Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

Jeste li poceli da pisete pismo Deda Mrazu? 😁 Sta je to sto bi Vas mnogo obradovalo? Molim Vas samo nemojte ono mir u svetu, zdravlje, to se podrazumeva 😀 nego "dragi Deda Mraze, ove godine sam bila dobra, mnogooo dobra i zelim..." 😁 Ja sam se jutros zaljubila u jednu SHOI kacigu, polovna je, ja sam jako skromna 🤩
2018 11 24
Sony Playstation :D i mnogoooooo ruske salate da me dočeka na stolu 31—og ujutru :D
2018 11 24
DD, to za rusku cu da ti zavrsim 😂
2018 11 24
Jao, do neba ti hvala :D nikada dosta, koliko god da napravim :D a samo je ja jedem a Hahahahaha užas
2018 11 24
Sta da ti kazem, ruska i mimoza su obavezni elementi novogodisnje trpeze, u obilnim kolicinama 😆. Ko bi ustvari rekao da ja jedem toliko i svu tu kaloricnu hranu, brat me svojevremeno gleda i kaze "Boze greote, sve to ode u kanalizaciju", izvinjavam se na banalnom izrazu, citirala sam 😁. Evo sad kazem Loki, odugovlacim da idem da platim racune, kao da ce to da mi pomogne, a taman bi me Deda Mraz obradovao pre vremena. Bzv da taj danak mora da se plati bas svakog meseca 😥
2018 11 24
Moj muž ima običaj da kaže: ,,brate, tvoja pantljičara ima pantljičaru.'' :D sećam se da sam jednom sa sestrom bila u gradu i odemo u nrki faat food da klopamo i bila neka akcija punjena pljeskavica 300gr, pomfrit i sok i ja kažem onom tamo roštiljdžiji da mi napravi i čovek me belo gleda i kaže:,, to ni ja ne mogu da pojedem!'' Druće, samo ti to pristavi, pa ćemo lako da čavrljamo posle :D
2018 11 24
DD, hahahaha pa ti si tek hit 😂
2018 11 24
Eeeeee ja sam bila dobra devojčica ove godine ali trenutno imam samo tri stvari na spisku: Philips Lumea epilator, Zara martinke sa kristalima i Smart i to kabrio varijantu..... :") :") :") :") :") :")
2018 11 24
Kako sam pretpostavila da ce Loki biti skromna u svojim zeljama, a bilo me sramota da "narucim" Dedi jednu hondu hornet i to stariji model, sa okruglim farom, onako retro 😂 znas kako bi mi se slagala ova kaciga 🤩
2018 11 24
Hahahahahha a od svega najrealnije je da ću dobiti samo Smartića ali tek za rođendan :@ :,'( :,'( :,'(
2018 11 24
Samooooooo??? :') ja ću dobiti burago autić... polovan.. sa limunda..
2018 11 24
> Debela_devojka: > Samooooooo??? :') ja ću dobiti burago autić... polovan.. sa limunda.. Hahahahahaah ćuti, muka živa moram da budem dobra i fina sve do jula! Iiiihhhh znaš li ti koliko ima do tada :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'(
2018 11 24
Loki, lav? 😀
2018 11 24
Ne, ne rak! Ali vadi me strelac u podznaku hehehe
2018 11 24
Ooo, ja rekoh to je to, ja sam taj nesretni lav-strelac, nije da mnogo verujem, ali pocinjem da se nosim mislju da ima neke veze 😉
2018 11 24
1 2 3 4 5 ... 9