo svega nekako opsta kultura,ako se sve drugo zanemari..mislim na prevare..
2021 11 06
> AppleRed: > Mislim da je potpuno nebitno ko šta misli i ko je kome prodao jaknu. Ako članici smeta da se koriste njene slike i to je i napisala onda treba da se skinu sa profila i tačka. > Da ne pričamo o tome da su to slike od pre 2 godinale i pitanje da li prikazuju pravo stanje predmeta. Ali i to nebitno. Tuđe je sa razlogom tuđe. Tacno tako, mada ne mozemo svi isto da mislimo... Ja sam svesna da ce me neko napasti. Kao i sto sam napisala meni smeta to, a sad nekoj drugoj mozda ne bih smetalo... Sve je na izvolte
2021 11 06
> jelena2606: > > Milicabejbi: > > U pravu ste, ali svakako moze da uradi svoje fotografije. Uostalom ne znamo da li zena uopste ima jaknu.Ovde koliko znam je to zabranjeno i kacenje slika sa interneta, kamo li uzimanje od clanica koje su poslate na viberu. > Nije samo to.Desava se da u isto vreme dve clanice imaju identicne slike nekog predmeta i to odmah smrdi na prevaru.a ne mora da bude.I naravno postavlja se pitanje cija je.Ja sam taj jedan put pozajmila fotografiju naravno uz dopustenje clanice koja mi je prodala i tacno se vidi na profilu da fotografija nije moja,ja nikada tako ne bih umela da fotografisem ,:) > Treba pitati,meni je to mimo svega nekako opsta kultura,ako se sve drugo zanemari..mislim na prevare.. Pitanje uopste da li sam njoj prodala jaknu, to je bilo pre 2 godine (otprilike) a nema mog utiska kod nje, pogledala sam da vidim....
2021 11 06
> Milicabejbi: > > jelena2606: > > > Milicabejbi: > > > U pravu ste, ali svakako moze da uradi svoje fotografije. Uostalom ne znamo da li zena uopste ima jaknu.Ovde koliko znam je to zabranjeno i kacenje slika sa interneta, kamo li uzimanje od clanica koje su poslate na viberu. > > Nije samo to.Desava se da u isto vreme dve clanice imaju identicne slike nekog predmeta i to odmah smrdi na prevaru.a ne mora da bude.I naravno postavlja se pitanje cija je.Ja sam taj jedan put pozajmila fotografiju naravno uz dopustenje clanice koja mi je prodala i tacno se vidi na profilu da fotografija nije moja,ja nikada tako ne bih umela da fotografisem ,:) > > Treba pitati,meni je to mimo svega nekako opsta kultura,ako se sve drugo zanemari..mislim na prevare.. > Pitanje uopste da li sam njoj prodala jaknu, to je bilo pre 2 godine (otprilike) a nema mog utiska kod nje, pogledala sam da vidim.... Da, to je još zanimljivije. Ko čuva slike sa nečijeg profila od predmeta koji je prodata tako davno!?
2021 11 06
Pitam se samo kako je i gde našla slike nakon dve godine od prodaje, i to ne jednu, nego pet. 🤔
2021 11 06
> Milicabejbi: > Od te jakne, su sve moje. Moj tepih, moja majka, moja dnevna soba, ako mi ne verujete mogu da Vam slikam... 🤣
2021 11 06
Ne znam, ona jos uvek ne brise slike, kulira me maksimalno.
2021 11 06
> Lena0604: > > Milicabejbi: > > Od te jakne, su sve moje. Moj tepih, moja majka, moja dnevna soba, ako mi ne verujete mogu da Vam slikam... > 🤣 Pa smesno, ali stvarno je tako 🤣
2021 11 06
> AnjaAndjela: > Milice ako ste joj prodali tu jaknu, zar je bitno?Svakako je nemate vise na profilu. Clanice koje su kupovale od mene i posle nekog vremena postavljale moje slike,nije mi smetalo.Ne vidi se lice,ime,cemu tenzija? Admin jedva ceka da nas obicne prodavce skloni i ostane sajt samo za one koji placaju oglase.. Vi mislite da jakna posle dve godine izgleda isto ?
2021 11 07
Nije tema uopste da li jakna izgleda isto posle 2 godine, ali ako cemo da palamudimo, teorijski je moguce da izgleda isto! Da jednostavno nije nosena, kao i vecina mojih i svacijih stvari koje samo stoje.
2021 11 07
Prijavite Adminu i to je to.
2021 11 07
Poslala sam adminu, jos uvek nista...
2021 11 07
Znači ne mogu da verujem, admin je reagovao, obrisao joj slike i stavio negativnu ona je opet postavila moje slike u drugom oglasu...
2021 11 12
1 2