Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Niko ne vidi fotke predmeta, niti profilne i naslovne. Admina nema, pa neke članice čitaju forum na mojekrpice.hr i dojavljuju nam šta njihov admin kaže. Sve u svemu sjajno organizovano, ja bih rekla da je i onaj ko je napravio ovaj sajt odustao od njega, čudi me da još uvek plaćaju domen. Bezveze je što nemamo gde da se prebacimo jer je ovo najbolji sajt za “žensku” kupoprodaju, besplatan je, ne obnavljaju se oglasi itd.
2019 09 14
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Dobar dan,zasto su obrisane slike?
2019 09 14
Takodje, nijednu sliku nemam i nista od drugih clanica ne mogu da vidim.
2019 09 14
nema slika...ovo je vec zamaranje sa ovim sajtom...svaki cas nesto ne radi
2019 09 14
Nista se ne vidi :(
2019 09 14
ne vide se slike uopste...
2019 09 14
Daaa, ne vide se slike uopste, ni juce ni danas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019 09 14
HOCE LI NEKO DA REAGUJE ? SAJT NE RADI .
2019 09 14
Nece da otvara slike niti da uploaduje, skrinsotovala sam stranicu ali nece ni to da objaviiiii :s
2019 09 14
Ne vidim ni jednu sliku, danas vidim možda svaku treću sliku, ali od svojih nijednu i ne mogu uopšte da dodam proizvod novi, ne učitava sliku
2019 09 14
Admin2nd: Cure, sad sam dobila mail da će se slike vratiti, nemojte ništa brisati i samo se strpite kao i uvijek u našim teškim krpičarskim vremenima, sve će bit ok! Ovo je admin na hrvatskom sajtu napisao..
2019 09 14
Ni jednu sliku na sajtu ne vidim
2019 09 14
Ne moze da otvori slike!
2019 09 15
ne otvaraju se fotografije, u svakom browseru, na mobu ili pc-ju...vec dva dana
2019 09 15
Kako je moguce da su prodati predmeti koji su skoro postavljeni a ne mogu da se vide fotografije? Da li to znaci da neko vidi neko ne?
2019 09 15
1 2 ... 88 89 90 91 92 93 94 ... 110