Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Motivi prodaje

Zdravo devojke. Zanimaju me vasi motivi prodaje? Da li imate viška robe u ormaru? Nosite nesto jednu sezonu, pa vam više nije potrebno? Zao vam je da poklonite? Želite za zaradite?
2022 06 08
Pozdrav,ja retko prodajem vecinom kupujem.Kad je prodaja uvek je to promasena velicina.Mahom kupujem online,ili mi se ne svidi kako mi nesto stoji.
2022 06 08
Online kupovine gde nešto operem pre nego probam, pa mi ne odgovara i prodam tako jednom oprano. Online kupovine gde mi od samog početka ne odgovara artikal, ali ne mogu odraditi povraćaj (npr kupovina sa stranih sajtova). Artikli koji su mi se sviđali, nosila sam ih neko vreme i više mi se ne sviđaju ili sam našla nešto slično što mi se više sviđa.
2022 06 08
Ja trenutno sakupljam novac za fotoaparat, pa pošto kao student ne mogu da se zaposlim, prodajem ono što neće da mi nedostaje ili mi nije najpotrebnije od odeće, obuće i aksesoara 😁 Odeću koja mi stoji predugo na krpicama volim da doniram devojkama sa instagrama @retro.to.the.rescue, koje posreduju u prodaji gde kupac uplaćuje za lečenje životinja. To vam je dobra ideja, ako neko ima višak koji ne uspeva sam da proda.
2022 06 08
Hobi i dodatna zarada 😊
2022 06 08
Selidba i lečenje loših kupovnih navika. ,:) Šopingholičarka najgore sorte…
2022 06 08
Visak odece i nakita. Prestala sam da nosim nakit tako da je to razlog prodaje veceg dela kolekcije. A sto se tice odece, uglavnom sam kupila i kada je stiglo na red za nosenje, nije mi se svidelo 😅 Novac koji uzmem ovde iskoristim za nove kupovine
2022 06 08
Pa prodajem ono sto mi nije leglo iz nekog razloga ili mi velicina vise ne odgovara...Razlog prodaje je ponovna kupovina krpica ili kozmetike.Dosta i kupujem,pa prodajom preko kp sajtova balansiram sa kucnim budzetom,ne krnjim ga previse :) Mada ne volim ni da talozim stvari tako da nemalo puta ako se nesto dugo ne proda,ili procenim da nije "atraktivno"\za prodaju,ostavljam pored kante
2022 06 08
Pa da dovedem i svoje police u red, a i da sakupim novac. Od mora nema nista, ali i karte za bazene su ove godine 500 i vise. Iz tih razloga. 😊⚘
2022 06 08
Pa devojke, žene, to su dobri motivi. Puno sreće zelim, takodje možete pogledati moj profil :) Moj razlog je trudnoca :D višak slobodnog vremena, a i znam da te stvari necu nositi :)
2022 06 08
Uglavnom pražnjenje ormara zbog selidbe, ali i cilj da rasprodam igracke koje smo prerasli da bismo od tih para kupili nove igracke ili knjige.🙂
2022 06 08
Uglavnom ono sto znam da necu ponovo nositi ili ono sto sam primetila da ne nosim i da samo stoji u garderoberu da me nervira. Naravno novac koji ovde zaradim ide na nove kupovine i tako i krug. Takodje imam dosta svecanih haljina koje sam obukla jednom i koje stoje, samo jos da se namolim da uslikam 😂
2022 06 08
Uglavnom ono sto znam da necu ponovo nositi ili ono sto sam primetila da ne nosim i da samo stoji u garderoberu da me nervira. Naravno novac koji ovde zaradim ide na nove kupovine i tako i krug. Takodje imam dosta svecanih haljina koje sam obukla jednom i koje stoje, samo jos da se namolim da uslikam 😂
2022 06 08
Ranije sam uglavnom poklanjala stvari koje više ne nosim. Ipak sa ovim poskupljenjima sam se malo aktivirala na sajtu i cilj mi je da se oslobodim stvari koje veće neko vreme ne nosim/koje su mi male, viška kozmetike, ali i knjiga koje više ne želim u avojoj biblioteci. S obzirom sa finansiram doktorske studije, zarada na sajtu nije na odmet, mada retko kada naleti neki ozbiljan kupac, ugavnom se ljudi raspituju i cenjkaju.
2022 06 08
Ishitrene kupovine, stvari koje mi ne trebaju, ili kupovine gde prodavce pitam za info o predmetu, ispostavi se da je informacija pogresna i onda mi predmet naravno ne odgovara
2022 06 09
1 2 3