Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

Ja vidim da ovde neke članice znaju više o koroni i vakcinama nego WHO. x-) x-) Dakle samo jedna članica je primila vakcinu?
2021 01 27
Sestra mi je naucnik. Ne bilo kakav. Ja nista ne znam, pa mi objasni sve kao detetu. > MissDiva: > Ja vidim da ovde neke članice znaju više o koroni i vakcinama nego WHO. x-) x-) > Dakle samo jedna članica je primila vakcinu?
2021 01 27
Nemam ni ja. Ali mi svasta pricaju, posebno jer sam se vakcinisala. Pitanja poput A sto nemq vakcine za rak a ima A sto nema za ms a krece uskoro masovna proizvodnja A kako tako brzo a ne znqju da jedan experiment kosta par miliona dolara i vise I tako... > TinaKris: > Hahahaha dajte jos hitova, nemam drustvene mreze i ko zna sta propustam 😁
2021 01 27
> NemojSmaras: > Sestra mi je naucnik. Ne bilo kakav. Ja nista ne znam, pa mi objasni sve kao detetu. > > MissDiva: > > Ja vidim da ovde neke članice znaju više o koroni i vakcinama nego WHO. x-) x-) > > Dakle samo jedna članica je primila vakcinu? Mislim da clanica nije mislila na Vas nego upravo na one koje barataju "istinama" sa portala a nisu iz struke. Barem se meni tako cini
2021 01 27
Ne daj bože da pitah nešto iz oblasti nuklearne fizike... x-)
2021 01 27
Pa nisam ni ja iz struke. Niti me ista zanimalo dok nije moralo dq me zanima. Mnogo je informacija, vecina nema veze a mozgom. Ceo svet prica, umesto da se proveri tri puta izvor. Politika igra ogromnu ulogu na globalnom nivou dok je pandemija u toku. Ljudi se dele i medju vakcinama. Nema americke ili ruske. To su timovi, u toj americkoj fajzer ima turaka, nemaca, srba, amera, indijaca... WHO bi trebalo da smeni kompletan sastav jer su prokockali poverenje. Ja mogu da slikam svoj formular da se zna da sam primila vakcinu. Jednu od zilion. I tako. > lokibg: > > NemojSmaras: > > Sestra mi je naucnik. Ne bilo kakav. Ja nista ne znam, pa mi objasni sve kao detetu. > > > MissDiva: > > > Ja vidim da ovde neke članice znaju više o koroni i vakcinama nego WHO. x-) x-) > > > Dakle samo jedna članica je primila vakcinu? > Mislim da clanica nije mislila na Vas nego upravo na one koje barataju
2021 01 27
> Baletanka: > A daily mail= informer > Rekla kazala. To nije izaslo samo na daily mail vec svuda, ja sam samo postavila jedan tekst jer necu da stavljam 30 drugih da spamujem. Ima i post njegove zene na FB, nista nije izmisljeno.
2021 01 28
> Shyshymiga: > > Baletanka: > > Vi ste toliko posebni da ce specijalno da posalju tim lekara i laboranata da vas ubedjuju. Dok ljudi cekaju u redovima. > NARAVNO da sam posebna i da su mi moja deca posebna i da cu da trazim sve sto smatram da je moje pravo da trazim, a Vi slobodno ko guska kroz maglu, dok ne tresne nesto po glavi. Naravno da je posebna. Svojim roditeljima, muzu, deci, prijateljima... I ima pravo da trazi informacije i tek kad ih dobije da odluci. Najbolje da mozak ostavimo na ispasu uvek i svuda, u svakoj prilici i da prepustimo nas zivot strucnjacima za sve i svasta. Sta ce mi uopste mozak pored vas strucnjaka? Ne moram uopste da ga upotrebljavam. Krojite mi zivot, recite mi sta da obucem, sta da radim kad ustanem, sta da primim od lekova i vakcina, kad da jedem, gde da se zaposlim. Taman posla da razmisljam sama ili da imam pravo na izbor, odluke i svoje licno misljenje. To je tako demode pored ovoliko strucnjaka.
2021 01 28
> Esprit21: > > Baletanka: > > A daily mail= informer > > Rekla kazala. > To nije izaslo samo na daily mail vec svuda, ja sam samo postavila jedan tekst jer necu da stavljam 30 drugih da spamujem. Ima i post njegove zene na FB, nista nije izmisljeno. E ako je na FB onda je to vec ozbiljna prica iz proverenog izvora. :D
2021 01 28
Pa da. Kad me zezaju kola, idem kod automehanicara. Kad je pandemija pratim epidemiologe i virusologe. Moj mozak moze da razume mnogo toga, ali ja sam obucena za jednu struku. Drugi za drugo. Doktor medicine pomaze bolesnom, ali ne pomaze da se zavrsi pandemija. Kao sto nece moja sestra da mi leci hormonalni disbalans. Ljudi su postali komplikovani. Pricate o slobodama i mozgu, a to postoji samo kao dogma. Sloboda je sada zastiti se i ako mozete, vakcinisati se, da bi imali jednu veliku brigu manje. > Esprit21: > > Shyshymiga: > > > Baletanka: > > > Vi ste toliko posebni da ce specijalno da posalju tim lekara i laboranata da vas ubedjuju. Dok ljudi cekaju u redovima. > > NARAVNO da sam posebna i da su mi moja deca posebna i da cu da trazim sve sto smatram da je moje pravo da trazim, a Vi slobodno ko guska kroz maglu, dok ne tresne nesto po glavi. > Naravno da je posebna. Svojim roditeljima, muzu, deci, prijateljima... I ima pravo da trazi informacije i tek kad ih dobije da odluci. Najbolje da mozak ostavimo na ispasu uvek i svuda, u svakoj prilici i da prepustimo nas zivot strucnjacima za sve i svasta. Sta ce mi uopste mozak pored vas strucnjaka? Ne moram uopste da ga upotrebljavam. Krojite mi zivot, recite mi sta da obucem, sta da radim kad ustanem, sta da primim od lekova i vakcina, kad da jedem, gde da se zaposlim. Taman posla da razmisljam sama ili da imam pravo na izbor, odluke i svoje licno misljenje. To je tako demode pored ovoliko strucnjaka.
