Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> srebrna: > Ti si jedan mali kancer, ali nema veze. Sasvim pogrešno tumačenje mlada frajlice. Riba sam u horoskopu. Pozzz Nana, NinaNana
2019 06 27
Ne mislim na horoskop, ali lepo što si rekla da si Riba.
2019 06 27
> starwars: > > NinuNana2: > > > Ana222: > > > 😂😂😂😂😂 > > > Dobar ti je potpis 🖒. > > > > Zahvaljujem. 😀 Mislim da bi trebalo da se uvede novo pravila da svi moraju na kraju poruke da se potpišu! Ovako izgleda mnogo otmenije! > > Pozzzz > > Nana, NinuNana > Placem,al ste blesave.😊😊😊 > Pozz > Wars,StarWars Eto vidite kako lepše izgleda! Sad već prelazimo na aristokrstski nivo. Pozzz Nana, NinuNana P.S. Izvinjavam se članici na skretanju sa teme. I nadam se da ćeš rešiti ovo jer si ti dokazala da si bila fer i korektna. Posle mesec i više dana čekanja ne znam šta bih ti preporučila. Ništa pametno ne možeš da uradiš. Ako ništa drugo prihvati tvoje stvari nazad i to je to.
2019 06 27
Pometi se u zaborav.
2019 06 27
> srebrna: > Ne mislim na horoskop, ali lepo što si rekla da si Riba. Sad ćeš da mi uradiš natalnu kartu i da saznaš ko sam? Ajde molim te!? Pozzz Nana, NinuNana
2019 06 27
> srebrna: > Pometi se u zaborav. Uui ovo je neka bajalica! Džaba ti kupila sam juče kod Kineza odličnu antiuročnu šnalicu! Pozzz Nana, NinuNana
2019 06 27
> NinuNana2: > > starwars: > > > NinuNana2: > > > > Ana222: > > > > 😂😂😂😂😂 > > > > Dobar ti je potpis 🖒. > > > > > > Zahvaljujem. 😀 Mislim da bi trebalo da se uvede novo pravila da svi moraju na kraju poruke da se potpišu! Ovako izgleda mnogo otmenije! > > > Pozzzz > > > Nana, NinuNana > > Placem,al ste blesave.😊😊😊 > > Pozz > > Wars,StarWars > Eto vidite kako lepše izgleda! Sad već prelazimo na aristokrstski nivo. > Pozzz > Nana, NinuNana > P.S. > Izvinjavam se članici na skretanju sa teme. I nadam se da ćeš rešiti ovo jer si ti dokazala da si bila fer i korektna. Posle mesec i više dana čekanja ne znam šta bih ti preporučila. Ništa pametno ne možeš da uradiš. Ako ništa drugo prihvati tvoje stvari nazad i to je to. Ja volim kad ti skreneš sa teme🤣 Dr. Mr. MICIZARA
2019 06 27
> NinuNana2: > Sad ćeš da mi uradiš natalnu kartu i da saznaš ko sam? Ajde molim te!? Hoću, ako mi kažeš tačne koordinate. Cmok.
2019 06 27
> srebrna: > > NinuNana2: > > > srebrna: > > > Ne mislim na horoskop, ali lepo što si rekla da si Riba. > > Sad ćeš da mi uradiš natalnu kartu i da saznaš ko sam? Ajde molim te!? > > Pozzz > > Nana, NinuNana > Hoću, ako mi kažeš tačne koordinate. Cmok. Ee ne računa se ako ne staviš potpis. Sad ću da pišem Posmatračici pa će ti ona i, sasvim slučajno, još 32 profila dati negativnu. Pozzz Nana, NinuNana
2019 06 27
> MiciZara: > > NinuNana2: > > > starwars: > > > > NinuNana2: > > > > > Ana222: > > > > > 😂😂😂😂😂 > > > > > Dobar ti je potpis 🖒. > > > > > > > > Zahvaljujem. 😀 Mislim da bi trebalo da se uvede novo pravila da svi moraju na kraju poruke da se potpišu! Ovako izgleda mnogo otmenije! > > > > Pozzzz > > > > Nana, NinuNana > > > Placem,al ste blesave.😊😊😊 > > > Pozz > > > Wars,StarWars > > Eto vidite kako lepše izgleda! Sad već prelazimo na aristokrstski nivo. > > Pozzz > > Nana, NinuNana > > P.S. > > Izvinjavam se članici na skretanju sa teme. I nadam se da ćeš rešiti ovo jer si ti dokazala da si bila fer i korektna. Posle mesec i više dana čekanja ne znam šta bih ti preporučila. Ništa pametno ne možeš da uradiš. Ako ništa drugo prihvati tvoje stvari nazad i to je to. > Ja volim kad ti skreneš sa teme🤣 > Dr. Mr. MICIZARA Moramo se malo i našaliti. 😀 Pozzz Nana, NinuNana
2019 06 27
Može, uvek, ko god, ne samo ti. Potpis srebrna, silver. Spotter neće nikad a i nema ni razloga. Daj koordinate, razumem se u horoskop. Može i na pvt.
2019 06 27
> srebrna: > Može, uvek, ko god, ne samo ti. > Potpis srebrna, silver. Spotter neće nikad a i nema ni razloga. > Daj koordinate, razumem se u horoskop, Može i na pvt. Veruj mi da ti kažem da sem što sam riba u horoskopu ništa više ne znam. Isto kao da si me pitala pitanje iz aerodinamike... Pozzz Nana, NinuNana
2019 06 27
Ako sam dobro razumela, negde Vas je i optuzila da ste Vi uzeli paket a kazete da niste, jel tako?
2019 06 27
Nisam tvoj fan, bilo bi mi glupo, jedino ako imaš dobre predmete za prodaju, ali da te pratim, pratim te, zaista, eto, mislim o tome kada mažem pekmez :)Kupila sam danas Bakinu Tajnu i fali joj crno ispod nokta da bude kao od moje baba Olge :) Članica sa teme o kojoj besediš je dobila dobar savet za Sanju Perić, a ti batali tu uspavanu Ninu Nanu pas e probudi i piši bez zorta, nije teško, vidiš. Opusti se, multi, bez vređanja, zaista se opusti. I da te otkrijemo, koja je šteta - multi na srpskom sajtu Moje Krpice, uh, silna rabota. Na-na.
2019 06 27
P.S. Hvala za poljubac Evo i tebi jedan veliki CMOK!
2019 06 27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 70