Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

@MarinaR Dopao mi se ovaj komentar ''...5G mreza je opasnija cak i od kemtrejlsa i HAARP-a a jedino sto je vise zabrinjavajuce od 5G mreze je cinjenica da se topi ledeni zid oko Zemljine ravne ploce i sliva se na glavu kornjace koja ju nosi...''...kod nas samo retrogradno prolazi, muka mi je od svih 'znalaca' svega i svačega...
2021 04 06
Nisam i nemam nameru da se vakcinisem. Postujem svaciji izbor, ali nema te sile koja bi me naterala da se vakcinisem.
2021 04 06
Da li je neko radio antitela posle vakcine i revakcine..Konkretno mislim na kinesku?
2021 04 06
Da, mnogi, posle revakcine se radi, minimum dve nedelje nakon druge doze. Ne samo na kinesku nego i na Pfizer i rusku. Tu su antitela. Jedino po portalima kod nekih javnih ličnosti čitam da ih nemaju.
2021 04 06
A šta se tiče oboljevanja od covida nakon primanja vakcine, ne znam nikoga da se zarazio posle Pfizera i Sputnika, a za kinesku znam njih dosta, naravno niko nije otišao u bolnicu, svi su lečeni kod kuće, nekoga su boleli mišići dan-dva, nekom prehlada a najgore je prošao gospodin od 70 god., pio je antibiotike, imao početnu upalu pluća. Niko nije umro, niko nije bio na kiseoniku. Ili primer moje bliske prijateljice, ona Pfizer revakcinisana još krajem januara, muž prva doza, dete od 18 revakcinisano kineskom dobilo koronu. Dete super, smara se što dve nedelje sedi kući, njoj i mužu apsolutno ništa. To apsolutno govori u prilog svemu što možemo pročitati i shvatiti, što iz do sada naučnih istraživanja kroz faze pa do svakodnevnih iskustava kroz kliničku praksu. Odnosno da citiram drugaricu anesteziologa koja radi u crvenoj zoni od marta 2020., "Gledala sam kako umiru od kovida a od vakcine nisam".
2021 04 06
> srebrna: > Da, mnogi, posle revakcine se radi, minimum dve nedelje nakon druge doze. > Ne samo na kinesku nego i na Pfizer i rusku. > Tu su antitela. Jedino po portalima kod nekih javnih ličnosti čitam da ih nemaju. Moj cale je radio antotela,posle revakcine cetiri nedelje,jedva ima antitela,nesto je jedva preslo tu donju granicu.Drugar ima dosta antitela,a njegov drugar koji je ajd da kazem ne zivi i ne izgleda bas zdravo, preterano je gojazan,nema uopste antitela.Sve kineska vakcina
2021 04 06
I da ono sto mi takodje nije jasno laboratorije imaju drugacije referentne vrednosti..Npr tu gde je moj cale radio je 50,sve ispod pedeset je nista,znaci nema.On ima 70 Kod drugara i ovog drugog je ref vrednost bila 1.Znaci sve ispod jedan je nista tj nema antitela
2021 04 06
Dobro, i dalje imaju ćelijski imunitet i T-killer limfocite ako to sada tebi nešto znači. Da, laboratorije radimo svaka sa svojom referencom zbog aparata. Ćale je ok i ne brini.
2021 04 06
> lokibg: > Evo da vas sve nasmejem malo. Imam komšiju, sa njim nikada nije dosadno. On je antivakser (bio i na protestu), anarhista, anti....šta god. Kad god krene neki razgovor on je protiv. Ako jeste zašto jeste, ako nije zašto nije. Trenutno prati i guta američke forume onih prepersa što prave zalihe pred Apokalipsu i naoružavaju se. Žurka u glavi 24/7... > Jedan dan su slavili nešto i on popije čovek malo više. Vidimo mi žena mu se unervozila, nije joj pravo što pije, kaže: ufffff teško meni, teško meni. Završilo se slavlje, došla ponoć kad mi čujemo neko psuje na ulici. Ko li je to u gluvo doba noći? Vraća se moj muž sa terase, plače od smeha i zove me da vidim....kad ono....komšija izvukao telefon, šeta ulicom gore-dole i hvata neki signal telefonom. Šta radiš komšija? > - Ma hvatam satelite, pi.. im mate...na, da vidim ko me špijunira! :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Јел знате ви шта је анархиста уопште?