2021 01 28
> NemojSmaras: > Pa da. Kad me zezaju kola, idem kod automehanicara. > Kad je pandemija pratim epidemiologe i virusologe. > Moj mozak moze da razume mnogo toga, ali ja sam obucena za jednu struku. Drugi za drugo. > Doktor medicine pomaze bolesnom, ali ne pomaze da se zavrsi pandemija. Kao sto nece moja sestra da mi leci hormonalni disbalans. > Ljudi su postali komplikovani. Pricate o slobodama i mozgu, a to postoji samo kao dogma. Sloboda je sada zastiti se i ako mozete, vakcinisati se, da bi imali jednu veliku brigu manje. > > Esprit21: > > > Shyshymiga: > > > > Baletanka: > > > > Vi ste toliko posebni da ce specijalno da posalju tim lekara i laboranata da vas ubedjuju. Dok ljudi cekaju u redovima. > > > NARAVNO da sam posebna i da su mi moja deca posebna i da cu da trazim sve sto smatram da je moje pravo da trazim, a Vi slobodno ko guska kroz maglu, dok ne tresne nesto po glavi. > > Naravno da je posebna. Svojim roditeljima, muzu, deci, prijateljima... I ima pravo da trazi informacije i tek kad ih dobije da odluci. Najbolje da mozak ostavimo na ispasu uvek i svuda, u svakoj prilici i da prepustimo nas zivot strucnjacima za sve i svasta. Sta ce mi uopste mozak pored vas strucnjaka? Ne moram uopste da ga upotrebljavam. Krojite mi zivot, recite mi sta da obucem, sta da radim kad ustanem, sta da primim od lekova i vakcina, kad da jedem, gde da se zaposlim. Taman posla da razmisljam sama ili da imam pravo na izbor, odluke i svoje licno misljenje. To je tako demode pored ovoliko strucnjaka. Amin.
2021 01 28
> NemojSmaras: > Pa da. Kad me zezaju kola, idem kod automehanicara. > Kad je pandemija pratim epidemiologe i virusologe. > Moj mozak moze da razume mnogo toga, ali ja sam obucena za jednu struku. Drugi za drugo. > Doktor medicine pomaze bolesnom, ali ne pomaze da se zavrsi pandemija. Kao sto nece moja sestra da mi leci hormonalni disbalans. > Ljudi su postali komplikovani. Pricate o slobodama i mozgu, a to postoji samo kao dogma. Sloboda je sada zastiti se i ako mozete, vakcinisati se, da bi imali jednu veliku brigu manje. Bravo!
2021 01 30
Neko je pitao kakva su iskustva nakon vakcinacije. Moji roditelji, baka ( nakon jedva prezivelog Covida) obe tetke, drugaricinih roditelja i td... Svi su primili kinesku vakcinu Sinophar. Odlicno se osecaju, niko nije imao negativne reakcije, kao da nisu ni primili. Za par dana imaju revakcinaciju. Nadam se da ce ih to zastititi i da ce vakcine biti delotvorne. Ako nista, sigurno ce ublaziti simptome ne daj Boze i ako dobiju Covid.
2021 01 31
Prodajem zimsku koznu jaknu,kupljena u Grckoj cena jako niska s obzirom da je prava koza,bacite pogled :)
2021 01 31
Cuvajte ih 10 dana posle revakcine. Posle toga, i ako se zaraze, bice zasticeniji. Ne 100 posto, ali barem 70. Onda neka setajy sto vise, neka se aktiviraju, da probude imunitet i ojacaju organizam. Ali pazite da vas ne zaraze. > Esperansa: > Neko je pitao kakva su iskustva nakon vakcinacije. Moji roditelji, baka ( nakon jedva prezivelog Covida) obe tetke, drugaricinih roditelja i td... Svi su primili kinesku vakcinu Sinophar. Odlicno se osecaju, niko nije imao negativne reakcije, kao da nisu ni primili. Za par dana imaju revakcinaciju. Nadam se da ce ih to zastititi i da ce vakcine biti delotvorne. Ako nista, sigurno ce ublaziti simptome ne daj Boze i ako dobiju Covid.
2021 02 01
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 24