Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako vam se svidja novi izgled MK?

Mislim da ga nisu najsrecnije promenili tj. ne deluje mi zavrseno. Gore kad se klikne na profil ne vidi se cela slika, slova deluju zbijeno i pomesano. Pozadina i boja pracenih tema su slicne pa se ne vidi dobro. To je ono sto sam na prvu primetila, a vi?
pre 21 dana, 03:02
Takodje, nije zavrsen... Ali bice, verujem, mislim, ne bi ga ostavili ovako...
pre 21 dana, 04:13
Ja mislila opet se nesto desilo…ja sam navikla na stari..
pre 21 dana, 04:40
> bikili89: > Ja mislila opet se nesto desilo…ja sam navikla na stari.. I ja sam se u prvom trenutku malo prepala, pomislila da je hakovan sajt... Pa niko nije nista obavestio, jel tako? A vidim da su slike drugacije nestoooo.... :@
pre 21 dana, 05:23
Svidja mi se sto bez ulaska na oglas mozemo videti koliko ljudi ga je pogledalo i koliko njih je dodalo u omiljene... Pohvala...
pre 21 dana, 05:28
> Anja0404: > > bikili89: > > Ja mislila opet se nesto desilo…ja sam navikla na stari.. > I ja sam se u prvom trenutku malo prepala, pomislila da je hakovan sajt... Pa niko nije nista obavestio, jel tako? A vidim da su slike drugacije nestoooo.... :@
pre 21 dana, 05:40
Ja bih podrzala vase misljenje,vratite stari,sasvim je bio ok.
pre 21 dana, 05:41
Vratite stari..
pre 21 dana, 06:27
> Anja0404: > > bikili89: > > Ja mislila opet se nesto desilo…ja sam navikla na stari.. > I ja sam se u prvom trenutku malo prepala, pomislila da je hakovan sajt... Pa niko nije nista obavestio, jel tako? A vidim da su slike drugacije nestoooo.... :@ I ja😂 i jos ulazim par puta i kao "jbt jos nije proradio"😂
pre 21 dana, 06:32
Iskreno i ja sam se vrlo iznenadila. :D ima dosta nedostatka, ali u principu ako se dobro doradi može da izgleda lepo. Slike kad se uveličaju nemože se listati, fale boje, veličina slova, itd. Nisam još pre gledala skroz samo u brzini što sam videla. ♥
pre 21 dana, 06:37
Užas. Obično ne kritikujem, ali ovo je toliko loše urađeno.
pre 21 dana, 06:38
Slike izdužene i nepregledne slova zbijena a pravopis užas. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/854a3eedd3f873c9439e3650105b354a.jpg) *Sledbenici *Follovs!?!? *Kategorija hlače, preuzeto sa HR krpica. Nadam se da će raditi još na detaljima. Iskreno, meni bilo lepše pre. Umesto izgleda ja bih popravila funkcionalnost i bezbednost.
pre 21 dana, 06:39
Baš loše i bezveze, sve nekako nabacano i bez nekog reda.... Mnogo propusta...
pre 21 dana, 06:41
Cini mi se da su slike jos manje nego sto su bile,vidim i cudne reci, ukapirala sam da ih je vrv preuzela Hrvatska.
pre 21 dana, 06:42
Stari je nekako bio upadljiviji, šareno bode oci, privlači… Ovo novo totalno nekako kao nedovršeno prazno Ja sam vise za stari izgled
pre 21 dana, 06:45
1 2 3 4 5 ... 8