Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

> Loknicaa88: > > KristinaCa12: > > Vakcinisala sam se juce prvom dozom Sinofarm.Nikakve simptome nisam imala i nisam osetila ubod.Za 21 dan druga doza.Ruka me ne boli niti je otekla.Ama bas nista. > Ma extra Stvarno mi je zao sto si tako prosla.Jesu li te pitali da li mozda u drugom stanju?
2021 04 29
Muž i ja smo se vakcinisali, na samom početku vakcinacije. Svekrva nije htela kaže mi sto stari netreba nam to. Svekar je dobio koronu neki dan, svaki dan ga vodim u kovid ambulantu u drugo mesto. Nisam vozač muž operisan pre mesec dana muke žive. Nemožeš nači ko će ga nositi, poludeću. Svekrva se kaje što se nisu vakcinisali.
2021 05 01
Muž i ja smo se vakcinisali, na samom početku vakcinacije. Svekrva nije htela kaže mi sto stari netreba nam to. Svekar je dobio koronu neki dan, svaki dan ga vodim u kovid ambulantu u drugo mesto. Nisam vozač muž operisan pre mesec dana muke žive. Nemožeš nači ko će ga nositi, poludeću. Svekrva se kaje što se nisu vakcinisali.
2021 05 01
Da, kinezi. Htela Fajzera, ali dobro. Drugarica cekala fajzera, zakacila kovid, muz u bolnici, sad su ok, ali nije zezanje. Vakcinisite se, posto ovo nece skoro da prodje kako stvari stoje
2021 05 02
Stize od Vučka nagrada za vakcinisane 3000 din 😄
2021 05 05
Nisam niti cu, hriscanka sam i verujem da svako ima slobodu izbora kako je bog ostavio... Moje licno misljenje je da pre ljudima nisu bile potrebne vakcine, pa im ne trebaju ni sada, opet moje licno misljenje je da je cela prica oko korone napumpana.
2021 05 13
Vakcinisala sam se Ruskom vakcinom. Posle prve doze, malo burnija reakcija, ali prođe za par dana, posle druge ništa. Prošlo je već neko vreme i ok sam. Paziću i dalje, ali osećam se opuštenije.
2021 05 13
> ZoricaAlex: > Nisam niti cu, hriscanka sam i verujem da svako ima slobodu izbora kako je bog ostavio... Moje licno misljenje je da pre ljudima nisu bile potrebne vakcine, pa im ne trebaju ni sada, opet moje licno misljenje je da je cela prica oko korone napumpana. Ne zalazim u slobodu izbora, ali moram da se osvrnem na vakcine. Da, nisu im trebale, nisu ih ni imali. Nekada su prave hrišćanke rađale po desetoro i više dece, od čega je eventualno troje doživljavalo odraslo doba. To je takođe moje lično mišljenje a i istorijska činjenica, a kome je živa prababa slobodno neka je pita.
2021 05 14
> srebrna: > > ZoricaAlex: > > Nisam niti cu, hriscanka sam i verujem da svako ima slobodu izbora kako je bog ostavio... Moje licno misljenje je da pre ljudima nisu bile potrebne vakcine, pa im ne trebaju ni sada, opet moje licno misljenje je da je cela prica oko korone napumpana. > Ne zalazim u slobodu izbora, ali moram da se osvrnem na vakcine. > Da, nisu im trebale, nisu ih ni imali. > Nekada su prave hrišćanke rađale po desetoro i više dece, od čega je eventualno troje doživljavalo odraslo doba. > To je takođe moje lično mišljenje a i istorijska činjenica, a kome je živa prababa slobodno neka je pita. Ja sam rekla samo svoje misljenje... Ne zalazim u to koliko je ko ziveo svako zivi onoliko koliko mu je odredjeno... Pozz 🙂
2021 05 14
Tako je, svako ima prava da misli kako želi i radi kako misli. I kontracepcija je greh. Pozdrav i vama.
2021 05 14
> srebrna: > Tako je, svako ima prava da misli kako želi i radi kako misli. > I kontracepcija je greh. > Pozdrav i vama. 😘💓 Tako je. Poz
2021 05 14
> ZoricaAlex: > Ja sam rekla samo svoje misljenje... Ne zalazim u to koliko je ko ziveo svako zivi onoliko koliko mu je odredjeno... Pozz 🙂 Najpre sam se iznervirala kad sam pročitala Vaše 'mišljenje' ali onda sam pomislila kako je Vama, u stvari, strava...sve Vam je jasno, nemate dileme, ne morate ni o čemu da razmišljate, ne plaši Vas ni smrt niti bolest bližnjih jer će biti kako je 'određeno'....rodićete 5,6,7 ili 8 (već kako bude 'određeno') dece, kojima će isto sve biti 'određeno' i strava...pa stvarno, mogu samo da Vam zavidim...
