Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

@ NemojSmaras Hvala puno na savetima iz dobre namere :") Da, cuvamo ih , mada smo culi da je potrebno 2 nedelje da se pripaze , nece im biti tesko sigurno.
2021 02 04
Pazićemo se svi i posle, makar ko i nije disciplinovan, obavezne mere ga uslovljavaju. Najvažnije je da ako smo vakcinisani, od covida umreti nećemo, a ako se i zarazimo, imaćemo blaže simptome. Meni više nego dovoljno. Neverne Tome će uvek biti neverne Tome. Žalosno je što se plašimo vakcinacije, u tom slučaju tema može da ode na hiljadu strana, da se razmatra ljudska psihologija, uticaj sredine, uticaj medija, populizam, religija, da bude više sociološki nego zdravstveno i medicinski. Ko je iole zdravorazuman i "vodi auto kod mehaničara a šiša se kod frizerke", taj će se i vakcinisati. P. S. Drago mi je da je baka preživela, sećam se da je bilo teško.
2021 02 04
❤️❤️❤️ Evo jos 4 dana do druge doze pa dve nedelje jos cuvanja. Onda malo lakse ce biti. > srebrna: > Pazićemo se svi i posle, makar ko i nije disciplinovan, obavezne mere ga uslovljavaju. > Najvažnije je da ako smo vakcinisani, od covida umreti nećemo, a ako se i zarazimo, imaćemo blaže simptome. > Meni više nego dovoljno. > Neverne Tome će uvek biti neverne Tome. > Žalosno je što se plašimo vakcinacije, u tom slučaju tema može da ode na hiljadu strana, da se razmatra ljudska psihologija, uticaj sredine, uticaj medija, populizam, religija, da bude više sociološki nego zdravstveno i medicinski. > Ko je iole zdravorazuman i "vodi auto kod mehaničara a šiša se kod frizerke", taj će se i vakcinisati. > P. S. Drago mi je da je baka preživela, sećam se da je bilo teško.
2021 02 11
Suprug i ja spadamo u rizicnu grupu pa je on insistirao da ga prijavim ali su nas danas pretekli iz DZ pozivom na mobilni telefon. Nasli su preko MTS-a broj koji je registrovan na njega jos pre 20-tak godina a koji sve vreme koristi najmladji sin. Uglavnom, pitali su ga da li i kojom vakcinom zeli da bude vakcinisan, cak su mu i prevoz ponudili. Za dva dana ocekuje poziv kako bi mu rekli kada i gde da ode na vakcinaciju. Meni je ovo hit sto je devojka napisala....znaci ko je na sns-ovom mts se zove bez prijave?? a mi ostali banovani...ja jos obradjujem ovu izjavu devojke ako je tacna
2021 02 14
Hajde i neverne Tome..Nego citam portale tipa N1,Danas....Malo je reci da sam zganuta.Ljudi su toliko agresivni,a pritom glupi i neobrazovani.Najgora kombinacija. Uglavnom u slucaju da neko napise da bi se vakcinisao ili se vakcinisao,krece...Sendvicarko..Koliko ti je platio Vucic da se vakcinises...Botino...i jos sjaset uvreda i psovki.Ocaj!
2021 02 14
Meni je najveca fora sto iz drugih drzava dolaze kod nas da se vakcinisu, jer tamo je nestasica vakcina ili ko zna kada ce da je dobiju.( licno ih znam dosta) . Ruzno je mesati se nekome u izbor o uvredama antivaksera i politickih napada da ne govorim. Ko ne zeli ne mora, ne znam sta je tu nejasno data je mogucnost svakome. To o zvanju na mobilni ooooo kako bih ja volela da pozovu neke moje rodjake i kucne prijatelje mojih roditelja. Cekaju na vakcinu od januara, rizicnih su grupa.
2021 02 15
Desava se da ljudi dugo cekaju jer prilikom prijave stave opstinu u kojoj se ne vrsi vakcinacija. Samo se opet prijaviti na opstinu gde daju i bice ok.
2021 02 15
> srebrna: > Desava se da ljudi dugo cekaju jer prilikom prijave stave opstinu u kojoj se ne vrsi vakcinacija. > Samo se opet prijaviti na opstinu gde daju i bice ok. Ja se prijavila,jos od kada...Meni nije nista stiglo npr.da je prihvacen zahtev ili tako nesto.Jel oni salju neko obavestenje o tome ili ne?
2021 02 15
Trebao je da ti stigne automatski sms i imejl (meni je stigao u promocije a ne u inbox) ako je prijava bila uspesna. Prijavi se ponovo. Stigne sms, stigne imejl da je prihvaceno odnosno zahvaljuju se na tome da si iskazala interesovanje za vakcinaciju. Nakon toga, kada dodjes na red, opet ti stigne sms i imejl o terminu vakcinacije. Mozda nisi dobro odradila prijavu, proveri uvek 2x broj telefona i imejl. https://imunizacija.euprava.gov.rs/#novaprijava
2021 02 15
Evo sada sam opet popunila i stigla mi je poruka... A posto sam vec popunjavala izlazilo mi je vec sve sto sam pisala pre sve je bilo ispravno :s
2021 02 15
To te pratila krpicarska kletva zvana Error 502 🤣
2021 02 15
> srebrna: > To te pratila krpicarska kletva zvana Error 502 🤣 ,:)
2021 02 15
Baš mi je drago što sam naletela na ovu temu. Na prvi pogled nisam htela da uđem, jer sam mislila da će post biti put antivaksera, teorija zavere, čipovanja itd. Baš sam se prijatno iznenadila što ljudi (devojke :D) ovde većinom misle svojom glavom, i ne vode se uzorima tipa Jelena Karleuša itd. Lično se jesam vakcinisala, jer smatram da je to nažalost jedini način na koji možemo da sprečimo ovaj užas, i da nam se životi bar malo vrate u normalu. Prošlo je nedelju dana, za sad ne trzam glavom i nemam poriv da jedem kučiće :D I svi moji prijatelji su se vakcinisali, niko nije imao neželjene efekte. Pre neki dan sam baš videla snimak gde dečko govori:
2021 02 15
@Bojanaa12 Ja sam se i revakcinisala, juce sam kuvala rizoto sa bukovacom, bice da je zbog toga, vuce me na pErinac 😁 Jede mi se meso ali mnogo je hladno pa mi se ne izlazi napolje inace bi nastradao i neki Dzeki 🤣🤣🤣 A ljudi laprdaju svasta, najnovije sta sam cula: boli me rame od aluminijuma iz revakcine jer sestra nije dobro promuckala flasicu 🤗🤩 i da se maze Hydrocyclin da brze prodje, ali deluje samo na rusku joooj zivote 😂
2021 02 15
Moji roditelji se prijavili pre 100 godina i jos ih niko ne zove. A pritom su na Vracaru i vakcinacija je u DZ, bas cudno. Meni je doduse bio zanimljiv Orbanov komentar gde se on:"zahvaljuje narodu Srbije sto su laboratorija za sve vakcine i da time cine veliku uslugu narodima Evrope". Nisam antivakser, bas suprotno od toga, ali mi je ova izjava zaparala usi poprilicno....
2021 02 15
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 24