Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li verujete u crnu magiju?

Posto citamo samo kukumakanja,svadje,raspravke,neslaganja itd,itd.... Evo jedna razbibriga..... Da li verujete i da li je neka od vas ne daj Boze imala posla sa nekim vradzbinama i sl. Meni je ovo zanimljiva tema,da ne pomislite da sam neka vestica [:smejuljiti]
2013 11 24
Necu da verujem! [:smejuljiti]
2013 11 24
Verujem da ljudi veruju u to,samim tim sire negativnu energiju [:tuzan]
2013 11 24
Ja verujem u vestice [:smejuljiti] tj. uverila sam se da ih ima [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:poljubac]
2013 11 24
nesto postoji, al ne zelim da veruj u to [:uplasen]
2013 11 24
A vestica je svaka od nas...po malo. Znas kad dusko dugousko kaze : svaka od njih je po mali vestica [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] Kazu da ko ne veruje,ne moze mu nista....Ja verujem u Boga,ali zivim u maloj sredini,gde su te vracke deo svakodnevnog zivota....i veruju ljudi u svasta samo u Boga ne. Tako sam se neceg setila,pa mi i palo na pamet da otvorim temu,da cujem i vase misljenje.
2013 11 24
Slusala sam razne price o tome,to mi je nekako strasno,jedna devojka je bila pobegla od kuce,pa su njeni roditelji bili kod nekog vraca,sta li je,i vratila se na dan koji je on rekao,bio neki svetac u pitanju [:stidljiv]
2013 11 24
Uh meni je takodje zanimljiva ova tema ali i zastrasujuca... [:sokiran] [:osmeh]
2013 11 24
Necemo moci da spavamo veceras Likice [:smejuljiti]
2013 11 24
Mazo,opusteno...samo caskamo...verujem na neki nacin da nesto ima,ali tako i smatram da nam niko nista ne moze,ako se molimo Bogu da nas cuva...ja sam iz takve porodice,sa 4 godine sam znala Oce nas i pred spavanje se molila,do dana danasnjeg...ne mogu ni da zaspim ako se ne pomolim. Ali ima ljudi kojima su ta sranja navukle bolesti...moja sestra se razvela zbog tog...pa je isla kod neke zene i ona joj rekla sve kako ce se odigrati i tako je i bilo...naravno SVEKRVA je bila ta sto joj je namestila to u sta je trebala da nagazi,ali nije ona nagazila nego muz...i tako,svasta je bilo...u svakom slucaju STRASNO.
2013 11 24
[:smejuljiti] Monika pa nije ovo horor story...a? Mozda jeste.... [:smejuljiti]
2013 11 24
E sad si me potsetila sta se meni desilo pre par godina [:uplasen]
2013 11 24
jako zanimljiva tema, hocu detalje [:keziti] ja inace niti verujem niti ne ali me jako zanimaju sve te stvari, kako i duhovi itd [:smejati]
2013 11 24
Duhoviii.... [:keziti] mmmm.....
2013 11 24
[slika:a3066fed-5351-4f62-9c61-895f7dd9e08c]
2013 11 24
1 2 3 4 5 ... 28