2021 05 14
> supergaga: > > ZoricaAlex: > > Ja sam rekla samo svoje misljenje... Ne zalazim u to koliko je ko ziveo svako zivi onoliko koliko mu je odredjeno... Pozz 🙂 > Najpre sam se iznervirala kad sam pročitala Vaše 'mišljenje' ali onda sam pomislila kako je Vama, u stvari, strava...sve Vam je jasno, nemate dileme, ne morate ni o čemu da razmišljate, ne plaši Vas ni smrt niti bolest bližnjih jer će biti kako je 'određeno'....rodićete 5,6,7 ili 8 (već kako bude 'određeno') dece, kojima će isto sve biti 'određeno' i strava...pa stvarno, mogu samo da Vam zavidim... Zasto ste se iznervirali svako ima pravo na svoje misljenje, ja imam pravo da verujem bogu. Vase pravo je da se vakcinisete.. Ja sam rekla za sebe ne za vas Zasto ste se iznervirali?
2021 05 14
> ZoricaAlex: > Zasto ste se iznervirali svako ima pravo na svoje misljenje, ja imam pravo da verujem bogu. Vase pravo je da se vakcinisete.. Ja sam rekla za sebe ne za vas Zasto ste se iznervirali? Ma, nebitno...pecam se bezveze i bijem unapred izgubljene bitke, ali evo jedan mlak pokušaj - niko ne spori Vaše pravo na mišljenje i taman posla da sporim Vaše pravo na veru (bez cinizma kažem da Vam zavidim na tome), mrzi me da ozbiljno pokušam (nekom Vama bliskom argumentacijom ) objasniti zašto vera u Boga nije u suprotnosti sa npr.vakcinacijom...pretpostavljam da niste baš fanatik pa da decu ne planirate voditi kod lekara ukoliko se desi neki ozbiljniji zdravstveni problem i ne vidim u čemu je razlika između toga i vakcinacije...u krajnjem slučaju, pa valjda nam je taj Vaš Bog dao inteligenciju i sposobnosti da usavršimo svoje okolnosti i svoj život, u čemu je razlika između toga što koristite npr. peglu ili bojler , i tu vrstu naučnog dostignuća smatrate prihvatljivim a vakcinu ne ? Iznervirala sam se zato što takvim stavom utičete i na mene i na sve nas, bar kad je vakcinacija u pitanju...Da bi moja vakcinacija imala smisla potrebni ste mi i Vi, eto...
2021 05 14
> supergaga: > > ZoricaAlex: > > Zasto ste se iznervirali svako ima pravo na svoje misljenje, ja imam pravo da verujem bogu. Vase pravo je da se vakcinisete.. Ja sam rekla za sebe ne za vas Zasto ste se iznervirali? > Ma, nebitno...pecam se bezveze i bijem unapred izgubljene bitke, ali evo jedan mlak pokušaj - niko ne spori Vaše pravo na mišljenje i taman posla da sporim Vaše pravo na veru (bez cinizma kažem da Vam zavidim na tome), mrzi me da ozbiljno pokušam (nekom Vama bliskom argumentacijom ) objasniti zašto vera u Boga nije u suprotnosti sa npr.vakcinacijom...pretpostavljam da niste baš fanatik pa da decu ne planirate voditi kod lekara ukoliko se desi neki ozbiljniji zdravstveni problem i ne vidim u čemu je razlika između toga i vakcinacije...u krajnjem slučaju, pa valjda nam je taj Vaš Bog dao inteligenciju i sposobnosti da usavršimo svoje okolnosti i svoj život, u čemu je razlika između toga što koristite npr. peglu ili bojler , i tu vrstu naučnog dostignuća smatrate prihvatljivim a vakcinu ne ? Iznervirala sam se zato što takvim stavom utičete i na mene i na sve nas, bar kad je vakcinacija u pitanju...Da bi moja vakcinacija imala smisla potrebni ste mi i Vi, eto... Ja sam vernik verujem bogu za svaki novi dan, hvala bogu ziva sam zdrava i imam sve to sto imam nebitno koliko sve mi je on to dao iz svake lose situacije imala sam ih bas dosta, bog me je podupreo i pomogao da krenem dalje, vera u boga pretstavlja verovati mu ja sam bila sa osobama koje su imale "koronu" i nisam se zarazila takodje ni moja deca i suprug... Ja ne osporava da se ljudi vakcinisu bog je dao svakom slobodnu volju da radi sta hoce... Ja sam samo rekla svoje misljenje, sve naj pozz 😘
2021 05 14
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 24