Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Ne brini ti za moj um, brini za svoj jer koliko nedavno si otvarala temu da napadas zenu koja ti je vratila novac, znaci da ti ovce nisu bas na broju. Bye
2023 02 17
Hakovan profil, traži broj kartice na sajtu kako bi se "preuzeo novac" ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8e4e37e8139ea41419ac8265d04199af.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f0d28b9bf4ce9d36b85b33408a279432.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5bd85caaf27380fd74bd3140670c8dc2.jpg)
2023 02 17
> Esprit21: > Ne brini ti za moj um, brini za svoj jer koliko nedavno si otvarala temu da napadas zenu koja ti je vratila novac, znaci da ti ovce nisu bas na broju. Bye 😅
2023 02 17
Kako ljudi paušalno pričaju o nečemu za šta misle da je tako bilo kako su nažvrljali.. Pamtiti šta je ko otvorio, koju temu i to preneti na pogrešan način je baš bolešljivo.Otvoreni prelom mozga. Nemam pojma ko si ti niti želim da pamtim tvoje zombijevske traktate na forumu.
2023 02 17
> korenmilica: > Kako ljudi paušalno pričaju o nečemu za šta misle da je tako bilo kako su nažvrljali.. Pamtiti šta je ko otvorio, koju temu i to preneti na pogrešan način je baš bolešljivo.Otvoreni prelom mozga. Nemam pojma ko si ti niti želim da pamtim tvoje zombijevske traktate na forumu. Vi baš imate neki opasan kompleks, većih dimenzija. Samoproklamovani profajler mnogih članica. I da,volite da pišete romane,ali za užu "čitalačku" publiku. Nešto Vas je baš zatrovalo...
2023 02 17
Hvala za temu
2023 02 18
Ja sam primetila da danima ne mogu da ubacim oglas.
2023 02 18
Kako da znam da li je hakovan profil?
2023 02 18
Ne mogu nista od predmeta da stavim u omiljena ne mogu da kupim stvar niti da list am slike predmeta sta da radim I jel ima to veze sa hakovanjem hvala
2023 02 18
Pozdrav svima. Već tri dana sajt izgleda totalno izobličen... Slike profila su u ogromnoj veličini, toliko da ne mogu da pročitam prepisku. Da li se još nekome ovo događa?
2023 02 19
Ja ne moguni tekst poruke da pročitam. Prekriven je sa velikim profilnim slikama.
2023 02 19
Ovaj sajt ima toliko potencijala, a i pre ovog hakovanja je radio tako lose. Nadam se da ce promeniti onoga ko ga odrzava.
2023 02 19
> fashiona011: > Ja ne moguni tekst poruke da pročitam. Prekriven je sa velikim profilnim slikama. Takođe i meni
2023 02 19
> nadjojka: > Ovaj sajt ima toliko potencijala, a i pre ovog hakovanja je radio tako lose. Nadam se da ce promeniti onoga ko ga odrzava. I ja se tome toliko nadam!!!
2023 02 20
> ZeljkaRaskovic: > > nadjojka: > > Ovaj sajt ima toliko potencijala, a i pre ovog hakovanja je radio tako lose. Nadam se da ce promeniti onoga ko ga odrzava. > I ja se tome toliko nadam!!! Predlog: Napravite sami kupoprodajni sajt koji će biti idealan za vas koji ipak zarađujete ovde, a ništa vam ne odgovara. Istrajavate na sajtu koji ne podnosite? Volite da mučite sami sebe? Živite život na sajtu vasceli dan se pitajući a gde su ti admini i na tome se zasniva vaš jadničak od dana. Plus spavate na forumu. Izgledate kao neko ko je ispijen od silnih filozofskih pitanja biti ili ne biti - da li da ostavim sajt koji je grozan ili da ipak ostanem na sajtu da bi imala gde da dramim i ispoljavam svoje loše periode... jer kod kuće to ne mogu ne daju mi moram negde da se izduvam aaa, delujete sveže i kao da vam je život ispunjen sasvim hahah
2023 02 20
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17