Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hajde, hajde...

Sajt su preplavile rasprave, uvrede, ponižavanje, ismevanje, pa i pretnje. Pojedine teme su (bile) baš teške za čitanje. Hajde da na trenutak skrenemo misli, da "pričamo" o nečem drugom, da se nasmejemo... 😄 Napišite nešto neobično o sebi, npr. neku svoju naviku, rutinu i sl. Počeću ja. Ne mogu da legnem uveče, a da prethodno ne izduvam nos (i kad ima i kad nema potrebe). Nastavite niz... 😊
2023 11 22
Nesto slicno Tebi, nosim maramicu svuda sa sobom, i u krevet, naravno :") Retko spavam popodne, a kad spavam, moram da obavim citavu proceduru kao uvece, da se istusiram, obucem pidzamu, odredjene knjige, itd. Malo komplikovanija "navika", ne mogu da podnesem muziku koju ne volim, ni najtise (najteze razumem ono:" Neka nesto svira."). Komplikovano, jer bas suzava prostor u kom mogu da se krecem (u DM-u su promenili muziku, sad ide nesto domace kobajagi zabavno, pop, ja ,bukvalno, bezim prema vratima i ne kupim ni deseti deo sto sam htela). Televizor je ukljucen samo ako neko nesto gleda, srecom smo u kuci svi slicni... Ma, ja sam puna tih, blago receno, neobicnosti.
2023 11 22
Super tema! Ja sam opsednuta pranjem ruku i uvek mi zapadne za oko kad neko ne vodi racuna. Npr dira prljave predmete pa trlja oči, čačka lice pa jede.. u poslednje vreme ne volim ni da se rukujem. Sto se rutine tice, obavezno šetam uvece, lepse spavam.
2023 11 22
Ne znam koliko je neobično, ali ja baš mnogo volim kafu, ne samo kao napitak već i ritual. To ide do te mere da mi je u toku dana najbitnije da sednem negde i popijem kafu i iskuliram, po svaku cenu. Neretko mi se dešava da druge obaveze u toku dana organizujem oko te famozne "kafe" kao glavne stavke. Imala sam problem s tim u CG letos, jer 90% kafića prestaje da služi kafu u 21h, tako da se svaka šetnja uveče svela na to da ja nadjem kafić koji služi kafu u bilo koje vreme, na kraju su otvorili Kafeteriju u Herceg Novom, tako da sam bila spašena ostatak leta.
2023 11 22
Her-Fashion, isto, veliku solju sa kafom nosim stalno, kad nestane, pravim novu. Ne smeta mi sto je hladna, moram da imam kafu (istina, jako blag nes, kao tedesca ili americana). Slicno je u Francuskoj, posle 4-5 ne mozes naci kafu osim u americkim lancima brze hrane.
2023 11 22
> TatCat: > Her-Fashion, isto, veliku solju sa kafom nosim stalno, kad nestane, pravim novu. Ne smeta mi sto je hladna, moram da imam kafu (istina, jako blag nes, kao tedesca ili americana). Slicno je u Francuskoj, posle 4-5 ne mozes naci kafu osim u americkim lancima brze hrane. Meni je bio problem kad sam živela u Engleskoj što oni nemaju uopšte tu kulturu kafe, sve je sa nogu nekako, kafa odvratna svuda, kuvam i ja sebi stalno, ali nekako mi je merak da sednem u kafić negde, a tamo je to baš bila nemoguća misija.
2023 11 22
Mozda nije neobicno, ali volim da vooziiim (auto). Meni je i odlazak do marketa - ekskurzija. 😁 Obozavam uredne prostorije. Veoma me opusta brisanje (povrsina). Mrzim klovnove i sve u vezi sa tim. 😂
2023 11 22
Isto za uredne prostorije, samo u mom slučaju nije samo da volim nego moram. Prvo mora da mi bude sve pod konac pa tek onda mogu da postojim u kući 🥲 Bilo je mnogo lakše živeti tako dok se nisam udala, jer nisam nikad pravila haos, dok moj muž prolazi kroz kuću kao uragan. On sklanja za sobom ali ne istog trenutka. Moramo da se preselimo u veći prostor da on ima sobu za svoje gluposti, gde mogu da zatvorim vrata i da me ne dotiče 😂
2023 11 22
Svi sa teme smo OCD o:)
2023 11 22
Isto primetih. 😁
2023 11 22
Isto kao Her fashion, non stop nesto brisem, sklanjam, sredjujem, samu sebe izludjujem. 😁
2023 11 22
> Her_Fashion: > Ne znam koliko je neobično, ali ja baš mnogo volim kafu, ne samo kao napitak već i ritual. > To ide do te mere da mi je u toku dana najbitnije da sednem negde i popijem kafu i iskuliram, po svaku cenu. > Neretko mi se dešava da druge obaveze u toku dana organizujem oko te famozne "kafe" kao glavne stavke. > Imala sam problem s tim u CG letos, jer 90% kafića prestaje da služi kafu u 21h, tako da se svaka šetnja uveče svela na to da ja nadjem kafić koji služi kafu u bilo koje vreme, na kraju su otvorili Kafeteriju u Herceg Novom, tako da sam bila spašena ostatak leta. - Ja sam mislila da sam jedina koja pije kafu i uvece jer me uglavnom odbiju kad ponudim da skuvam oko 8-9 :D I meni je to isto bio problem dok sam zivela u Nemackoj jos sam se navikla na domacu kafu, a toga ima slabo van Balkana
2023 11 22
> Her_Fashion: > Ne znam koliko je neobično, ali ja baš mnogo volim kafu, ne samo kao napitak već i ritual. > To ide do te mere da mi je u toku dana najbitnije da sednem negde i popijem kafu i iskuliram, po svaku cenu. > Neretko mi se dešava da druge obaveze u toku dana organizujem oko te famozne "kafe" kao glavne stavke. > Imala sam problem s tim u CG letos, jer 90% kafića prestaje da služi kafu u 21h, tako da se svaka šetnja uveče svela na to da ja nadjem kafić koji služi kafu u bilo koje vreme, na kraju su otvorili Kafeteriju u Herceg Novom, tako da sam bila spašena ostatak leta. Isto sto se tice kafe😂
2023 11 22
> TatCat: > Svi sa teme smo OCD o:) Daaa :) Ja, takođe, volim simetriju. Kad mi se odveže jedna pertla, moram da odvežem i drugu i ponovo je zavežem. To je već neki viši stepen ludila. 🤣
2023 11 22
Kada pišem na papir, ako pogrešim jedno slovo ili mi se malo razlije hemijska, ne mogu da brišem korektorom, već moram prepisati celu stranu (makar to bilo i poslednje slovo)... 😶‍🌫️ I da, svakodnevno razvaljujem vrata stana da bih se uverila da sam dobro zaključala. 😅
2023 11 22
1 2 3 4 5