2021 04 07
Da li Vi to mene ozbiljno pitate? Ocigledno niste shvatili post, doticnog gospodina sam citirala onako kako se sam predstavlja i kako samog sebe opisuje i zato i jeste lik u anegdoti. Ali objasnite mi Vi molim Vas sta je anarhista, slabo baratam tim pojmovima :') :') :')
2021 04 07
Da naravno
2021 04 09
> lokibg: > Da li Vi to mene ozbiljno pitate? > Ocigledno niste shvatili post, doticnog gospodina sam citirala onako kako se sam predstavlja i kako samog sebe opisuje i zato i jeste lik u anegdoti. > Ali objasnite mi Vi molim Vas sta je anarhista, slabo baratam tim pojmovima :') :') :') Loki da ne zna šta je anarhija, zanimljivo.
2021 04 10
Ja sam se vakcinisala u četvrtak sa Pfizer-om. Pozitivno sam iznenađena sa nivoom organizacije davanja vakcina u Novom Sadu. Zaista je jako puno ljudi čekalo, ali sam ipak relativno brzo došla na red. Takođe, svi su bili ljubazni što sam se isto iznenadila, jer obično nailazim na neke ne baš prijatne lekare. Osim blagog bola u ruci nisam imala reakciju. Ne bih ulazila u to da li je vakcinisati se pametno ili ne, svako neka izabere šta misli da je najbolje za sebe.
2021 04 10
Bezbednost i efikasnost HPV vakcine protiv raka grlića materice nisu dovoljno ispitane. HPV vakcina sadrži genetski modifikovane viruse, aluminijum u dvostruko većoj dozi nego u drugim vakcinama, polisorbat 80 - konzervans koji u eksperimentima na miševima izaziva sterilitet kod ženskih i atrofiju testisa kod muških miševa (što je dokumentovano u medicinskoj literaturi). I sama dr Dajana Harper, koja je napravila HPV vakcinu, na konferenciji za vakcinacije u Virdžiniji u Americi izjavila je da je HPV vakcina nedovoljno ispitana, da je veoma opasna i da nije efikasna. Od 2006. do 2013. godine registrovano je 30.674 prijava slučajeva bolesti i smrti, od toga 140 smrtnih slučajeva, 963 trajna invaliditeta, 534 patološke promene na PAPA testu, 216 displazija grlića materice (što je predmaligna promena), 65 slučajeva raka grlića materice. Neke od posledica su, kako je navela dr Velkov, smrt, paraliza, grčevi, neurološki poremećaji, moždani udar, nepravilnosti rada srca, prestanak rada bubrega, oštećenje i gubitak vida, autoimune bolesti, rak grlića materice, genitalne bradavice, sterilitet, pobačaji, artritis, astma. Indija je 2010. suspendovala klinička ispitivanja HPV vakcine posle smrti četiri devojčice koje su primile vakcinu i podnet je zahtev za oduzimanje licence za tu vakcinu. Za ovu isto vazi da je bezbedna,zar ne?
2021 04 11
> LelaHNikoloski: > Za ovu isto vazi da je bezbedna,zar ne? Nijedna vakcina nije potpuno bezbedna, to je opšte mesto, ali kad već pričajte o lošim stranama mogli ste spomenuti i benefite...ne znam gde ste iskopali te podatke, ja sam naletela na ove - ''Efikasnost i bezbednost HPV vakcine se prati više od 12 godina i nastavlja se. Od ukupnog broja prijavljenih rekacija, 92% čine blage reakcije u vidu bola, crvenila i otoka na mestu vakcinacije, povišene temperature, glavobolje, muke, a nesvestica se javlja uglavnom samo kod adoelscenata. Do 2009. godine je u SAD prijavljeno 44 smrtna slučaja kod žena koje su primile vakcinu, kod 27 slučaja nije potvrđena veza sa vakcinom. Takođe nije potrvđena uzročna povezanost sa Gilijen-Bare-ovim sindromom. Retki su slučajevi stvaranja krvih ugrušaka u srcu, plućima i nogama. Evropska Medicinska Agencija je 2015. godine podnela izveštaj da HPV vakcina nije u korelaciji sa kompleksnim regionalnim bolnim sindromom i posturalnim ortostatskim tahikardija sindromom. CDC i FDA je ustanovila da se neželjene reakcije kod HPV vakcine ne razlikuju od drugih vakcina. Ono što izdvaja Gardasil je da može da izazove kratkotrajni gubitak svesti (sinkopu) i zato su ove agencije preporučile da osoba sedi ili leži dok prima vakcinu i da ostane u tom položaju i prati se u ambulanti sledećih 15. minuta.''... Nije idealno, ali u Škorskoj npr. je opalo razboljevanje od raka grlića materice za 90% zahvaljujući vakcinaciji...
2021 04 11
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 24