Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Od jutros nema šanse da učitam fotografije... Da li neko zna šta se dešava?
2020 08 05
Pokušala sam da postavim oglas malopre, ali se slike opet ne učitavaju...
2020 08 05
Nemogucnost postavljanja oglasa od jutros. Pomoc.
2020 08 05
Samo da se nadovezem da imam isti problem - nemogucnost postavke oglasa, tacnije loader fotografija se vrti beskonacno. Da li je moguce da je ovaj problem prisutan vec gotovo mesec dana (koliko vidim po komentarima ostalih clanica), kao i da sajt sa ovoliko korisnika nema validnu korisnicku podrsku? Ovo ne sme da se dogadja, sajt postoji zahvaljujuci svim clanicama koje ovde redovno kupuju i prodaju krpice, a glavna funkcionalnost baguje danima?! Vidim da se ovo vec desavalo, i bilo bi lepo kada bi Admin zapravo odgovarao na ove feedback-ove, barem da znamo da je problem zabelezen i da se radi na resavanju. Takodje, omoguciti funkcionalnu korisnicku podrsku. Ne ocekuje se da se da nam stizu odgovori u svako doba, i nakon 3 min, ali da se ovoliko ceka je zaista neprihvatljivo. Obozavam ovaj sajt, ali definitivno ima mesta za poboljsanje, ne samo u tehnickom smislu.
2020 08 09
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Vec dva dana ne mogu da izbacim nove predmete za prodaju
2020 08 29
Ne mogu da se stavljaju predmeti u favorite, pregled slika nemoguc (bar u Chrome browseru). Forma na homepage-u prilikom logovanja stalno bezi pri pokusaju da se ulogujem, i uvek me prebacuje na posebnu login stranicu (skroz nepotrebno). Ali da, nerealno da sajt nema aktivnu korisnicku podrsku sa obzirom na to koliko ga ljudi koristi.
2020 09 19
Već nekoliko dana ne mogu da rotiram fotografije, sve su mi naopačke :/ kad udjem da izmenim, uopšte ne prihvata izmenu. Isto tako ne mogu da obrišem neke predmete
2020 09 22
Ne rade dugmici: Dodaj u omiljeno / Posalji poruku/ Zelim ovo itd. 3 dana mi stoje otvorena 56 taba jer ne mogu da sacuvam predmete drugacije... Bilo bi lepo da jednom za sva vremena sredite svoj sajt i sve greske jer ih ima stvarno previse, cesto ne mogu ni da se ulogujem, ne mogu da refresujem stranicu, ma mogu do sutra da nabrajam sta sve ne radi na sajtu....
2020 10 16
> kindzadza: > Ne rade dugmici: Dodaj u omiljeno / Posalji poruku/ Zelim ovo itd. 3 dana mi stoje otvorena 56 taba jer ne mogu da sacuvam predmete drugacije... Bilo bi lepo da jednom za sva vremena sredite svoj sajt i sve greske jer ih ima stvarno previse, cesto ne mogu ni da se ulogujem, ne mogu da refresujem stranicu, ma mogu do sutra da nabrajam sta sve ne radi na sajtu.... Lakse ti je da stavis u zabeleske te tabove, samo se ide na zvezdicu gore desno od linije pretrazivaca.
2020 10 16
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Zašto ne mogu da unesem nijedan novi artikl a na profilu imam svega 3, pokušala sam više puta ali bez uspeha?? Pozz
2020 11 12
Imam problem,tokom nedelje mi je obrisan ceo garderober sa 7 predmeta, dodala sam juce 2, jutros opet obrisano. Obavestenje o porukama ne dobijam mesecima. Ne razumem o cemu se radi,pa vas molim da proverite o cemu se radi.
2020 11 14
Imam problem da clanicom kojoj Sam jutros kupila klikom na zelim novcanik .znaci kupila Sam GA samo da posaljem podatke .nije pisalo mi da je prodat no rezervisan dok Sam se Ja pobunila onda je Kai obecala I napisala rezervisano.sta da radim
2020 11 14
Ne moze da se lista odabrana vrsta artikla, selektujem npr.Parfemi, pusti 2 stranice i vise ne prikazuje...
2020 12 16
Šta je vise sa sajtom juče sam postavila nove slike moje bunde skinute su sa sajta
2021 01 21
Ne mogu da udjem u svoj inboks, a cesto ni da kliknem na samu ikonicu coveculjka. Molim vas za pomoc.
2021 01 21